Studzienka przyczyną problemów

  • 11.01.2021, 10:02
  • Beata Perzanowska
 Studzienka przyczyną problemów
Czytelnicy naszej gazety wielokrotnie informują nas o różnych sprawach. Tym razem otrzymaliśmy sygnał o zalanych przejściach dla pieszych w okolicy Hotelowej w Augustowie.

Do naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec Augustowa z prośbą o interwencję w sprawie skrzyżowania za szpitalem.

-Po niewielkich opadach deszczu lub śniegu powstaje duża kałuża na skrzyżowaniu za szpitalem, na końcu ulicy Szpitalnej i początku Hotelowej. Myślę, że taka sytuacja ma miejsce w związku z tym, że studzienka burzowa jest tam zatkana -pisze nasz Czytelnik. -W efekcie zalane są cztery przejścia dla pieszych co wymusza chodzenie po trawnikach i ich niszczenie. Problem występuje od dawna, a po opadach woda stoi 2-3 dni. Studzienka jest, ale co z tego.

Obecnie aura jest deszczowo -śniegowa i zapewne problem nie znika. Apelujemy do odpowiedzialnych za ten stan rzeczy o to, by zająć się rozwiązaniem tej sprawy. Mamy nadzieję, że wzmianka o tym problemie spowoduje, że studzienka zostanie udrożniona.

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe