Kolejna afera w Augustowie

  • 12.11.2020, 12:17
  • Krzysztof Przekop
Kolejna afera w Augustowie
Kto nie z Mieciem, tego zmieciem. To powiedzenie sprzed 30 lat stało się aktualne w Augustowie. Ugrupowanie Nasze Miasto wypowiedziało naszemu tygodnikowi wojnę. Poszło o artykuł "Radni hamują rozwój Augustowa z początku września. Wydaje się, że 6 procesów które wytoczono nam za ten artykuł, jest jedynie pretekstem, by nas uciszyć. Ale nas uciszyć się nie da. Dokończymy nasze śledztwa dziennikarskie. W tym numerze "Przeglądu Powiatowego" ujawniamy aferę działkową. Zapraszam do lektury.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Przyjaciel
Przyjaciel 16.11.2020, 17:28
Gratuluję uporu. Kropla drąży skałę. Panie Krzysztofie niech Pan pomyśli o startowaniu w wyborach. Jest kilka dobrych rzeczy do zrobienia. Trzeba Augustów ratować. Niech Pan się zastanowi. Obowiązek wzywa.
Don Dobko
Don Dobko 16.11.2020, 17:26
Nic im nie zrobicie. To towarzystwo cinkcieatzy jest nieprzemakalne. Filip wszystko ludowi przetłumaczy. Każdą niegodziwości, każda nieuczciwość, każda kombinację. Ciemny lud wszystko kupi.
Smutna
Smutna 15.11.2020, 20:09
Pani Danusiu! Bardzo mi przykro jest Pani mądra kobietą i była Pani świetnym dyrektorem. Rodzice dzieci z P6 widzą różnice proszę mi wierzyć
Wesoła
Wesoła 16.11.2020, 19:16
I dzięki Bogu, że taka mądra i już nie jest dyrektorem. Niech idzie na zasłużona emeryturę . Nie tęsknimy, widzimy, wiemy co piszemy.
Augustowiak  z urodzenia.
Augustowiak z urodzenia. 14.11.2020, 09:39
Po przeczytaniu oświadczenia Pani Danuty zadam kilka prostych pytań
Czy wy/ty wstydu nie macie ?
Ilu jeszcze ludzi skrzywdzicie ?
Ile razy jeszcze okłamiecie mieszkańców ?
Ile razy podpiszecie się po cudzą pracą nie wspominając o wkładzie tej osoby promując inną osobę ?
W imię czego to robicie ? dla kasy ?, dla władzy ?, co jeszcze wam potrzeba ?
Ja jako urodzony w moim mieście brzydzę się taką postawą i dziwię się że ludzie bądź, co bądź starsi godzą się brać udział w ty przedstawieniu ! Bez własnego zdania popierający wszystko co wam podsuną pod nos ! Żenujący spektakl jednego aktora. Ogarnijcie się , a zresztą już chyba za późno. A teraz możecie być zdziwieni i zniesmaczeni moją opinią, lecz jak sądzę nie jest to tylko moja opinia.
Pozdrowienia dla całej redakcji dużo zdrowia i wytrwałości
Warto czasami się przejść po sklepach bo mam wrażenie że w co niektórych tygodnik jest ,, przypadkowo " zasłaniany innymi wydawnictwami.
Lucy
Lucy 14.11.2020, 11:39
Proponuję któremuś z radnych złożyć interpelację w sprawie sensorycznego placu zabaw z żądaniem wyjaśnienia historii i autorstwa projektu. Niech to będzie na piśmie. W końcu prawda podobno jest najważniejsza, niech więc zostanie udokumentowana.
duduś
duduś 15.11.2020, 14:38
Ot i Pani Danuta popsuła zabawę w obiecane wykonane w oświacie wg. Chodkiewicza ogłoszone na fejsie. Brawo Pani Danusiu za odwagę ale z takimi gnojkami, ludźmi małymi i nie godnymi inaczej nie można. Ten bezczelny typ nie tylko wmieszał w Pani sukces ludzi, którzy nie mieli nic wspólnego z pisaniem projektu dyrektor z Suwałk, czy jego wierna zastępczyni, która w ubiegłym roku kiedy Pani ciężko pracowała to ona zdaje się była na urlopie zdrowotnym, to jeszcze wmieszał swoje ugrupowanie Nasze Miasto przypisując mu sukces w Przedszkolu 6. jako mieszkaniec dziękuję Pani za pracę na rzecz najmłodszych augustowskich dzieci.
Piątek
Piątek 13.11.2020, 12:29
Piątek a ja jeszcze Przeglądu nie kupiłem. Lecę do sklepu.
,, Go Forest "
,, Go Forest " 13.11.2020, 09:11
Panie redaktorze jak zwykle świetne artykuły !
Dziękuję że zajął się Pan tym wszystkim co się dzieje wokół nas. A co do sytuacji obecnie panującej w naszym mieście to przytoczę pewien znany cytat chyba najbardziej adekwatny w tym czasie.

,,Poznasz głupiego po czynach jego"
Winston Groom, Forrest Gump

Życzę Panu i całej redakcji dużo zdrowia i pogody ducha.
Hańba
Hańba 13.11.2020, 07:04
Trzeba przyznać że takiej zgnilizny moralnej w Augustowie nie było nigdy.
Optymista
Optymista 13.11.2020, 00:19
Jeszcze tylko trzy lata!
fuj
fuj 14.11.2020, 01:14
Trzy lata dojenia na AR tfu!
Lampucera
Lampucera 12.11.2020, 23:16
Znowu afera. Dajcie spokój to przecież same uczciwe młodziaki. Za głupie na afery. No chyba że chodzi o pieniądze.
Pasożyty
Pasożyty 12.11.2020, 20:26
Co ludzie są w oczach mieszkańców skompromitowani!! Pytanie - gdzie prokurator??? CBA??? Przecież to są afery niegodne radnych!
apel do redakcji
apel do redakcji 12.11.2020, 17:27
Tych notorycznych aferzystów przy władzy trzyma właściwie tylko jeden głos w radzie. Jeden głos z tzw. "piątki hańby" czyli czopków po Kleczkowskim. Wystarczyłby wśród nich tylko jeden sprawiedliwy, a wszystko mogłoby być normalnie lub prawie normalnie. I tu redakcja powinna skierować swoje zainteresowanie - spróbować dojść, co kieruje tymi ludźmi, że tak bezwstydnie firmują te wszystkie bezeceństwa, że tak bezrefleksyjnie stoją na pierwszej linii frontu biorąc na wątłe klaty odpowiedzialność za te wszystkie paskudne kombinacje, za tę moralną zgniliznę, która się tam szerzy. Czy to aby zwykła manipulacja maluczkimi, czy też kryją się za tym jakieś frukta?? Bierzcie się do roboty, jesteście na pierwszej linii frontu w walce o normalność w tym mieście.
GłupimiŁatwiejRządzić
GłupimiŁatwiejRządzić 14.11.2020, 01:18
Kto miał się obudzić to już się obudził i "piątkę hańby" opuścił. Widocznie miał dość rozumu i honoru.
Zygmunt August.
Zygmunt August. 13.11.2020, 12:05
nistety tu ni o jeden glos chodzi niestety,mieszkańcy dali ciałai wybrali na burmistrza karolczuka i dopuki on bedzie u wladzy to zawsze się znajdzie jakiś ,,jedenasty,jak się wybiera to trzeba myśleć ....a nie czytac tylko fb.
endek
endek 12.11.2020, 22:09
jaki to ma sens żyjcie i pozwólcie żyć innym po co się szarpać i tak nic się nie zmieni

Pozostałe