Strajk kobiet w Augustowie

  • 25.10.2020, 20:00
  • Redakcja
Strajk kobiet w Augustowie Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Manifestujący pod biurem Jarosława Zielińskiego
W niedzielny wieczór ulicami Augustowa przeszedł marsz kobiet sprzeciwiających się zaostrzeniu prawa aborcyjnego, a także opowiadających się za prawem do podejmowania decyzji. Manifestacja rozpoczęła się pod Starą Pocztą, następnie przeniosła się pod biuro posła PiS Jarosława Zielińskiego, pod którym zapalono znicze. W manifestacji uczestniczyło znacznie ponad 1000 osób. Przypomnijmy, że kilka dni temu Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepisy umożliwiające aborcję z powodu poważnych wad płodu są niekonstytucyjne. Złamano w ten sposób tzw. kompromis aborcyjny, co prowadzi do całkowitego zakazu aborcji w Polsce. Podczas augustowskiej pikiety manifestujący nieśli transparenty z postulatami prawa do wyboru. Wznoszono też hasła m.in. "Moje ciało, moja sprawa", "Nie składamy parasolek", ale i znacznie ostrzejsze pod adresem partii rządzącej np. "Je...ć PiS". Poniżej video oraz zdjęcia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (74)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tok
tok 28.10.2020, 13:33
Po co te protesty?
lol
lol 28.10.2020, 13:29
Blisko 92% Polaków to katolicy, więc o co chodzi? Prawdziwy katolik jest za ochroną życia i aborcji nie akceptuje. Żadne prawo w tym zakresie nie powinno go interesować, bo on i tak nie akceptuje aborcji. Ktoś te aborcje robił i statystycznie rzecz biorąc byli to katolicy. Może niech instytucja kościoła skupi się na indoktrynacji antyaborcyjnej wśród wiernych? Póki co nakazu aborcji nie ma i nikt nikogo nie zmusza. Kościół ma problem z podporządkowaniem wiernych, a politycy chcą zmusić katolika do przestrzegania nauk kościoła przez ustawowe zakazy. Coś tu chyba się rypło z tą wiarą?
nie karmić trolli
nie karmić trolli 28.10.2020, 12:34
NIE KARMIĆ PiSowskich trolli ..nie wdawać się z nimi w dyskusję ..oni i tak wiedzą swoje a po wczorajszym dolaniu oliwy do ognia przez Kaczyńskiego tym bardziej będą agresywni. Mają na agresję przyzwolenie ...
antyPiS
antyPiS 28.10.2020, 15:02
Siedzieli spietrani przez kilka dni, bo nie wiedzieli co będzie i co pisać. Ale już im świr podkyktował... hahaha
wiemcomówie
wiemcomówie 28.10.2020, 09:48
Przeczytałem poniższe komentarze i postanowiłem podzielić się konkluzją. Sprawa wydaje się oczywistą, że w przestrzeni publicznej chcą zaistnieć przemocą środowiska lewackie. Kościół od początku swego istnienia bronił życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Jest to fundament kościoła katolickiego, niepodważalna teza i każdy kto się z nią nie zgadza nie może być członkiem wspólnoty kościelnej. Wiedzą o tym środowiska lewackie i wykorzystują ten fakt w swojej walce politycznej. Drugim obiektem nienawiści protestujących jest "kaczor z Żoliborza", "dziad", "współczesny jaruzelski" i jego ugrupowanie, choć organizatorzy zadymiarzy doskonale wiedzą, że nic z tym wspólnego nie ma, gdyż wnioski do TK złożyły organizacje pro live, a nie PiS. Komu służy ta cała sytuacja, oczywiście odwraca uwagę od poważnego problemu trapiącego współczesną służbę zdrowia w dobie pandemii oraz tym, którzy chcą na całej sytuacji zbić kapitał polityczny i przejąć władzę na fali społecznych niepokoi i niezadowolenia. Kto na tym straci, oczywiście w jednym i drugim przypadku zwykły mieszkaniec tego kraju.
nie wiesz co mówisz
nie wiesz co mówisz 28.10.2020, 11:56
Nie, nie wiesz co mówisz, walisz Pisowskim przekazem dnia, powtarzasz to co ci komitet centralny twojej partii kazał powtarzać.
