Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 9 kwietnia 2026 21:22
Reklama

Dla tych, którzy się pogubili w szumie medialnym

Podziel się
Oceń

Dwukrotnie skarżyliśmy się na bezczynność burmistrza do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. W jednej sprawie zapadł wyrok niekorzystny dla burmistrza, w drugiej wyroku nie było, bo sąd uznał niedopuszczalność skargi.
Dla tych, którzy się pogubili w szumie medialnym
Krzysztof Przekop
Były dwie skargi. Jedna została rzeczywiście odrzucona i sąd w ogóle jej nie rozpatrywał. Tę sprawę burmistrz uznaje za wygraną. Ciekawy pogląd, ale niech mu będzie.
W drugiej sprawie był wyrok niekorzystny dla burmistrza:
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Białymstoku po rozpoznaniu w Wydziale II na posiedzeniu niejawnym w dniu 26 lutego 2021 r. w trybie uproszczonym sprawy ze skargi redaktora naczelnego Przeglądu Powiatowego na bezczynność Burmistrza Miasta Augustowa w przedmiocie informacji publicznej
1. zobowiązuje Burmistrza Miasta Augustowa do załatwienia wniosku redaktora naczelnego „Przeglądu Powiatowego w Augustowie z w zakresie dotyczącym żądania udostępnienia raportów o zasięgu poszczególnych wpisów oraz nakładzie czasopisma „Augustowski Reporter”, a także oświadczeń o ilości rozprowadzanych egzemplarzy czasopisma „Augustowski Reporter”;
2. stwierdza, że organ dopuścił się bezczynności;
3. stwierdza, że bezczynność organu nie miała miejsca z rażącym naruszeniem prawa;
4. nie wymierza organowi grzywny;
5. odrzuca skargę w pozostałym zakresie;
6. zasądza od Burmistrza Miasta A. na rzecz Krzysztofa Przekopa kwotę 100 (sto) złotych tytułem zwrotu kosztów postępowania.
Ten wyrok burmistrz również uznaje za swoje zwycięstwo.
Życzę sobie samych takich przegranych.
 
 
 
 

Napisz komentarz

Komentarze

wizja przyszłości 08.04.2021 10:45
Czy Miro wie że warto być przyzwoitym? Każda władza przemija a wtedy tylko opłukiwanue aut na wjeździe do automatycznej myjni u jaśnie Pana Dobkowskiego zostanie. O wtedy to ten parasol dopiero się przyda i jako cieć pilnowanie strefy perzu Naszego Miasta zostanie. Przemyśl to chłopie. Jeszcze masz czas.

Obserwatorium 08.04.2021 11:38
Za daleko zabrnął a refleksja przyjdzie za późno.

Dajta pokój 08.04.2021 11:55
Dziwię sie ludziom, którzy nadal pokładają jakieś nadzieje na refleksje w przypadku tego człowieka. Było już dużo przykładów pokazujących, że on idealnie pasuje do Ich Miasta, np. w najnowszym Przeglądzie jest bardzo ciekawy wywiad z byłą prezes Kodremu mówiącą, że po odwołaniu jej z funkcji burmistrz nie powiedział nawet słowa "dziękuję" za kilkuletnią pracę, czego wy się po nim teraz spodziewacie, bo chyba nie zmiany?

Pati 08.04.2021 14:44
Ja absolutnie niczego po nim się nie spodziewam. Jak to mówił Miller do Ziobry???

4ff 08.04.2021 10:33
Czy UM nie ma ważniejszych spraw do realizowania?

Już wyjaśniam 08.04.2021 12:08
Nie, ponieważ ci ludzie doskonale czują się w atmosferze wojennej, przybierając pozę oblężonej twierdzy (casus wojny z Walulikiem). Mogą wtedy narzucać tematy zastępcze i grać emocjami (co im najlepiej wychodzi), a wtedy publika nie będzie już interesować się rozwojem czy inwestycjami, tylko kolejną wymianą ciosów. Przecież to kopia sytuacji z poprzedniej kadencji. Kto pamięta tamten okres nie jest zaskoczony. Tylko wróg się zmienił i zamiast Walulika (który nie był w stanie się bronić) atakują w sposób kloaczny inne osoby mogące im zagrozić (które mają dużo większe pole obrony i "amunicję" argumentów niż miał poprzedni burmistrz).

Burmistrz zaorany 08.04.2021 07:23
Rządzą nami psychopaci

Niezła wpadka burmistrza 08.04.2021 07:12
Kupiłem gazetę i teraz wiem dlaczego burmistrz robił wczoraj zasłonę dymną. Koniecznie trzeba przeczytać

Pigwa 08.04.2021 01:23
Będzie długo, ale warto poczytać. Daje do myślenia. Fragmenty wywiadu z dr Martą Maleszą - adiunktem na psychologii - nt. psychopatów (GW z 7 IV): - "typowy psychopata bez problemu kłamie i manipuluje otoczeniem, nawet osobami najbliższymi" - "wyglądają normalnie i przyjaźnie. Wielu z nich potrafi zdobyć sympatię dzięki ujmującej osobowości – co sprawia, że łatwo przychodzi im manipulowanie innymi' - "psychopata niemal nie zna lęku, czuje się nietykalny" - "nie ma żadnych oporów: bez mrugnięcia okiem będzie sięgać po to, co – jak sądzi – mu się należy' - "psychopaci mają zwykle szeroko otwarte oczy – zimne i pozbawione emocji. Nawet kiedy świat się wali" - "Psychopaci posługują się też specyficznym językiem. Często używają spójników „bo”, „dlatego że”, „ponieważ”, „więc”. Wygląda na to, że nieustannie szukają ciągów przyczynowo-skutkowych, próbując stworzyć własne standardy logiczne i usprawiedliwić swoje działania. W ogóle dużo mówią. Mają dar oratorski, wypowiadają się w sposób sprawny i opanowany." - "sztuczny uśmiech będzie pojawiał się na twarzy psychopaty o wiele częściej niż u reszty populacji" I najlepsze: "Psychopaci wykorzystują oszustwo jako ewolucyjną strategię przetrwania (pozyskania większej ilości zasobów i przekazania genów). W sposób konsekwentny opierają się na swoim uroku osobistym, braku empatii, braku wyrzutów sumienia, kłamstwie, manipulacji, a także wykorzystywaniu innych." Na wszelkie próby przypisywania tym cytatom konkretnych postaci odpowiadam: nie to było moim celem i niczego nie sugeruję, a za czyjeś ewentualne interpretacje nie mogę odpowiadać :)

Flip? 08.04.2021 07:19
Te oczy coś mi podpowiadają, no i to bgadulstwo

Cyklop 08.04.2021 17:23
Może by tak choć jedno oko zakrył? Taką przepaską. Jak pirat????????

Wstrząsające 08.04.2021 07:20
O k... mać. Szokujące i natychmiast budzące daleko idące przemyślenia.

Te oczy 08.04.2021 13:34
Wypisz wymaluj żaba!

Eryk 08.04.2021 15:13
żaba?

Żabi skrzek 08.04.2021 17:21
Więcej. Ropuch?

Sto lat 07.04.2021 22:54
Koniec dnia i zdecydowane zwycięstwo redakcji z podłą propagandą Chodkiewicza. Gratuluję i życzę kolejnych dobrych dni w walce z kłamstwem miejskim.

Taka prawda 07.04.2021 20:28
Tragikomicznym błędem rządzących jest to, że wybierają sobie za przeciwników i toczą wojenki z ludźmi od siebie mądrzejszymi, którzy dysponują dużo większym od nich potencjałem intelektualnym i nie muszą posługiwać się kłamstwami albo manipulacjami do pokazania jaka jest prawda. Mówiąc o osobach mądrzejszych od obecnej ekipy rządzącej mam na myśli chociażby Panią Wiesławę Chrulksą oraz Pana Krzysztofa Przekopa.

Burmistrz zapłacił już 100 zł od wygranej? 07.04.2021 20:25
Wytłumaczcie mi, w jaki sposób Karolczuk wygrał, jak przegrał. Ktoś to rozumie?

BAU 08.04.2021 18:42
Te koszta 100 pln jest z pieniędzy podatników czy z pensji p.Burmistrza?

Przegrałeś Mirek i basta 07.04.2021 20:22
Cienka ta "wygrana" burmistrza. Dzisiejsze wydarzenia dowidzą, że burmistrz nie umie czytać ze zrozumieniem

Gdzie jest opozycja? 07.04.2021 20:19
Burmistrz rozpętał wojnę w mediach. Widać po co kupował wydawców augustow24 i org. To jest próbka tego z czym spotka się przeciwnik ich miasta w wyborach. Po to budują lokalne imperium medialne z naszych podatków. Dobre

ROMA 07.04.2021 20:44
burmistrz już w tej chwili pokazał nam dosadnie jaką rolę pełni i jak jest sprawowany urząd w tej kadencji. Nikt już chyba niema wątpliwości co to są za ludzie.

Przykrywanie to stary trik 07.04.2021 21:32
Tracą grunt pod nogami i dlatego takie desperackie i agresywne działania. To widać wyraźnie. Mały jest wyraźnie w swoim żywiole: pisze, rozstawia po kontach, widać aż go roznosi. A duży to już się poddał i chyba ma to wszystko w d.....

Ohcnjj 07.04.2021 20:13
Brawo Krzysztof

zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: Augustów

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 24
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 1Strona nr 1
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 2Strona nr 2
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 3Strona nr 3
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 4Strona nr 4
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 5Strona nr 5
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 6Strona nr 6
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 7Strona nr 7
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 8Strona nr 8
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 9Strona nr 9
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 10Strona nr 10
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 11Strona nr 11
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 12Strona nr 12
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 13Strona nr 13
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 14Strona nr 14
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 15Strona nr 15
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 16Strona nr 16
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 17Strona nr 17
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 18Strona nr 18
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 19Strona nr 19
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 20Strona nr 20
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 21Strona nr 21
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 22Strona nr 22
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 23Strona nr 23
Miesięcznik Przegląd Powiatowy nr 2 z dnia 26 lute - strona 24Strona nr 24
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Gdzieś pracują, z czegoś przecież żyją. Jest wiele opcji, pracują zdalnie w firmach w których byli zatrudnieni wcześniej albo mają własne usługi. Radzą sobie.Data dodania komentarza: 9.04.2026, 14:55Źródło komentarza: Oszczędzanie wody w Augustowie. Zaskakujące słowa radnejAutor komentarza: gallTreść komentarza: mirek, co dziś załatwiałeś w urzędzie przy poleskiej w białymstoku? załatwiłeś?Data dodania komentarza: 9.04.2026, 14:33Źródło komentarza: Kto naprawdę blokuje kładkę w Augustowie? Fakty zamiast oskarżeńAutor komentarza: Augustów z "warszawskimi" cenami paliwa, czynszów, wody, ścieków, ciepła i śmieciTreść komentarza: Kto po ukończeniu studiów wyższych na dobrych uczelniach wraca do Augustowa? To jest jakieś infantylne, życzeniowe myślenie lub jakaś symptomatycznie odklejona od realiów rynkowych rzeczywistość alternatywna. Owszem wracają, ale jak już to tylko Ci, którzy ukończyli studia kilkadziesiąt lat temu i ewentualnie odnajdują się w Augustowie, ale dopiero po nabyciu praw emerytalnych.Data dodania komentarza: 9.04.2026, 14:25Źródło komentarza: Oszczędzanie wody w Augustowie. Zaskakujące słowa radnejAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Dziwię się radnym (doszłym, niedoszłym), że dzielą się postem urzędnika bez zadawania jakichkolwiek pytań. Okej kasa przepadła na kładkę rekreacyjną, bo nie spięli się ze zmianą planu zagospodarowania na działki związane z kładka, tu chyba pies pogrzebany. No ale jest szansa wyratowania kładki na potrzeby wojskowe. Czy Radni zadali pytania, czy zmiany zostały naniesione na projekcie i kiedy? Czy nowa koncepcja została uzgodniona z konserwatorem? Czemu daty się rozmijają? Nie, trzeba ślepo powielić wpis. Bo trudno się przyznać do błędów, lepiej piąstkę w górę i zwalić na wszystkich. Urzędnikowi mogę tylko pogratulować wiernych wyznawców.Data dodania komentarza: 9.04.2026, 13:04Źródło komentarza: „Tajemnicze" stowarzyszenie. Czyli jakie?Autor komentarza: też mieszkaniecTreść komentarza: a gdzie pracują ci co niby wracają?Data dodania komentarza: 9.04.2026, 12:26Źródło komentarza: Oszczędzanie wody w Augustowie. Zaskakujące słowa radnejAutor komentarza: Augustów is the FutureTreść komentarza: można jeszcze pracować na stacji paliw. co raz widzę ogłoszenie że kogoś zatrudnią. Bo w Biedronce Kauflandzie i Lidlu już nie potrzebują, bo są automaty samoobsługoweData dodania komentarza: 9.04.2026, 12:25Źródło komentarza: Oszczędzanie wody w Augustowie. Zaskakujące słowa radnejAutor komentarza: Czyżby próba wyłudzenia, która miałaby szansę zmaterializowania się za słusznie minionych czasów bezładu PiS?Treść komentarza: Kuriozalne, a w zasadzie absurdalne jest, iż Urząd Miejski w Augustowie pod kierownictwem trzech burmistrzów Karolczuka, Chodkiewicza i Sieczkowskiego wnioskuje do organów administracji publicznej o wydanie decyzji odnośnie budowy obiektu, który w jednej wersji jest kładką pieszo-rowerową, natomiast w drugiej wersji stricte mostem o znaczeniu obronnym. Ekipa Nasze Miasto-PiS i ich kandydat przed wyborami samorządowymi z 2023 r. intensywnie mamili mieszkańców propagandowym bełkotem, między innymi w gazetce pod redakcją burmiszcza Karolczuka i na ulotkach wyborczych wiekopomną kładką. Instytucje państwowe i samorządowe nie są jednak gawiedzią nieodporną na populistyczny bełkot i nie dadzą nabrać się na brednie, farmazony i bajanie z mchu i paproci o budowli, przedstawianej dla Podlaskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków jako kładka pieszo-rowerowa, natomiast w wersji przedkładanej do Urzędu Marszalkowiego Województwa Podlaskiego jako budowla stricte o znaczeniu obronnym. Naprawdę trzeba mieć tupet nie od parady lub być jakimś specyficznie niewydarzonym dyletantem, żeby ubiegać się o uzyskanie pozwolenia na budowę tego samego obiektu budowlanego przedkładanego w dwóch różnych wersjach wobec organów uprawnionych do wydania decyzji administracyjnej. Taka działalność organu wykonawczego działającego w gminie nosi już chyba znamiona próby wyłudzenia sankcjonowanego zapisami art. 297 i art. 286 KPK.Data dodania komentarza: 9.04.2026, 12:06Źródło komentarza: Kto naprawdę blokuje kładkę w Augustowie? Fakty zamiast oskarżeńAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Nienapełnianie pełnej wanny :))Data dodania komentarza: 9.04.2026, 11:24Źródło komentarza: Oszczędzanie wody w Augustowie. Zaskakujące słowa radnejAutor komentarza: OooTreść komentarza: A na FB podległych "burmiszczowi" właśnie się wylewa.... Teraz to już radni opozycji są wszystkiemu winni :) Narracja rodem ze wschodu. Kto ich tego uczył? Za niewygodne pytania niedługo będą chyba zgłaszać na policję. Skoro nie potrafią odpowiadać logicznie i merytorycznie na krytykę, to po co pchają się na stołki w ratuszu? Myśleli, że wszyscy będą wiernie całować ich tam, gdzie światło nie dochodzi nawet, kiedy wychodzi nieudacznictwo? Co za dziecinada!!! Wg nich pytania o fakty to hejt.... O ludzie!!! Taka nowa taktyka - Narobić w piach i na kota zwalić!Data dodania komentarza: 9.04.2026, 11:09Źródło komentarza: Kto naprawdę blokuje kładkę w Augustowie? Fakty zamiast oskarżeńAutor komentarza: Marne perspektywy dla Augustowa pod folwarczno-pańszczyźnianymi rządami egzekutywy Nasze Miasto-PiSTreść komentarza: Kto po studiach wróci lub sprowadzi się do Augustowa? Po co? Do czego? Do pracy na trzy zmiany przez siedem dni w tygodniu w fabryce papierosów lub do laminatów inhalować toksyczne związki lotne z żywicy, rozpuszczalników i utwardzaczy itp.? No, chyba żeby otworzyć kolejną kebabownię, a i z tym może być słabo biorąc pod uwagę okoliczność, że w Augustowie prawdopodobnie najwięcej w całej Polsce przypada kebabowni na mieszkańca. Kładka, która ostatnio jest na tapecie i inne tego typu wodotryski, nie zawrócą Augustowa z brnięcia tego kiedyś turystycznego kurortu w kierunku zadupia, zaścianka i finalnie zapaści, zainfekowanego