Stanowisko Radnych Klubu Koalicji Obywatelskiej Rady Miejskiej w Augustowie dotyczące obrad Sesji Rady Miejskiej w dniu 25 lutego 2021 roku

  • 26.02.2021, 13:17
  • Beata Perzanowska
Stanowisko Radnych Klubu Koalicji Obywatelskiej Rady Miejskiej w Augustowie dotyczące obrad Sesji Rady Miejskiej w dniu 25 lutego 2021 roku
Obrady XXXI Sesji Rady Miejskiej w Augustowie w dniu 25 lutego 2021 roku przejdą do historii samorządów w Polsce. Niestety jest to historia, która napawa wstydem i jest przykładem jak nie należy prowadzić obrad Sesji oraz jak można zniszczyć szacunek do mieszkańców i Radnych.

Tocząca się przy pełnej aprobacie Przewodniczącej Rady Miejskiej dyskusja dotycząca zależności i powiązań panujących w grupie Radnych stanowiących większość w Radzie Miejskiej, czyli Radnych Klubu Nasze Miasto i byłych i obecnych członków Klubu Prawa i Sprawiedliwości, obnażyła motywy ich działań i styl w jakim pełnią funkcję Radnego. Wzajemne pomówienia, oskarżenia, wzajemne poniżanie i obrażanie kładzie się dużym cieniem na dotychczasowej i przyszłej pracy całej Rady Miejskiej.

Członkowie Klubu Koalicji Obywatelskiej RM w Augustowie wyrażają zdecydowany sprzeciw i brak akceptacji odnośnie zaistniałych wydarzeń. Nie byliśmy, nie jesteśmy i nie będziemy stroną w tym żenującym spektaklu. Podejmowane przez nas próby przerwania wymiany oskarżeń nie uzyskały akceptacji ani Pani Przewodniczącej ani radnych koalicji rządzącej.

Nie ma przyzwolenia na niszczenie wizerunku Rady Miejskiej i mandatu Radnego. Zarówno mieszkańcy jaki i wybrani przez nich Radni na to nie zasługują.

Wzywamy Radnych koalicji dysponujących większością w Radzie do opamiętania, przeproszenia mieszkańców i zaprzestania działań niesłużących Miastu.

 

Członkowie Klubu Koalicji Obywatelskiej RM w Augustowie: Leszek Cieślik, Adam Sieńko, Izabela Piasecka, Rafał Harasim, Marek Sznejder, Agnieszka Mroziewska.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
antykomunista
antykomunista 04.03.2021, 09:41
Łubu dubu, łubu dubu, platforma jest najlepsza i tylko ona może obrażać, bo ma kulturę i wykształcenie, a reszta to plebs
A KO jeszcze lepsza, bo wpuściła ludzi z dawnego SLD
Drodzy radni KO będziecie wysyłać Piniorowi paczki do więzienia? Jest już zrzutka?

Spójrzcie na te twarzyczki i pomyślcie
antydebil
antydebil 04.03.2021, 20:03
Zacznij zrzutkę na Obajtka.
I na prezydenta, który wpuścił do trybunału konstytucyjnego prokuratora z PZPR, który uniewinnił pedofila.
Zegarmistrz
Zegarmistrz 04.03.2021, 13:34
my wiemy lepiej.. wiemy najlepiej.. wszyscy się mylą.. jeszcze zobaczycie.. że nie Rolex wcale jest najlepszym prezentem za nic...
Zegarmistrz świata
Zegarmistrz świata 04.03.2021, 15:03
Kto dostał rolexa? Tomek, Filip, Mirek? A za co?
Tfu
Tfu 03.04.2021, 08:52
Święta trójca 🤢
Dziekuję.
Dziekuję. 28.02.2021, 20:46
Augustowska KO to klasa sama w sobie. Pani Iza , Pan Cieślik, Pan Sieńko byli moimi pracodawcami. Zawsze na swoim miejscu , bez wywyższania się , z szacunkiem do drugiego czlowieka, bez gonitwy za przecinaniem wstążek, ponad wszelkimi podziałami pełnili swoją funkcję.
a to żart
a to żart 02.04.2021, 15:26
hahaha no ja się bardzo rozczarowałam w tej kadencji akurat Panem Cieślikiem więc nie wiem o czym mówisz
Khhbnnj
Khhbnnj 26.02.2021, 14:38
I to nazywa się klasa. Inni radni do domu
:)
:) 26.02.2021, 18:20
Dodałbym jeszcze do tego Panią Olę i Panią Krystynę - super babki.

Pozostałe