Protest przeciwko decyzji wojewody (video)

  • 25.10.2020, 15:57
  • Bartosz Lipiński
Protest przeciwko decyzji wojewody (video) Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: Prezes TMZA Marian Dyczewski
Przed budynkiem augustowskiego szpitala odbył się protest przeciwko decyzji wojewody podlaskiego o zmianie naszej placówki w szpital jednoimienny, nastawiony na przyjmowanie tylko osób chorych na Covid-19. Organizatorem niedzielnego protestu była Konfederacja. Podczas wydarzenia głos zabrali m.in. radni powiatu augustowskiego Maciej Kaszuba i Andrzej Bukowski oraz prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Augustowskiej Marian Dyczewski. Publikujemy relację video z protestu przed szpitalem.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

Cz. 1: Wystąpienie organizatora, a następnie radnego powiatowego Macieja Kaszuby:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. 2: Wystąpienie prezesa Towarzystwa Miłośników Ziemi Augustowskiej Mariana Dyczewskiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. 3: Wystąpienie mieszkańca:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. 4: Wystąpienie radnego powiatowego Andrzeja Bukowskiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. 5. Wystąpienie mieszkańca:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
money for nothing?
money for nothing? 26.10.2020, 18:32
Nie, to nie może być. To marszałek Kosiński i radny wojewódzki Wnuczkowski z PiS popierają tych z Naszego Miasta, co to pod szpitalem protestują?
Oj bardzo
Oj bardzo 26.10.2020, 21:24
Wzajemnie się popierają?
Pyszałek
Pyszałek 26.10.2020, 10:00
Pan Andrzej Bukowski, który ma tak dobre rozeznanie w obecnej sytuacji, wie z czego ona wynika, rozumie jak ważne jest przeciwstawienie się światowemu złu powiem najpierw spojrzeć na siebie. Pan Andrzej jest radnym powiatowym wybranym z listy PiS, więc jeżeli jest człowiekiem honoru powinien jak najszybciej złożyć mandat i odciąć się od tej organizacji uwikłanej, jego zdaniem, w światowy spisek.
millo
millo 26.10.2020, 11:26
Brawo, Pyszałek. Abstra***ąc od konkretnych osób, uważam, że wszystkich głoszących światowe spiski powinno się wsadzić w kaftan bezpieczeństwa. Niezwłocznie.
Lidia K.
Lidia K. 25.10.2020, 22:53
Radny Bukowski, ktory wszedl do Rady Powiatu z listy PiS krytykuje rząd? Coś podobnego! Zmiana barw? I zupełnie przypadkowo jeden z tzw. "mieszkanców" zabierający głos w filmie to jego syn. Oczywiście każdy mieszkaniec miał prawo wypowiedzieć się, ale nie każdy miał gotowy tekst napisany na kartce.
Jak patrzę na tych naszych konfederatów to nieodparcie przypominają mi Misiewicza. Mam nadzieję, że podobnie skończą...
kolo
kolo 25.10.2020, 17:34
żenujące

Pozostałe