Radykalna kontrfaktyczność PREMIUM

  • 2 dni temu, 19:43
  • Bartosz Lipiński
Abordaż na komisje rady miejskiej dokonany przez członków koalicji rządzącej kładzie się cieniem na atmosferę i efektywność działań radnych. Przyczyny, które spowodowały przejęcie komisji przez rządzącą większość, są oczywiste. Tym bardziej dziwi fakt, że wciąż są osoby gotowe odwrócić kota ogonem przekonując, że postawa rządzących nie była żadnym nadzwyczajnym zjawiskiem, ale wynikała tylko z chęci pracy w komisjach.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (4)

Mirek
Mirek Dzisiaj, 12:34
Ludzie co można wymagać od kobiety
która całe życie spisuje wagony kolejowe
tu po prostu jest Mirek
Darek
Darek Wczoraj, 08:49
Alka znowu odlatuje
Lucy
Lucy Wczoraj, 11:21
Dzbanek wody (stoi na stole) na głowę celem otrzeżwienia a potem chusteczki (też na stole) na otarcie łez...
Mietek W.
Mietek W. Wczoraj, 00:40
W te banialuki o komisjch wierzy tylko A. Dobrowolska i jej elektorat liczący 138 osób, ale też chyba już nie wszyscy. Ja też mam kólko bliskich znajomych, którzy mnie wspierają, część z wyrachowania, inni z sympatii. Ale ich opinie nie byłyby dla mnie miarodajne jako głos społeczny. Żaden sms od sąsiadki czy znajomego. Pracowałbym dla miasta, a nie swoich totumfackich,
Pamiętam liczne wypowiedzi z początku kadencji (są nagrania na e-sesj) radnej Roszkowskiej, która ze swkaszoną i zddegustowaną miną napominała radnych, że po co te dyskuje na RM, skoro wszystko zostało omówione na komisjach i nie ma powodu, aby przeciągać sesje.Kiedy opinie komisji zaczęły być niewygodne dla władz miasta, zrobiono desant na nie. Teraz radna mogłaby to mówić o odsłoniętąptzyłbicą, ale jakoś ucichła w temacie.
Widać teź wyraźnie, że niektórzy radni pojmują rolę komisji dziwacznie, niezgodnie i intencją działania komisji.Pomysł, że komisje są tylko od opiniowania tego, co wymyśli burmistrz i jego urzędnicy to blamaż i niezrozumienie roli tego organu, które mogło się zrodzić wyłącznie w głowie o bardzo małym rozumku.

Pozostałe