Potrącenie na przejściu

  • 12.10.2020, 19:23 (aktualizacja 12.10.2020, 19:46)
  • Beata Perzanowska
Potrącenie na przejściu
Dziś, 12 października, przy skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego i Mickiewicza doszło do potrącenia pieszej na przejściu. 18 -letnia kobieta trafiła do szpitala.

Zgłoszenie wypadku augustowscy policjanci otrzymali ok. 18.22. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło  do potrącenia osoby pieszej na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczególowy przebieg zdarzenia.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
***** ***
***** *** 13.10.2020, 19:14
To skrzyżowanie to wrzód na ... zwłaszcza w dni targowe oraz w godzinach szczytu. Może czas tam wprowadzić regulację świetlną? Zwłaszcza, że jest w pobliżu szkoła i przedszkole. Dodatkowe pasy niewiele dały.
polarisy
polarisy 13.10.2020, 18:47
A może ktoś,kto jest odpowiedzialny za włączanie oświetlenia ulicznego,przestawiłby zegar.17.50 to przy obecnych warunkach atmosferycznych stanowczo za późno.Dziś jeździłem-tragedia...
JAPA
JAPA 15.10.2020, 07:04
Tym steruje miasto i pstryka jak chce!!! Połowa ulicy zapala się o innej porze kolejna o inne. Ogólnie DISCO - jest wesoło:)
obiecanki cacanki
obiecanki cacanki 13.10.2020, 13:19
Podobno Wojska Polskiego miała mieć poprawione oświetlenie ...ile jeszcze takich zdarzeń aby do kogoś to dotarło .
XYZ
XYZ 13.10.2020, 09:15
Monitoring by w końcu założyli - wiele by wyjaśniło!!!!
wp
wp 13.10.2020, 07:14
To przejście jest fatalnie usytuowane. Wyjazd z Lidla, wyjazd z Mickiewicza. Oczywiście wszyscy szybko. Tu nie ma nawet 50m aby ocenić sytuację. Juz są często z dwóch stron i bęc!!!. Tragedia wisi codziennie.
emeryt
emeryt 13.10.2020, 11:15
Masz rację, te przejście jest fatale, gdyby nie szybki refleks też bym potrącił pieszą na przejściu, po prostu stojące samochody wyjeżdżające z Mickiewicza zasłaniają osoby idące przez przejście ze strony centrum miasta.
mieszkaniec
mieszkaniec 12.10.2020, 20:50
O Wielkanocy nie ma jednej latarni na Wojska Polskiego, którą ściął szczyl. Za chwilę Boże Narodzenie, to jedno ze świadectw skuteczności flipa i flapa, tej całej ekipy. Rura wystaje z chodnika i kable. W podobnym stanie jest Wilcza, wciąż niedokończona.
Ciemno
Ciemno 12.10.2020, 19:33
Ciemno jak w d.... u murzyna. I deszcz. Doświetlić wszystkie przejścia dla pieszych na głównych ulicach na cito. Bo jesienią i zimą będzie rzeź niewiniątek.

Pozostałe