PILNE: Wojciech Walulik złożył rezygnację

  • 24.09.2020, 09:00
  • Bartosz Lipiński
PILNE: Wojciech Walulik złożył rezygnację Przegląd Powiatowy, Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: Wojciech Walulik i Krystyna Wilczewska
Były burmistrz Augustowa Wojciech Walulik złożył na ręce komisarza wyborczego w Suwałkach rezygnację z wykonywania mandatu radnego miejskiego.

Bartosz Lipiński

Podczas wyborów samorządowych w 2018 roku Wojciech Walulik nieznacznie przegrał walkę o drugą kadencję na fotelu burmistrza Augustowa. Na pocieszenie został mu mandat radnego. W. Walulik dostał się do rady miejskiej z komitetu Porozumienie Samorządowe Dobry Wybór, otrzymując jeden z lepszych wyników wśród radnych (425 głosów). Jednak w ostatnich miesiącach radny bardzo rzadko uczestniczył w obradach, ponieważ przebywał poza granicami Polski. Obecna decyzja Walulika spowodowana jest zmianą miejsca zamieszkania, która uniemożliwia mu reprezentowanie lokalnej społeczności. Najprawdopodobniej mandat po byłym burmistrzu Augustowa obejmie kolejna osoba z najlepszym wynikiem z jego listy wyborczej, czyli Krystyna Wilczewska, dyrektor hospicjum w Augustowie.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (90)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
August
August 25.09.2020, 23:24
Głowa do góry ! Powodzenia i dużo zdrowia Panie Wojtku .
:(
:( 27.09.2020, 11:26
W tym jego problem, głowę zadzierał tak wysoko, że o swoje nogi się zaplątał. Dopóki będzie taki pyszny nigdy nie zrozumie prawdy o sobie i będzie sam się okłamywał.
Oto prosty przepis jak w krótkim czasie stracić Wszystko.
Jeśli człowiek nie ma żadnej refleksji nad sobą nie zawróci.
;)
;) 28.09.2020, 09:29
Bardzo trafne spostrzeżenie, bo pycha zawsze kroczy przed upadkiem . Lecz to dotyczy wszystkich , także tych obecnych i niech nie liczą na abolicję ...
Kobieta
Kobieta 25.09.2020, 14:15
Nie rozumiem jak można składać podziękowania i chwalebne wpisy komuś kto dopuścił się takiego haniebnego czynu!!! Wszelkie jego osiągnięcia są nieważne!!!!!! Skrzywdził kobietę! Czy to znaczy że wolno? Bo co? Bo taki ładny i uśmiechnięty? Ludzie ! Opamiętajcie się ! Nie ma przyzwolenia na molestowanie, wykorzystywanie stanowiska. Przeciez on zmarnował życie tej kobiecie i swoim bliskim. Jest skreślony w moich oczach. Tak się nie robi! A dla osobników broniących tego kogoś - zapadł PRAWOMOCNY WYROK SADU. NIE MA NA TO ZADNEJ OBRONY . Powinien zapaść się pod ziemię . Kiedy go spotkam splune mu pod nogi.
facet
facet 28.09.2020, 14:38
Z faksymile nie udało sie ???
emeryt
emeryt 26.09.2020, 09:39
I ja też.
święta prawda
święta prawda 25.09.2020, 19:57
,, Kto jest bez winy niech pierwszy podniesie kamień "
Pracownik
Pracownik 25.09.2020, 18:02
Pewnie sama pseudo poszkodowana napisala ten komentarz.
Ale to juz bylo...
Aśka
Aśka 25.09.2020, 17:55
A ta dalej swoje.
Tacy sami
Tacy sami 25.09.2020, 17:36
A gdzie tam on ładny, daje pokój. Kto zaś chwali to sobie świadectwo wystawia
Zenua
Zenua 26.09.2020, 07:22
Prawda.. Chwalący sami sobie wystawiają świadectwo. Stają po stronie łamania prawa.
Wolne media, wolne śądy
Wolne media, wolne śądy 25.09.2020, 17:22
Nie wierzę w sądy a tym bardziej kobiecie .
,, Wszelkie jego osiągnięcia są nieważne!!!!!! Skrzywdził kobietę!" Opamiętaj się i przestań pisać brednie. Jest takie powiedzenie że ,, pies nie,,,,,,,,,,,,,,,,,, itd"
Znane są wyroki sądu mówiące między innymi że ktoś był zbyt inteligentny aby podrobić podpis.
A ty jak rozumiem byłaś świadkiem tego molestowania . Przypominam Ci że ostatnio jeden człowiek przesiedział 18 lat bo zapadł,, PRAWOMOCNY WYROK SADU. NIE MA NA TO ZADNEJ OBRONY".
Panie Wojtku powodzenia.
Lol
Lol 26.09.2020, 07:49
A gdyby to była Twoja córka, żona ,siostra? Tez bronilbys oprawcy? Pan miał takie znajomości z prominentem z Suwałk i z przyjacielem z Augustowa ... Nie pomogło ...Nie ma usprawiedliwienia. A jak sąd się pomylił to niech się Pan odwołuje do SN i Strasburga .
olo
olo 26.09.2020, 09:17
Powiedz to bigotom , którzy bronią księży pedofili ... a gdyby to było wasze dziecko , wnuczek ?
🙄
🙄 26.09.2020, 10:10