folwarczno-pańszczyźnianym stylem zarządzania od ponad dekady dojmująco uskutecznianym przez egzekutywę Nasze Miasto-PiS.Data dodania komentarza: 9.04.2026, 10:38Źródło komentarza: Oszczędzanie wody w Augustowie. Zaskakujące słowa radnejAutor komentarza: BabciaTreść komentarza: "Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma"Data dodania komentarza: 9.04.2026, 09:29Źródło komentarza: Kto naprawdę blokuje kładkę w Augustowie? Fakty zamiast oskarżeńAutor komentarza: czekamy będzie fajnieTreść komentarza: Proszę zrobić konkurs "Złote Usta Królewskiego Augustowa"Data dodania komentarza: 9.04.2026, 08:38Źródło komentarza: Oszczędzanie wody w Augustowie. Zaskakujące słowa radnejAutor komentarza: DianaTreść komentarza: Miron w borowinie na tle - nomen omen - sławojki z serduszkiem na drzwiach i napisem: AUGUSTÓW OSZCZĘDZA WODĘ. Wtedy rzeczony papier miałby jeszcze większy sens.Data dodania komentarza: 9.04.2026, 02:09Źródło komentarza: Augustów musi wydobywać surowiec. Nie ma żadnych wątpliwości (nagranie video)Autor komentarza: BillyTreść komentarza: Tak czy siak, RUDY 102 przejedzie. Ludzie ewentualnie wyskoczą na chwilę do wody.Data dodania komentarza: 9.04.2026, 02:03Źródło komentarza: Kładka za 75 milionów. Turystyczna dla mieszkańców, wojskowa dla BrukseliAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Ludzie wracają jak rzeczywistość wielkich miast ich dopada i dzieci idą do szkół. Ceny mieszkań z kosmosu ich lokalizacja, cała logistyka związana z organizacją życia w dużym mieście to porażka. Może singlom się podoba. Nagle się okazuje że Augustów jest ok. Da się kupić jakieś lokum, wszystko blisko, nie stoi się w korkach po 2 godziny i dziadkowie pomogą w opiece nad dziećmi. Więc z tymi powrotami to akurat różnie bywa.Data dodania komentarza: 8.04.2026, 22:22Źródło komentarza: Oszczędzanie wody w Augustowie. Zaskakujące słowa radnejAutor komentarza: Folwark pańszyźniany Nasze Miasto-PiSTreść komentarza: Może pełnomocnik starosty Rusieckiego niejaki Tomasz D. mógłby po znajomości doradzić burmiszczowi Karolczukowi, jak zaradzić na problem wysokich opłat za śmieci w Augustowie? Wiele lat mieszkańcy Augustowa są uszczęśliwiani wysokimi cenami na stacjach paliw, więc może pełnomocnik starosty Rusieckiego znajdzie dla burmiszcza Karolczuka wyjście awaryjne na wysokie ceny opłat za śmieci w Augustowie?Data dodania komentarza: 8.04.2026, 21:52Źródło komentarza: Oszczędzanie wody w Augustowie. Zaskakujące słowa radnejAutor komentarza: oolooTreść komentarza: Nie wiem czy jest sens. W UM takie "błoto", że może robić za borowinę. Łącząc oszczędności na spłuczkach i kurort, może czas na nowe hasło NM z PiS: "Teraz borowina. Szalety już pełne." Już widzę na rynku Z.A. billboard reklamowy Mirona w "borowinie" 😂🤣 i Onetę z papierem za 6 zeta..Data dodania komentarza: 8.04.2026, 19:16Źródło komentarza: Augustów musi wydobywać surowiec. Nie ma żadnych wątpliwości (nagranie video)Autor komentarza: oolooTreść komentarza: Brawo!!! "Ostra motyka". Padłem. Zresztą ta była "elita BAT-owska" ma to w genach chyba. Tempe (nie tępe) i bystre jak "szczała". O lepkich łapkach nie wspomnę..Data dodania komentarza: 8.04.2026, 19:02Źródło komentarza: Oszczędzanie wody w Augustowie. Zaskakujące słowa radnejAutor komentarza: oolooTreść komentarza: Pytanie do Policji. Czy popełnione wykroczenia w rejonie przejść dla pieszych, tyczyły się kierowców wymuszających pierwszeństwo czy też może i tych którzy blokują przejścia. Zatrzymują się przed przejściem przy linii ciągłej, wysadzają pociechy i blokują ruch aż "dzidzia" przejdzie? Mam już sporo filmików. Niebawem wysyłam do wojewódzkiej. Powodzenia przy płaceniu..Data dodania komentarza: 8.04.2026, 18:47Źródło komentarza: 72 pojazdy skontrolowane, 61 wykroczeń prędkości i pijany kierowcaAutor komentarza: e gustibus non est disputandumTreść komentarza: Alfons dla nich jest autorytetemData dodania komentarza: 8.04.2026, 18:33Źródło komentarza: Oszczędzanie wody w Augustowie. Zaskakujące słowa radnej
Reklama