Podsumowanie konkursu "By czas nie zaćmił i niepamięć" (video)

  • 02.10.2020, 14:57
  • Bartosz Lipiński
Podsumowanie konkursu "By czas nie zaćmił i niepamięć" (video) Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Uczestnicy piątkowego spotkania w biurze poselskim Jarosława Zielińskiego w Augustowie.
W piątek, 2 października, w augustowskim biurze posła Jarosława Zielińskiego odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną VIII edycję Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego: „By czas nie zaćmił i niepamięć” - W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej. Ze względu na uwarunkowania związane z epidemią koronawirusa w tym roku zrezygnowano z organizacji gali podsumowania konkursu. Poseł na Sejm Jarosław Zieliński wręczył dyplom i nagrodę uczniowi Augustowskiego Centrum Edukacyjnego Kamilowi Nikiforowi, za zajęcie trzeciego miejsca w kategorii szkół ponadpodstawowych. W spotkaniu uczestniczyli również rodzice laureata, nauczycielka ACE Jagoda Motuk, starosta augustowski Jarosław Szlaszyński oraz wicestarosta Dariusz Szkiłądź. Prezentujemy relację video z piątkowego spotkania w biurze poselskim Jarosława Zielińskiego.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

Cz. 1:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cz. 2:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe