Wystające śruby na Zarzeczu

  • 20.02.2021, 12:39
  • Beata Perzanowska
Wystające śruby na Zarzeczu
Do redakcji naszej gazety spływają różne sygnały od Czytelników z prośbą o interwencję. Dziękujemy za każdy telefon i zgłoszenie. Wszystkie sygnały są dla nas bardzo cenne i każde traktujemy poważnie. Tym razem otrzymaliśmy zgłoszenie od jednego z mieszkańców augustowskiej ulicy Zarzecza w sprawie zepsutego progu zwalniającego.

-Czy można byłoby poruszyć sprawę nie tyle zaśnieżonych ulic, bo w obecnej sytuacji to ciężko ogarnąć, ale śrub wystających z asfaltu. Próg zwalniający na ulicy Zarzecze zniszczył się już kilka tygodni temu zapewne z powodu wieku oraz może i mrozów. Ulica Zarzecze jest bodajże ulicą powiatową, ale też ja osobiście nie wiem, gdzie to zgłosić. Na tej ulicy mamy przecież i szkołę społeczną i przedszkole sióstr Urszulanek, ja sama mieszkając tam muszę te miejsce pokonać kilka razy dziennie. I boję się o opony własne, że jak nie potnę ich na oblodzonych krawężnikach, to przebiję na śrubach umieszczonych przez miasto lub powiat. Nie wiem, kto jest właścicielem tego progu spowalniającego -pisze do nas Czytelnik.

Sprawdziliśmy, kto zarządza ulicą Zarzecze w Augustowie. Okazało się, że jest to ulica powiatowa. Sprawę zgłosiliśmy do Daniela Hiero, dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Augustowie. Jak poinformował nas dyrektor PZD, próg zostanie natychmiast naprawiony.

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe