Bezpłatny dostęp od e-booków

  • 14.01.2021, 09:55
  • Beata Perzanowska
Bezpłatny dostęp od e-booków
Miło nam poinformować, że od stycznia 2021 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie wykupiła dostęp do wypożyczalni e-książek Legimi. W tej chwili to ponad 63 tysiące e-booków (baza tytułów jest stale rozwijana). Bezpłatnie!

Co w ofercie? Kryminały, sensacja, thriller, horror, fantastyka i sci-fi, literatura obyczajowa i romanse, literatura faktu, reportaże, biografie, książki dla dzieci i młodzieży, poezja i dramat, i wiele innych kategorii (biznes, prawo, edukacja, nauka i nowe technologie, języki obce, poradniki, styl życia, humanistyka, religia i duchowość).

 

Dla kogo? Oferta skierowana jest do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Augustowie.

 

Ile? Co miesiąc mamy do przekazania 10 indywidualnych kodów dostępu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Jak skorzystać?

  1. Wysłać e-mail na adres: [email protected] podając imię i nazwisko, numer telefonu, adres.

lub zadzwonić pod numer tel. 87 643 39 22.

  1. Po zweryfikowaniu, czy dana osoba jest Czytelnikiem MBP w Augustowie, przekażemy w e-mailu lub telefonicznie indywidualny kod, umożliwiający dostęp do wirtualnej czytelni Legimi.
  2. Wejść na stronę: www.legimi.pl/podlaskie, podać otrzymany od biblioteki unikatowy kod i założyć darmowe konto.
  3. Pobrać bezpłatną aplikację LEGIMI, dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki.
  4. Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą.

 

Kod należy aktywować do końca miesiąca, w którym się go otrzyma. Jeżeli aktywacja kodu nie nastąpi w miesiącu, w którym został pobrany z biblioteki, kod wygasa. Od momentu aktywacji kodu, Czytelnik przez miesiąc ma bezpłatny dostęp do bazy e-booków Legimi.

Można czytać na dwóch wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer (lista rekomendowanych urządzeń: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10.).Lista certyfikowanych przez Legimi czytników znajduje się pod adresem http://www.legimi.pl/pobierz-legimi/certyfikowane-czytniki/.

 

Ważne! Osoby posiadające zobowiązania finansowe wobec biblioteki przed otrzymaniem kodu muszą najpierw uregulować wszelkie należności.

 

Aby przedłużyć dostęp do serwisu na kolejny miesiąc należy:

  1. Pobrać kod dostępu na kolejny miesiąc.
  2. Wejść na stronę www.legimi.pl/podlaskie i zalogować się na swoje konto wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu.
  3. Po zalogowaniu wpisać kod dostępu otrzymany w bibliotece.

Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować na adres: [email protected].

Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie

 

 

 

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe