Powrót na salę mało realny

  • 27.09.2020, 17:05
  • Bartosz Lipiński
Scenariusz powrotu sesji stacjonarnych w augustowskiej radzie miejskiej jest aktualnie praktycznie niemożliwy do zrealizowania. Przewodnicząca rady nieustannie przekonuje, że względy bezpieczeństwa są najważniejsze. Niektórzy radni opozycji podejrzewają, że są jeszcze inne powody.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (1)

taki_ktos
taki_ktos 27.09.2020, 19:46
To prawda, że prowadząc obrady zdalnie, można łatwiej manipulować ich przebiegiem. Wyłączać mikrofon, odbierać głos itp. Wymarzony sposób dla dyktatorów. Zagrożenie koronawirusem wydaje się być tylko wygodną wymówką. I wcale tak dobrze wam to nie wychodzi. Część radnych nie ma połączeń wideo, są zakłócenia, problemy techniczne, z zażenowaniem się to ogląda.
Jednak najbardziej żenujące jest agresywne zachowanie trzech pan radnych w stosunku do p. Cieślika. Dwie szczególnie w tym celują, trzecia też się stara, choć mniej udolnie. Pełne zacietrzewienia i napastliwości uwagi, z pouczeniami o moralności włącznie. No naprawdę, drogie panie, trochę szacunku dla radnego, który ma większe zasługi dla miasta niż wy razem wzięte. Już pomijam fakt, że reprezentuje on pokaźną grupę wyborców, którym też w ten sposób pogardzacie. I tych mieszkańców jest więcej niż miała nie tylko którakolwiek z was (a jedna to nawet z wtórnego zaciągu), ale i wszystkie razem. Oczywiście, że każdy radny ma głos tej samej wagi, ale trochę szacunku, niemiłe panie.

Pozostałe