Dzień Wiosny w Przedszkolu nr 1 im. Akademia Bystrzaka w Augustowie

  • 07.04.2021, 10:35
  • Beata Perzanowska
Dzień Wiosny w Przedszkolu nr 1 im. Akademia Bystrzaka w Augustowie
22 marca przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami obchodziły ,,Dzień Wiosny”. Brały w nim udział dzieci z trzech najstarszych grup: ,,Pszczółki”, ,,Biedronki” oraz ,,Puchatki”.

List do redakcji

Aby ten dzień był atrakcyjny i ciekawy, przygotowania odbywały się już dużo, dużo wcześniej. Przedszkolaki z grupy ,,Pszczółki” wraz ze swoją wychowawczynią Ewą Tomkiewicz oraz nauczycielem wspierającym panią Katarzyną Sieńkowską, jak również przy dużym udziale rodziców przygotowały piękne wiosenne dekoracje wykonane z bibuły, żywych gałązek i kwiatów, które pięknie prezentowały się podczas wiosennego spaceru na kładkę pieszą na przy ulicy 29 Listopada w Augustowie. Przedszkolaki z tejże grupy oraz dwoje z grupy ,,Puchatki” to członkowie tanecznej grupy ,,Roztańczone Jedyneczki”, którą już od kilku lat prowadzi pani Aleksandra Nadzieja, wychowawczyni grupy ,,Biedronki”. ,,Roztańczone Jedyneczki” to dzwadzieścioro 6-letnich przedszkolaków, które w ramach Projektu Unijnego ,,Kompetentny Przedszkolak” biorą udział w zajęciach tanecznych. W tym dniu właśnie 22 marca ,,Roztańczone Jedyneczki” zaprezentowały rówieśnikom swoje dwa tańce, których uczyły się od listopada 2020 roku. Po występie z pięknym wiosennym transparentem w kształcie biedronki dzieci wraz z wychowawczyniami udały się na kładkę pieszą przy ulicy 29 Listopada, aby wiosennie przywitać mieszkańców miasta. Przejeżdżający autami byli bardzo zadowoleni oraz mile zaskoczeni widokiem dzieci z wiosennymi kwiatami. Machając i trąbiąc do przedszkolaków, sprawili im dużą frajdę. Widać było ogromną radość na twarzach przechodzących mieszkańców, zwłaszcza że pogoda nie była zbyt wiosenna. Takich okoliczności jak ,,Dzień Wiosny” w naszym przedszkolu jest wiele. Dzieci wraz z wychowawczyniami wszystkich pięciu grup zawsze bardzo aktywnie i ciekawie świętują ważne dla nich dni. Nasze przedszkole jest miejscem, które kształtuje talenty, rozwija pasje, wdraża do życia społecznego a każdy przedszkolak czuje się w nim jak w domu. Dzięki aktywnemu zaangażowaniu rodziców dzieci możemy rozwijać młode talenty oraz być pewni jako placówka, że nasi absolwenci to prawdziwe ,,Bystrzaki”, które w przyszłości świetnie poradzą sobie w dalszej edukacji. Nie bez powodu placówka nosi tak ambitne imię ,,Akademia Bystrzaka” .Zapraszamy serdecznie wszystkie chętne dzieci oraz ich rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego przedszkola na rok szkolny 2021/22.

Autor artykułu Aleksandra Nadzieja

Zdjęcia wykonała pani Ewa Miezio

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
D. K
D. K 08.04.2021, 17:19
Panie Krzysztofie, jest Pan rzetelnym reporterem, a co najważniejsze uczciwym. Rzadka to doprawdy cecha w tych trudnych czasach. I za to ja jako czytelniczka wraz z rodziną dziękuję. Utarł im pan nosa, dowiódł prawdy i doczekał sprawiedliwości. Dla tych ludzi to ogromny policzek choć strają się manipulować faktami. Na nic to. Proszę mi wierzyć, że ludzie są zniesmaczeni, a wręcz wkurzeni postępowaniem władz, radnych i urzędników. Sięgnęli dna. Są nikim. Takimi ja ich widzę. Zbeszczescili swoją godność, sprzeniewierzyli stanowiska. Jako wyborca i wolny człowiek mam prawo tak o nich myśleć oraz wyrażać swoje zdanie. Mam nadzieję, że wygra pan z banitami, a p. Dyczrwski z tym, który nie zasługuje na mandat radnego (takie mam o nim zdanie). Tego Panu i całej redakcji życzę. Czytelniczka z rodziną.

Pozostałe