Jeżeli wspaniałe, młode (i starsze) dziewczyny, które szczerze wkurzone tym co się dzieje, wychodzą na ulice w te ponure jesienne wieczory, żeby wykrzyczeć swój gniew, nazywasz jakimiś "środowiskami lewackimi" i pitolisz o jakimś kapitale politycznym, to bracie nic nie rozumiesz i nie wiesz co mówisz. Uciekaj do prezesa zameldować niewykonanie zadania. Koniec waszej mafii jest bliski.
wiemcomówie
wiemcomówie 28.10.2020, 13:10
Młodzieńcze, wiem co mówię . Natomiast mam wrażenie mówiąc delikatnie mijasz się z prawdą. Przede wszystkim nic mnie nie łączy z komitetem centralnym partii w związku z tym nie muszę nikomu nic meldować. Mówisz wspaniałe i młode dziewczyny, czasami słyszę przechodząc ulicą jak te młode wspaniałe dziewczyny zwracają się do siebie, czasami też słyszę jak młode matki dyscyplinują swoje ukochane pociechy po prostu uszy więdną. Mówisz, że nic nie rozumiem, myślę, że jest odwrotnie i nie chciałbym dożyć czasów aby te panie i ich panowie wyjący na ulicach decydowały o moim i moich najbliższych losie.Po prostu NIE.
nie, nie wiesz
nie, nie wiesz 28.10.2020, 18:15
Bardzo słaby argument - w stylu "a w Ameryce biją murzynów". Bo skoro w takim razie posłanka Lichocka pokazuje faka całej Polsce albo Pawłowicz pluje sałatką na rozmówców ze swej aroganckiej gęby - to czy oznacza to, że wszyscy pisowcy są tacy sami jak one??
niewiesz comówisz
niewiesz comówisz 28.10.2020, 17:26
Słusznie. Niech o twoim losie decydują bojówki nazistów i innych przestępców z wyrokami sądowymi, o łysych łbach, wyposażeni w pałki, jak ta straż spod kościoła św. Krzyża w warszawie. Gratuluję wyboru.
On
On 27.10.2020, 21:46
Ale co na tych marszach robią środowiska LGBT? Przecież geje i lesbijki nie mogą mieć dzieci. Szkoda, że nienarodzone dzieci nie mogą zorganizować takich marszów życia. Te wulgaryzmy, zniszczony pomnik Papieża - nasz Polski autorytet:(
Waldi
Waldi 27.10.2020, 23:03
Nasz? Może twój, bo mój i tysięcy ludzi nie. W czyim imieniu piszesz? Znasz jakąs jego encyklikę? Wątpię. Powtarzasz takie same brednie jak ta, że geje i lesbijki nie mogą mieć dzieci. Mogą.
Piotr
Piotr 28.10.2020, 18:13
Waldi jest najlepszy, 2 gejów może zajść w ciążę i urodzić dziecko, co za typ
Justa
Justa 28.10.2020, 20:45
Chyba mama kołysała cię za blisko ściany. Współczuję. Gdzie Waldi napisał, że gej może zajść w ciążę i urodzić? Napisał, że może MIEĆ dziecko. A nie może? Weź coś na rozjasnienie umysłu.
Janek
Janek 28.10.2020, 16:09
Jak niby dwóch gejów może urodzić dziecko? Czy gej może usunąć ciążę haha chłopie sam siebie okłamujesz
Waldi
Waldi 28.10.2020, 17:22
Cyt. "Przecież geje i lesbijki nie mogą mieć dzieci." - tu nie było, że mają urodzić, tylko mieć. A mieć mogą. Np. gej może mieć dziecko z lesbijką. Do posiadania dzieci nie jest potrzebne małżeństwo, tylko facet i kobieta. Na biologii się nie znasz. No ale czego Jaś się nie nauczył, tego Janek nie będzie umiał.
