Drogowcy apelują do mieszkańców

  • 14.01.2021, 11:06
  • Beata Perzanowska
Drogowcy apelują do mieszkańców Zdjęcie nadesłane przez prezesa Necka, wykonane 13 stycznia na ul. Bystrej w Augustowie
Augustowskie „Necko” apeluje do właścicieli samochodów o rozważne parkowanie. Chodzi o parkowanie aut na poboczach ulic, które utrudnia przejazd piaskarek i pługów.

-Kierowcy piaskarek i pługów wyjeżdżają na ulice około godziny 4 rano, tak aby umożliwić mieszkańcom Augustowa bezpieczny dojazd do miejsc pracy. Niestety nie zawsze możemy przystąpić do robót z uwagi na pojazdy zaparkowane wzdłuż ulic, które uniemożliwiają bezkolizyjny przejazd pojazdów specjalistycznych -mówi Krzysztof Poskrobko, prezes Przedsiębiorstwa Transportowego „Necko” w Augustowie. -Apelujemy do właścicieli pojazdów mechanicznych aby swoje pojazdy, w miarę możliwości, parkowali na własnych posesjach, ewentualnie na ciągach pieszych tak aby cała szerokość drogi umożliwiała bezkolizyjny przejazd pługu czy piaskarki. Na takim rozwiązaniu wszyscy skorzystamy. Ulice będą ośnieżone przed porannym szczytem komunikacyjnym co z pewnością zapobiegnie wielu kolizjom drogowym i narzekaniu, że drogowcy ponownie zaspali.

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe