Zaproszenie do Zimowej Krainy

  • 17.11.2020, 14:05
  • Beata Perzanowska
 Zaproszenie do Zimowej Krainy
Augustowskie Placówki Kultury i Augustynki zapraszają wszystkie dzieciaki do 13 roku życia, do udziału w zimowo-świątecznym konkursie plastycznym. Konkurs odbywać się będzie bez wychodzenia z domu, wystarczy tylko wykonać pracę przedstawiającą własną wizję zimowego świata. Dzieła można nadsyłać drogą elektroniczną do 3 grudnia. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Zima, święta magia..to wszystko już niedługo...Czekamy z utęsknieniem na pierwszy śnieg bo wtedy świat wygląda jak z bajki...Zaczarowane ulice, parki, drzewa przyprószone śniegiem...w witrynach sklepów świąteczne dekoracje a jak ktoś ma szczęście może tez spotka elfy Mikołaja , które pomagają w organizacji prezentów pod choinkę...A Ty lubisz ten czas przedświąteczny..? Jak wygląda świat zimą, jak chciałbyś aby wyglądała taka Kraina..?” -tak do udziału w konkursie plastycznym „Zimowa Kraina” zachęcają jego organizatorzy czyli Augustowskie Placówki Kultury i Augustynki. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku do 13 lat. Zmagania odbywać się będą bez wychodzenia z domu, wystarczy użyć wyobraźni, wykonać dzieło, zrobić jego zdjęcie i wysłać je do 3 grudnia na maila [email protected]. Techniki wykonywania prac są dowolne. Wyobrażony świat można namalować, narysować, wykleić, użyć do jego przedstawienia kolażu, tkanin, guzików, plasteliny itp. Prace oceniać będzie komisja konkursowa, która będzie brała pod uwagę pomysłowość, wyobraźnię artysty i walory artystyczne. Wyniki konkursu podane zostaną 6 grudnia na stronie oraz funpage'u APK. Na laureatów czekają atrakcyjne, świąteczne nagrody. Należy pamiętać, że wysyłane prace powinny mieć dopisek Zimowa Kraina, w mailu należy wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, numer telefony do osoby dorosłej czyli rodzica czy opiekuna. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę, warto też zwrócić uwagę na dobrą jakość zdjęcia pracy. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu „Zimowa Kraina ". Wszelkie informacje można znaleźć na Facebook’u Augustowskich Placówek Kultury oraz stronie www.apk.augustow.pl

Beata Perzanowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe