Afera gazetowa

  • 29.10.2020, 13:30
  • Krzysztof Przekop
Afera gazetowa #koty 2 Krzysztof Przekop Redaktor naczelny
Augustowski Reporter to portal i pisemko należące do żony Tomasza Dobkowskiego i dużej części finansowane z pieniędzy podatników. Na uwagę zasługuje fakt, że inne portale nie otrzymują obecnie z miasta żadnych pieniędzy. O tej aferze i wielu innych sprawach przeczytacie w najnowszym numerze "Przeglądu Powiatowego".
loadingŁaduję odtwarzacz...
Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hakier
Hakier 02.11.2020, 15:11
Będę obserwować z uwagą wyniki ankiety.
Słodziak
Słodziak 02.11.2020, 11:51
W mojej ocenie to władze miasta w powinny zawiadomić prokutaturę. Niech wyjaśni tę sprawę.
Borowik
Borowik 02.11.2020, 14:47
Władze miasta na co ? Na siebie ?
Ja myślę że jeszcze parę kwiatów się znajdzie.
Żaba z koła łowieckiego
Żaba z koła łowieckiego 02.11.2020, 12:53
Nie tylko w twojej ale i w ocenie mieszkańców. Gdyby radny był honorowy, powinien złożyć mandat. Dlatego prosimy o wyjaśnienie tej sprawy.
Nic nowego
Nic nowego 01.11.2020, 10:47
Z tymi pieniędzmi za publikacje miejskie w Reporterze Dobkowskich to jest tak, jak można było się spodziewać. Macher burmistrz i skarbek Sieczkowski to wytłumaczyli.
Miasto po prostu nie miało wyjścia, musiało płacić Dobkowskim.
Precz
Precz 01.11.2020, 11:39
W ząbek czesany....
asfalt
asfalt 31.10.2020, 18:07
Teraz należałoby się przyjrzeć sprawie ich obsesyjnego wywalania grubych milionów z miejskiej kasy na asfaltowanie za***nych uliczek. Trzymają się tej sprawy jak pijany płotu. Wszystkie inne inwestycje czy bieżące potrzeby poszły w odstawkę. Warto by przeanalizować kto projektuje, kto wygrywa przetargi bo w grę wchodzi tu potężna kasa. Czy to tylko przypadek, że nic innego poza tym im nie wychodzi?
Lpw
Lpw 31.10.2020, 21:11
Robota robiona jest po łebkach, na lipowcu studzienki ukryte pod polbrukiem. Tam gdzie syf zostawili. Ciekawe kto odbiór podpisze. Wtedy z wielką przyjemnością zgłoszę tam gdzie trzeba. Dodam, że było to zgłaszane do UM.
Kasa kasa Nasze Miasto
Kasa kasa Nasze Miasto 31.10.2020, 17:55
Niech Reporter odda nasze pieniądze.
Dobkowski oodaj pieniądze
Dobkowski oodaj pieniądze 31.10.2020, 17:52
Też nie wchodzę na stronę reportera.
Niech Dobkowski zwróci pieniądze
Niech Dobkowski zwróci pieniądze 31.10.2020, 14:45
Widać, że wokół Przeglądu zaczyna zbierać się coraz szersze grono ludzi, którzy kochają Augustów. Nawet opozycja nieco się ożywiła. Zdaje się, że dni układu Naszego Miasta i wyrzuconych z PiS są policzone. Niech lepiej zajmą się niszczeniem dowodów swoich uczynków, bo sąd się zbliża.
Czytelnik
Czytelnik 31.10.2020, 13:52
Obserwuję w tym tygodniu wygibasy rządzących Augustowem. Pan Redaktor niezwykle celnie trafił w gazetowy układ. Brawo.
Hank
Hank 31.10.2020, 12:54
Co ze szmatami które wysłał mieszkańcom Karolczuk wiosną? Przecież wiadomo że ich szycie zostało zlecone znajomym a zapłacono publicznych pieniędzy. Trzeba to zgłosić do CBA.
Frank
Frank 01.11.2020, 09:31
Jak to co ? to samo co z maseczkami z Chin i respiratorami . Emilewicz na początku pandemii wyraźnie powiedziała że to dobry okres dla przedsiębiorców nie dodała tylko dla których ...
Łucja
Łucja 01.11.2020, 13:10
Ja tez moglabtym szyc wtedy te maseczki, Calej rodzinie uszylam, po 5 szt., z otworami na filtry, gumkami i drucikiem na nos. Takie porzadne. Ale nikt mi nie zaproponowal a szkoda, bo moglam dorobic. Byl jakis przetarg?
Guru
Guru 30.10.2020, 18:26
Czy Nasze Miasto Banici (NMB) to już sekta?
>>Sekty, biorąc pod uwagę ich funkcjonowanie, można scharakteryzować jako grupy totalne, gdzie występuje silnie rozwinięta struktura władzy i kontroli oraz całkowite podporządkowanie grupie lub absolutnemu autorytetowi lidera, który nadaje sobie cechy "nadludzkie" oraz prawo decydowania o ważnych sprawach...<<
(cyt. Konsekwencje psychiczne przynależności do sekt, A. Lisiecka)
akcja społeczna
akcja społeczna 30.10.2020, 16:28
Chyba nie ma innego wyjścia. Czas ogłosić kolejną akcję społeczną: nie wchodzę na stronę augustowskireporter.pl, wywalam ich fejsbuka z obserwowanych a periodyku owego w wersji papierowej nie biorę nawet na rozpałkę w piecu. Co wy na to???
Hgbjhfxcb
Hgbjhfxcb 30.10.2020, 17:00
Brawo. Z tego co wiem wiele osób się wycofało
Kup Przegląd bo się dzieje
Kup Przegląd bo się dzieje 30.10.2020, 08:02
Radni chyba wczoraj przeczytali Przegląd. Afera na sto fajerek. Dobkowski powinien pakować się w radzie.
Haha
Haha 30.10.2020, 08:34
Rozwolnienia dostali?
Złote myśli
Złote myśli 30.10.2020, 13:22
To się nazywa: "Czynność fizjologiczna".
Osra**** s.
Osra**** s. 30.10.2020, 12:12
Aaaa, stąd te wielkie oczy......
Alexa
Alexa 30.10.2020, 07:53
Alexa pokazuje też kto od kogo przepisuje wiadomości. Dziennikpowiatowy.pl wg Alexy ma oryginalne treści, reporter i a24 przepisują informacje.
hello
hello 30.10.2020, 12:09
No widzicie jak fajnie można się urządzić. Nie trzeba biegać za informacjami, inwestować w sprzęt, zatrudniać dziennikarzy i im płacić. Wystarczy Ctrl c + Ctrl v a kasa leci szerokim strumieniem. UM płaci za laurki w AR na swój własny temat. Mieszkaniec prawdy się nie dowie, bo przecież nikt źle o sobie nie napisze.
Nie wiem, jaki jest sens istnienia takich portali, które przepisują to, co inni napisali i co można gdzie indziej wyczytać wcześniej. Oj nie, jednak wiem. Chodzi o kasę za ciężką pracę ctrl c + ctrl v. Warunki reklamowe też można stawiać wedle własnego widzimisię, wiedząc że tylko jedna firma je przyjmie.
Fuuuuj jaki smród!!!
Fan dziennika
Fan dziennika 30.10.2020, 07:45
To jak to jest? Prawdomowny mówił wczoraj, że tylko Dobkowski liczy się na rynku mediów, wtórował mu wzabekczesany. To chyba niemożliwe, by kłamali. Miasto nie ma wyboru, musi płacić Dobkowskiemu, a Dobkowski musi brać kasę z miasta. Taka karma.
Alexa.com
Alexa.com 30.10.2020, 07:38
Z rankingu Alexy wynika, że dziennik jest zdecydowanie popularniejszy niż pozostałe portale. Pozycja na świecie dziennika to miejsce 6 mln, reporter 9 mln, Augustów 24 też 9 mln. Oczywiście im liczba mniejsza tym lepiej. Widać że dziennik robi świetną robotę i jest pierwszy w Augustowie.
Wystarczy zajrzec
Wystarczy zajrzec 30.10.2020, 07:51
Dodaj, że miejsce pierwsze ma google.com, Onet ma pozycje 525, Facebook jest szósty.
Internauta
Internauta 30.10.2020, 07:23
Cubestat bazuje na danych z Alexa.com. Portal ten źlicza wejścia internautów, którzy mają zainstalowany Alexa tools. Dane podane na tych portalach należy pomnożyć przez ok. 15-20 w zależności od kraju lub regionu. To dalej będzie wynik przybliżony, ale można łatwo porównać różne witryny.
O takie Mądre
O takie Mądre 29.10.2020, 22:33
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.

-Nie zakochałeś się jeszcze we właściwiej osobie?
-Niestety, moją jedyną miłością pozostaję ja sam.
-Przynajmniej nie martwisz się odrzuceniem, chłopcze.
-Niekoniecznie. Od czasu do czasu się odtrącam, żeby było ciekawiej.
Filip
Filip 29.10.2020, 22:31
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
Tomwk
Tomwk 30.10.2020, 12:34
- Kubusiu jak się pisze Miłość?
- prosiaczku, miłość się nie pisze, miłość się czuje
Przyjaciele
Przyjaciele 30.10.2020, 12:29
😂😂😂😂😂😂
Żabooki mwn
Żabooki mwn 29.10.2020, 22:24
Nie zgadzam sie aby moje podatki szły na zas*****... pisemko Dobkusiów.!
Intelektualista niespełniony
Intelektualista niespełniony 29.10.2020, 22:20
Jest więcej cytatów z Fausta, które pasują jak ulał.

Siła jest prawem, to się wie!

Małym wystarczają małe dzieje,
Wśród wielkich małość olbrzymieje.

Gdy duchy straszą, idź dalej twą ścieżą

Jestem tym duchem, który zawsze przeczy!

Zawsze tym będziesz - czymeś jest.
Wsadzaj peruki z tysiącznymi kudły,
Nogi podwyższaj łokciowymi szczudły,
Wciąż pozostaniesz, czymeś jest.

Tylko to, co z serca płynie
W sercu drugich znajdzie wtór.

Nasze czyny, równie jak cierpienia,
Hamują postęp naszego istnienia!

Potrzebna ci, diable, pisemna umowa?

Głupców na karku mieć, to koniec taki!
Samemu diabłu da się to we znaki.

Goethe wielki był.
Faust
Faust 30.10.2020, 08:43
Panie Intelektualista niespełniony,
dobrze czasem sięgnąć do klasyki. Choć słów "Głupców na karku mieć, to koniec taki! Samemu diabłu da się to we znaki" Panowie Dobkowski i Chodkiewicz raczej do siebie nie wezmą, a szkoda, bo oprócz podręcznika dla akwizytora warto czasem coś przeczytać.

Pozostałe