Puste obietnice

  • 18.12.2020, 14:57
  • Krzysztof Przekop
Puste obietnice koty2 Krzysztof Przekop redaktor naczelny
Marketing potrzebny jest nie tylko w biznesie. Politycy też używają metod marketingowych, by docierać do swoich wyborców. Są jednak takie przypadki, gdy przesadny marketing kończy się blamażem i okrywa autorów wstydem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kibic
Kibic 29.12.2020, 20:38
Jak co roku mają urlop. Ale naciskajmy może coś napiszą
jest tam kto??
jest tam kto?? 29.12.2020, 19:51
Halo redakcjo, śpicie tam?? Gdzie jest cotygodniowy wstępniak?? Tyle się dzieje, taka ciekawa sesja była dzisiaj, tak się pochylali mądrale nad losem zwykłych, szarych mieszkańców, a wy nic. Proszę brać się do galopu, bo dostaniecie poświątecznej nadwagi.
kkk
kkk 28.12.2020, 16:46
n ie da się tego słuchać co opowiada skarbnik miasta.Pomoc burmistrza w podatku?
nie zapłaciłam w II KW za to w III KW dwa razy bo 15 i 30.09.20 taka to była pomoc.
KPINA
Dodrewutni w piwnicy
Dodrewutni w piwnicy 28.12.2020, 19:32
Skarbnik.... Do siebie, raz dwa....
pppp
pppp 28.12.2020, 15:17
słucham w tej chwili komisji Rady Miasta i powiem tak , rzygać mi się chce co mówi skarbnik i burmistrz. NIC ale to NIC nie pomaga przedsiębiorcom, no wybrańcom tak takich maja ale ta cała reszta cierpi.Jak można wypominać radnemu Kleczkowskiemu , że upomniał się o restauracje, które płacą za koncesję alkoholowe , a mają opłacone koncesje i zwolnienie tych restauracji czy hoteli z podatku, nazywam to skandalem, nie zapominajcie, przyjdą wybory. Na ta władze przedsiębiorcy nie mają co liczyć.
Platnik
Platnik 20.12.2020, 22:39
Nie puste podwyzki w toku
Dziękuję redakcji
Dziękuję redakcji 17.12.2020, 13:09
Kupiłem i większość przeczytałem. Świetny numer.

Pozostałe