Piotr
Piotr 28.10.2020, 21:20
No ale jak gej weźmie lesbijkę, to zdradzi swojego partnera geja , a lesbijka swoją parnerkę i wyjdzie orgia, jak u zwierząt
XYZ
XYZ 28.10.2020, 23:12
Super. Seks jest OK. Wiem, że śnisz o takiej orgii noc w noc, ale się nie przyznasz. A co do dziecka, to wolę oddać je pod opiekę kochającym się gejom niż zakonnicom lub księżom na ministranta.
hehe
hehe 29.10.2020, 11:06
Piotr nie zrozumie. On tylko prokreacyjnie. Potem nie grzeszył, więc już nie pamięta co to seks.
janek
janek 28.10.2020, 08:53
Waldi czy potrafisz wymienić swój autorytet?Czy go masz? Na spotkania ze św. Janem Pawłem jednym z największych Polaków, autorytetem moralnym, przychodziły miliony osób na różnych kontynentach aby go zobaczyć, może dotknąć i posłuchać jego nauki.Nigdy osoba Wielkiego Papieża nie posługiwała się agresją a retoryką i miłością do bliźniego. Czym więc są te tysiące agresywnych kobiet, które szczują przeciwko Kościołowi czy bliźnim. Czy ta mniejszość kilkutysięczna chce obalić ponad tysiącletnią polską przynależność do kościoła katolickiego? Na to zgody nie będzie. Tak jak nie będzie zgody na to aby lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści (LGBT) a więc mniejszości seksualne w Polsce decydowały o większości.
Waldi
Waldi 28.10.2020, 15:09
Jak można obalić przynależność do kościoła, ciemnogordzie? Albo należysz, albo nie. Nikt cię stamtąd nie wyrwie. Mam nadzieję, że choćby cię ktoś nie wiadomo jak szczuł, to się wiary nie wyprzesz? Natomiast nie ma zgody na to, aby wszystkich tam siłą zapędzać. I tylko o to chodzi. Kościół nie powinien wtrącać się w politykę. A u nas się wtrąca i teraz za to płąci.
Nie zamierzam pisać ci o swoich autorytetach, bo cię to mało obchodzi. Natomiast nie życzę sobie, abyś pisał w moim imieniu o JP2 "nasz autorytet". Różne sprawy powoli wychodzą na jaw... Wiem, że nawet gdyby podstawili ci dowody pod nos, to ich nie przyjmiesz, bo jesteś zabetonowany pond tysiącletnią tradycją haha
Think
Think 28.10.2020, 10:00
przestać janku histeryzować bo tradycja tradycją ale nie wiem czy 50% Polaków chodzi do kościoła i jesteśmy jako naród katolikami .. fakt.. jesteśmy ochrzczeni ale to nie znaczy że nie mamy prawa myśleć... czasy średniowiecza już minęły a afery pedofilskie i inne (alkoholizm, rozwiązłość seksualna wśród księży) raczej nie pomagają. A więc myśl sobie co chcesz ale nie zabraniaj innym myśleć i wyrażać swoich opinii. Poniżej artykuł redaktora sportowego pod którym akurat ja się podpisuję
https://opinie.wp.pl/stanowski…
Klaudia
Klaudia 28.10.2020, 13:06
Kościół przez lata bardzo się starał, aby tracić na znaczeniu, dlatego teraz rozpaczliwie chce utrzymać się przy korycie. Ludzie masowo odchodzą - formalnie (apostazja) lub nie praktykują. Obrzydliwe jest to, że sięga teraz po tzw. straż, na którą składają się zwykli przestępcy, kibole, naziści, osoby skazane prawomocnymi wyrokami za bandytyzm. Oni stoją tam z różańcami, choć pewnie nawet nie umieją odmawiać. Żenujące.
janek
janek 28.10.2020, 12:06
Nikt nie zabrania Ci myśleć. Nie zamierzam też bronić negatywnych zachowań księży w kościele, gdyż są bez wątpienia naganne, co nie oznacza, że powinniśmy karać całe środowisko duchownych. Jeżeli poczytasz literaturę to stwierdzisz , że w czasach średniowiecza, na które się powołujesz specjalnej trosce powierzano kobiety w ciąży a czas ten określano jako błogosławiony, współczesne więc czasy są bardziej zdziczałe. Nikomu nie zabraniam myśleć, wręcz odwrotnie to środowiska lesbijek. gejów biseksualistów i transseksualistów, chcą narzucić mi jak mam myśleć. To oni siłowo domagają się mojej akceptacji wykręcając się na ulicach polskich miast domagając się praw. Nie ma na to mojej zgody a tym bardziej na adopcję przez nich dzieci, czy eutanazję , bo to następny krok w dziele "wolności obywatelskich". Pisząc te słowa domagam się prawa do wyrażenia swojej opinii.
Klaudia
Klaudia 28.10.2020, 13:00
Kto ci chce coś narzucić? Zamykają ci kościoły? Zabraniają się modlić? Ustanowiono zakaz wiary w Boga i kultu religijnego? Nie. Masz wolność w tym względzie. Ale to ty chcesz narzucić, aby wszyscy wyznawali twoją wiarę, aby nie było rozdziału kościoła od państwa, a Polska obowiązkowo była katolicka. Dlatego przeszkadza ci, że lesbijki będą miały dziecko, bo to razi twoją wiarę, a nie powinno cię to obchodzić. Podobnie kobiety katoliczki nigdy nie poddadzą się aborcji i nikt ich do niej nie zmusza, natomiast chcesz w imię SWOJEJ wiary zmuszać do rodzenia inne, które tego nie chcą - i mają prawo! To one staną przed sądem ostatecznym, a nie ty w ich imieniu.
janek
janek 28.10.2020, 15:05
Klaudio idąc twoim tokiem rozumowanie nie powinno mnie obchodzić wiele innych ważnych społecznie spraw, jak chociażby jakość edukacji dzieci, bo przecież nie moje się uczą, jakość opieki medycznej bo w tej chwili nie choruję, wyboru burmistrza czy prezydenta bo przecież mam tylko jeden głos, czy możliwość dożycia w hospicjum w moim miejscu zamieszkania bo jeszcze o nie nie zabiegam. Tak kościoły w katolickiej Europie są zamykane sprzedawane na sale rozrywki, gdyż w pewnym momencie istotnym i ważnym nikt nie potrafił się temu sprzeciwić. W ich miejsce buduje się meczety i sprowadza muzułmanów. Polska jest katolicka bo tak decydują mieszkańcy kraju nad Wisłą, chrzcząc swoje dzieci w kościele, wysyłając je na lekcje religii, bierzmując i zawierając związki małżeńskie w kościele i prosząc o katolicki pochówek..W świetle tych przykładów ogromna większość społeczeństwa aprobuje doktryny kościoła katolickiego w tym poszanowanie życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci, fakt, że związek małżeński tworzy kobieta i mężczyzna jako podstawowa jednostka rodziny. To nie moja wiara zmusza do rodzenia inne, to świadome decyzje ludzi wskazują rządzącym czego chce społeczeństwo, a ono chce m.in ślubów kościelnych i katolickiego pochówku.
Klaudia
Klaudia 28.10.2020, 20:42
Polska nie jest katolicka. Jest neutralna światopoglądowo. Poczytaj Konstytucję. W Europie kościoły są zamykane, bo nikomu nie są do niczego potrzebne - kler się skompromitował i ludzie przestali tam uczęszczać lub wierzyć w gusła. W Polsce dzieje się to samo: w dużych miastach więcej uczniów nie chodzi na religię niż chodzi. I to jest wyłączna wina kościoła, bo nie przyciąga, lecz odpycha. A ty chcesz to ustawowo zatrzymać. Zabrania ci ktoś chodzić do kościoła? Czemu chccesz wszystkich tam zagonić? Wiesz lepiej, co jest dla nich dobre? Oczywiście na to pytanie nie odpowiesz, tak jak poprzednio, będziesz snuł kolejne brednie. Dlatego nie chce mi się już z tobą gadać.
A co do ślubów: wszystkie moje kumpele brały ślub kościelny, ale żadna nie praktykuje. Chodziło wyłacznie o show. I nie udawaj, że jest inaczej.
możliwe to?
możliwe to? 27.10.2020, 21:02
Od wielu lat słyszy się, że macierewicz i jeszcze kilku donów pisowskich to ruscy agenci. Na Białorusi trwają protesty, a ichniejszy odpowiednik kaczora próbuje je zdusić. Czy możliwym jest, że ci agenci wybrali ten właśnie moment na ogłoszenie wyroku TK na polecenie Moskwy, która chce w ten sposób odwrócić oczy świata od Białorusi? A przy okazji rozregulować sytuację w Polsce, wysłać tłumy na ulice w środku pandemii.
Anna
Anna 27.10.2020, 20:10
Jestem kobietą i dziś wstydzę się zate które tak wulgarnie strajkują wstyd mi za atak na kościół nie jestem nawiedzoną dewotką ale szanuję ludzi i to co zostawili nam przodkowie wiara pomogła przetrwać niejeden kataklizm a dziś podnosicie rękę na nasze dziedzictwo jak patrze na strajkujący tłum to jest tam większość małolat ktore tak do końca chyba nie rozumieją o co chodzi potrafią tylko wulgarnie wyć wstyd!!!!!!!!!!
ty
ty 27.10.2020, 21:29
*********** !!!!!
Hanna
Hanna 27.10.2020, 21:07
A mnie nie wstyd. Takiego języka uczyły nas przez lata pachołki obecnej władzy - w internecie i na ulicach. Skoro ta władza ma takich posłańców, to tylko ten język do niej dotrze.
we
we 27.10.2020, 19:11
Prezes przemowił. Dla mnie powtorka z 13 grudnia 89. Jakbym słyszał generała. Nie odpuszczajmy!!!
ciekawy
ciekawy 27.10.2020, 22:09
A co się stało 13 grudnia 89? Specjalisto od historii? Tłumacz, proszę.
Ciekawszy
Ciekawszy 28.10.2020, 07:04
To oczywiste że pomyłka/ literówka przecież. Nie jątrz pisowski trollu. Każdy mądry zrozumie, *** będzie wyśmiewał . ***** ***.
?
? 28.10.2020, 09:44
A może brak wiedzy?
Maniek
Maniek 27.10.2020, 21:26
Miałem dokładnie to samo odczucie. Jaruzelski przemówił. Trzeba być wyjątkowo tępym, żeby nie widzieć analogii. Tym bardziej dziwi mnie popieranie PiS przez różnych podobno dobrych lokalnych historyków.
pięć gwiazdek i trzy gwiazdki
pięć gwiazdek i trzy gwiazdki 27.10.2020, 20:46
Oglądałem to wystąpienie. Żałosny stary dziad, kieszonkowy dyktatorek, zaplątany i oderwany od rzeczywistości, widać w oczach strach przed nadchodzącym końcem rządów. Największy szkodnik we współczesnej historii Polski. Niech już wreszcie zniknie i nie katuje tego biednego kraju swoimi chorymi wizjami.
emeryt
emeryt 28.10.2020, 10:17
Brawo, choć jeden napisał prawdę, co wielu myśli.
kukuś
kukuś 28.10.2020, 08:52
Ten dziad jak go nazywasz nie używał takiego języka. Natomiast jak tacy ludzie jak ty dojdą do władzy lub tobie podobni to coraz bardziej wierzę w to, że rozpocznie się utylizacja tych, którzy myślą inaczej jak ty. Tylko utwierdzasz mnie i myślę , że wielu innych wyborców, aby ten dziad jak go nazywasz rządził w Polsce jeszcze przez wiele kadencji.
prosimy cię dziadu uprzejmie się oddal
prosimy cię dziadu uprzejmie się oddal 28.10.2020, 10:19
A słuchałeś w ogóle tego co mówił? Czy tylko patrzyłeś mu w oczy z bezgraniczną miłością? Otóż jeżeli nie słuchałeś to ci w skrócie powtórzę: tylko my mamy rację, tylko oni są wszystkiemu winni, to oni niszczą Polskę i naród, będziemy się bronić z całą stanowczością, użyjemy aparatu państwa i pisowskich bojówek, tylko my reprezentujemy naród a oni to jakaś zmanipulowana i sterowana z zewnątrz hołota. Czyli jak zawsze: to samo szczucie, ta sama nienawiść, ten sam brak empatii i zrozumienia sytuacji. Tak, powtórzę stanowczo: stary dziad, który w d**** był i g**** widział, tkwi mentalnie w średniowieczu, nie rozumie współczesnego świata i nienawidzi ludzi (za wyjątkiem tych, którzy służą mu jak psy). Precz z nim na zawsze
kukuś
kukuś 28.10.2020, 12:32
Ależ ty nowoczesny, taki amerykanski, albo francuski, a mi się nie podoba twój język. "Dziad" jak go nazywasz niech broni wartości naszych dziadów i ojców. Amen.
Precz z komuną
Precz z komuną 28.10.2020, 15:47
Ani nowoczesny, ani amerykański ani francuski, tylko zwyczajnie zmęczony ekspansją pisowskiej komuny. Dokładnie tak, pamiętam te czasy i muszę przyznać że pzpr w swoich działaniach byla nieraz subtelniejsza niż to co robi teraz pis. Nie po to 30 lat temu cieszyliśmy się z odzyskanej wolności żeby znowu wejść pod buta dziada z Żoliborza i sprzedawać się za kawał kiełbasy pchanej na siłę ludowi do gęby. Ten dziad już nic nie obroni, z własnym tyłkiem może mieć problem.
Lolek
Lolek 28.10.2020, 14:23
Jakich dziadów i ojców? Mówisz o rozpasanej i rozpitej szlachcie, która tylko swoją kastę uważała za patriotów (reszty narodu nie) i modliła się w kościele reprezentacyjnie, a diabła miała za skórą - czy o chłopach, kórzy od rana do nocy zapi...lali w polu i w d... mieli patriotzym? Tak było przez wieki, z bardzo małymi wyjątkami. Czasy się naprawdę zmieniły.
Kalk
Kalk 27.10.2020, 06:40
Brawo. Ruszyła lawina. Już nie tylko duże miasta ale i male. Cała Polska wyszła na ulice! PiS SKOMPROMITOWANY. KLER skomplikowany. Dość ich dyktatury !
misia
misia 27.10.2020, 11:32
mgr Przyłębska już narobiła w majty i dziś ogłosiła, że jej trybunał nie uchwalił tego, coi uchwalił hahahahaha
szewc
szewc 26.10.2020, 11:15
Zaszyć im to nie będzie problemu.
kk
kk 27.10.2020, 08:05
obetni sobie i jednego de...mniej
kowal
kowal 26.10.2020, 14:06
Wtedy ty będziesz miał problem. A może już nie...
grabarz
grabarz 26.10.2020, 16:01
Przerzuci się na panów hahaha
bylywyborcaNM
bylywyborcaNM 26.10.2020, 09:35
Chłopaki z NM pewnie stoją w rozkroku. Chętnie by się przyłączyli, bo to z kalkulacji politycznej lepiej wychodzi.
Ale co na to koalicjant powie? Przecież przed wyborami w pierwszym szeregu z pis maszerowali.
millo
millo 26.10.2020, 11:28
Koalicjant wywalony z PiS z hukiem, więc niech się nie krępują haha
miś
miś 26.10.2020, 15:09
No tak, ale co powie marszałek i Pawełek będzie nie zadowolony.
Marek
Marek 25.10.2020, 22:14
Manifest z piekła rodem. Szatan z pewnością się cieszy z waszych protestów. Wstyd mi za was wszystkich. Oby Pan Jezus dotknął waszych serc, żebyście mogli zrozumieć swój błąd. Rozszarpywanie dzieci szczypcami nie może być niczym usprawiedliwione !!!
Helena M.
Helena M. 26.10.2020, 14:39
O czym ty w ogóle piszesz?! Przecież PRZYMUSU aborcji nie było. Kobieta mogła rodzić lub nie - w przypadku trwałego uszkodzenia płodu. Miała wybór. Za to teraz jest PRZYMUS rodzenia, nawet jeśli grozi jej to śmiercią. Narzucanie innym swojej ideologii jako jedynie słusznej trąci stalinizmem. Przed Bogiem, w którego wierzysz, każdy stanie osobiście i odpowie za swoje czyny. Odpowiedzzialności zbiorowej tu nie ma, więc co się narzucasz????
Inka
Inka 26.10.2020, 15:21
Marek jest przykładem indoktrynacji i propagandy ciemnogrodu spod znaku Godek. Nikt dziś nie rozszarpuje dzieci szczypcami. Są specjalne środki poronne. Ale może dojść do tak drastycznych metod, jesli aborcja będzie zakazana i zejdzie do podziemia. Wtedy Marek odpowie za to przed Bogiem.
Brak słów
Brak słów 26.10.2020, 17:45
Chcesz powiedzieć, że niby środkiem poronnym łagodniej się zabija???? Ot, humanitaryzm oświeconego!
Inka
Inka 26.10.2020, 23:47
Oczywiście, że tak. Dokładnie to chcę powiedzieć. Szczypce miały zrobić wrażenie na tobie. Na mnie nie zrobiły, bo to bujda na resorach.
andy
andy 26.10.2020, 07:58
żałosne, słów brak, obraz nędzy i rozpaczy, jak napisał Marek, niech Bóg dotknie waszych serc
Mam tylko nadzieje że te dramatyczne postaci to w większości import, a nie Augustowianie
Gienia
Gienia 26.10.2020, 08:02
Boga nie mieszaj do polityki. On z tym nie ma nic wspólnego. To szatańskie piekło kobiet zgotował konus z Żoliborza. Tam kieruj swoje pretensje.
strzała
strzała 25.10.2020, 23:18
niech on może trzyma ręce przy sobie i nie dotyka
kolo
kolo 25.10.2020, 22:31
Twojego nie dotknął, ale i rozumu nie dał, skoro piszesz takie brednie.:(
Klemensa
Klemensa 25.10.2020, 21:39
Takiej manifestacji nie pamiętam od 20 lat. Brawo my
Polski katolik
Polski katolik 25.10.2020, 21:24
Co za fala bolszewizmu. Jak można popierać eugenikę, skoro to był jeden z elementów polityki III Rzeszy wobec własnego narodu, co polegało na uśmiercaniu obciążających wysiłek wojenny!? Uprzedzam wszelkie komentarze, że nie jestem za żadnym PIS-em ani PO, ani Lewicą. Też jestem przeciwko tej władzy z powodu m.in. idiotycznej piątki Kaczyńskiego, ale nie dajmy się manipulować przez tych wszystkich lewaków.
bleee
bleee 25.10.2020, 23:16
młody ... ha tfu ... konfedereta - podnóżek pisu
Kobiety górą
Kobiety górą 25.10.2020, 21:43
Konfederacja i PiS jeden diabeł, także się nie tłumacz kto nie jesteś
Polski katolik
Polski katolik 26.10.2020, 09:05
Co za różnica, kto za kim jest? Aborcja jest mordowaniem nienarodzonych dzieci i tyle w temacie.
ja!
ja! 26.10.2020, 11:33
"Chrześcijański fundamentalista przede wszystkim kocha Boga i płody. Płód kocha od razu od poczęcia. Ale tylko do momentu, gdy ten płód okaże się gejem" (Ricky Gervais)
Od siebie dodam, że odnosi się to też do konfederatów i kiboli z różańcami, których wczoraj można było oglądać w Katowicach i że płody kochają, ale kobiet nie.
Kub.a
Kub.a 25.10.2020, 21:19
Faceci pochowani, to kobiety biorą sprawy w swoje ręce. Brawo kobietom. Mężczyźni a wy co?
rychu
rychu 25.10.2020, 21:17
Co powiedzą wasze koleżanki z za oceanu,zakochane w Jarku?
kolo
kolo 25.10.2020, 20:36
Brawo!
Precz z Talibami
Precz z Talibami 25.10.2020, 20:35
Dziewczyny jesteście wielkie. Brawo, brawo, brawo.
Ludziecozwami
Ludziecozwami 26.10.2020, 12:37
Wielkie, w czym pytam??? Bo jesteście za mordowaniem istot ludzkich????
brawokobiety
brawokobiety 26.10.2020, 14:05
Istoty ludzkie to dla was tylko płody. Kobieta, która może umrzeć przy porodzie, gej, lewak, żyd - to już nie, prawda?
BASTA
BASTA 26.10.2020, 17:50
Płód ludzki, to jedno z wielu istot ludzkich. Nikt z nas ludzi, nie ma prawa decydować o długości życia ludzkiego!!!
Pola
Pola 29.10.2020, 10:26
Taaak? Powiedz to tym łysym bojówkarzom broniącym rzekomo kościołów, którzy z miłości do bliźniego biegają za dziewczynami we Wrocławiu z nożami i kamieniami. Im wolno decydować o długości życia tych dziewczyn? A może dla nich nie są już istotami ludzkimi?

Pozostałe