Uroczyście zostali uczniami (foto i video)

  • 01.10.2020, 13:20 (aktualizacja 01.10.2020, 14:09)
  • Beata Perzanowska
Uroczyście zostali uczniami (foto i video)
Dziś (01.10) w Zespole Szkolno -Przedszkolnym nr 2 (Szkole Podstawowej nr 3 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich) w Augustowie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Społeczność szkolna obchodziła święto szkoły. Pasowano także "pierwszaków" na uczniów.

W związku z epidemią tegoroczne obchody święta szkoły odbywały się w reżimie sanitarnym i były bardziej oszczędne w formie. Podczas czwartkowej uroczystości "pierwszaki" złożyły stosowne ślubowanie i zostały pasowane na uczniów. Wręczono też puchary przechodnie klasom, które zdobyły najlepsze wyniki w nauce za rok szkolny 2019/2020. Na zakończenie wystąpił Zespół Tańca Ludowego "Bystry" w Augustowie. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

 

 

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (96)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
matka
matka 03.10.2020, 07:21
Chore miasto, chorzy ludzie. Na ten artykuł wchodzą rodzice ze swoimi pociechami i wypatrują ich zdjęcia, bo nie często się zdarza możliwość "bycia sławnym" ;) a tu jak zwykle zjadliwe komentarze. Jak dorośli będą w przestrzeni publicznej tak się zachowywać, to czego mamy wymagać od naszych pociech? To jest smutne...
teżmatka
teżmatka 05.10.2020, 09:01
Chore to są władze miasta, które w bezczelny sposób postąpiły z Panią dyrektor, która przez ostatnie pięć lat z zaangażowaniem i sukcesem pełniła funkcję dyrektora. Jakich należy użyć słów wobec tych, którzy wiedząc co zrobiono z poprzednią Panią Dyrektor podjęli współpracę z takimi ludźmi. Czy uważasz, że uczniowie nie widzą tego jak dorośli traktują drugiego człowieka, jak go oczerniają w otwarty publiczny sposób? Jako prawie czterdziestolatka pamiętam z jakim szacunkiem odnosiły się ówczesne władze do dyrektorów , nauczycieli. Kto nami teraz rządzi, kto ich wychował. Jak można na uczciwie pracującego dyrektora i nauczycieli rzucić takie oszczerstwa, jak inni mogą tych oszczerstw bronić a inni z tymi ludźmi współpracować?
Karol
Karol 03.10.2020, 11:37
Powiadasz chore miasto i chorzy ludzie. Pozwolę się nie zgodzić. Uważam, że mieszkańcy popełnili błąd wybierając niewłaściwych ludzi na swoich reprezentantów. Zapytaj ilu to ugrupowanie zwolniło pracowników, ilu odeszło samych, ilu pozbawiło funkcji? Czy lepiej się Matko przez to żyje mieszkańcom? Każdy z tych ludzi i ich rodziny przeżyły traumę. Ludzie sądzili, że miasto będzie się rozwijało a im i ich dzieciom będzie żyło się choć odrobinę lepiej. To budzi frustrację oszukanych mieszkańców.
ojciec
ojciec 03.10.2020, 09:11
Masz oczywiście rację. Ale ludzie są tak sfrustrowani i wkurzeni nieudolnością tych pajaców, ktorych mamy u władzy, że nie wytrzymują tej presji i muszą to gdzieś wyrazić. A gdzie mają sobie ulżyć jak nie tutaj? Cieszmy się że mamy wolne media! A pociechy na swych smartfonach mają codziennie pełny dostęp do treści o wiele bardziej demoralizujących niż komentarze na DP
wstyd
wstyd 02.10.2020, 09:37
Dlaczego uczniowie mają maseczki a dyrektor nie? Daje zły przykład, bo stawia się ponad.
Nauczycielka
Nauczycielka 01.10.2020, 19:48
Miłe, mądre, piękne Panie Dyrektorki- nareszcie jest tak jak powinno być. Z całego serca trzymam kciuki. Pan Dyrektor bardzo uprzejmy i kulturalny no i jaki przystojny :) .
obserwatorka
obserwatorka 02.10.2020, 13:22
Łubu ..dubu ..łubu ..dubu ... dyrektorze to mówiłam ja :) ..która następna ?
lucek
lucek 02.10.2020, 08:17
Czas pokaże czy tak powinno być. Flapie piszesz sobie komentarze nic ci i tak nie pomoże. Wkrótce się przekonasz.
Nauczycielka
Nauczycielka 02.10.2020, 15:33
A to groźby?. Łucku jak coś mi się stanie to cię podam do sądu.
Sąd ostateczny
Sąd ostateczny 02.10.2020, 16:34
Do sądu?? To trzeba było tak od razu, że ty to Dobkowski a nie Nauczycielka.

Pozostałe