Czy dobrze rozumiem że skoro w środowisku kościelnym jest zgnilizna moralna i unikanie odpowiedzialności to i ma być przyzwolenie na to samo dał innych?
🐈
🐈 25.09.2020, 20:51
No właśnie mości " wolne media...." Sam sobie odpowiedziałeś hehe " Jest takie powiedzenie że ,, pies nie,,,,,,,,,,,,,,,,,, itd"
Dostał za usiłowanie po ogonie , jak można by metaforycznie określić wyrok
Co do słowa pies nie polemizuję pan może lepiej wiesz
Czytelnik PP
Czytelnik PP 25.09.2020, 11:45
Ocho . państwo z pod znaku Stop Hejt rozpoczęli swój ,, chocholi taniec" jak za ,,starych dobrych czasów"
Panie Wojtku wszystkiego dobrego .
K
K 25.09.2020, 11:45
a jeszcze Sąd Pracy swoje powie
Xz
Xz 25.09.2020, 18:03
Tylko na to czekacie. Nie ma jak to zajechac czlowieka. Ale satysfakcja!
 halo
halo 26.09.2020, 18:52
Pan Walulik skrzywdził wiele osób.... Pan Bóg nie rchliwy ale sprawiedliwy.
ROMA
ROMA 25.09.2020, 21:56
Nie rozumiem co na znienawidzonym portalu gazety która pisze prawdę al robią ci z pod znaku ,, Stop Hejt" . Mam prośbę piszcie sobie na swoim FB i opiewajcie samych siebie.
lucy
lucy 25.09.2020, 23:12
Jak to co robią? Hejtują, Jak zawsze :))
Chrześcijanin
Chrześcijanin 25.09.2020, 20:48
To są właśnie katolicy 😂😂😂.
bibek
bibek 25.09.2020, 09:06
rychło w czas
Powodzenia
Powodzenia 24.09.2020, 19:12
Dzięki Wojtek.
KOAS
KOAS 25.09.2020, 08:24
nieważne jak mężczyzna zaczyna ..jak to było... jak kończy? tak? no o tych wybrykach romansowych słyszało się wiele..wiele
Czy ofiara mediów ??? a może swego rozpasania ? głupoty?
żal patrzec było
Aśka
Aśka 25.09.2020, 16:02
Daruj sobie.
Renia
Renia 25.09.2020, 17:48
Co za Aśka ? Imię raczej zmyślone
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.09.2020, 17:29
Zapłacił Pan wysoką cenę za znajomość z nimi .
Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia i pogody ducha. Dziękujemy.
YT
YT 26.09.2020, 09:05
Cenę to zapłacił za głupotę i "coś" jeszcze. To zawsze najwięcej kosztuje. Mam nadzieję że przynajmniej wyciągnął wnioski.
Michal
Michal 25.09.2020, 18:06
Nagle stal sie niewygodny. Ciekawe dlaczego.
Panie Wojciechu nie warto byc w tym towarzystwue. Sami sie utopia w swojej chytrosci.
Lisa
Lisa 25.09.2020, 10:06
Wiedziały gały co brały ;)
a co sprawy.. rozum śpi gdy..
Wielkie rozczarowanie p Walulik
Aga
Aga 25.09.2020, 09:22
Tzw. "oni" dali mu szansę życia, wynieśli go na piedestały i okazało się że "król jest nagi"...
Roman
Roman 25.09.2020, 18:08
A wynoszacy teraz ukazuja nie tylko nagosc tylko prostacka golizne. Najgorsze, ze miasto to czuje.
Mistral
Mistral 25.09.2020, 12:28
To znaczy że każdy wyniesiony na ,, piedestały "który dostał ,, szansę życia " Jak rozumiem winien być dozgonnie wdzięczny ? Dzięki za info teraz rozumiem funkcję obecnego,, przedstawiciela młodych ".
Jeżeli tak to tym bardziej wielki szacunek Panie Wojtku. Pomyślności .
Edward
Edward 25.09.2020, 18:00
Nie ma co tu mieszać i upolityczniać gość skazany został w sądzie karnym za przestępstwo karne w dodatku o zabarwieniu seksualnym i co tu ma polityka do rzeczy. Żenujące.
Państwo niektórzy piszecie tak o nim jakby był jakimś bohaterem a to wstyd na całe województwo. Niestety
Dobrze żeb przynajmniej zdjęć nie było jak w przypadku prezydenta Olsztyna.
Nikoś
Nikoś 25.09.2020, 08:59
Dokładnie tak. Miał swoje pięć minut, których nie wykorzystał, bo... po prostu był za słaby... i emocjonalnie i jego wiedza pozwalała jedynie na ..... a Dyrektor? Burmistrz? takie kariery to tylko w Polsce... ciut nie Nikodem Dyzma
Kariera
Kariera 25.09.2020, 16:05
Nikoś, a ty czym możesz się pochwalić?
Furman
Furman 25.09.2020, 12:32
Urzędnik Powiatowego Urzędu Pracy ? Burmistrz ? To gdzie takie kariery ? I kto twoim zdaniem ?
Santo
Santo 25.09.2020, 07:00
Normalnie święty....
A. W
A. W 25.09.2020, 09:11
Nie. Nie święty, zwykły człowiek wrzaz ze swoimi wadami. Natomiast ty nie dorastasz mu do pięt ze swoją złośliwością. Wojtek, dużo dobrego
Piotr
Piotr 25.09.2020, 18:06
Tak się składa panie AW że wady nie są zagrożone karą z kodeksu karnego, ale molestowanie seksualne tak. Pan Walulik nie został skazany za swoje wady, tylko za przestępstwo. Zwykli ludzie mają wady owszem, ale nie dopuszczają się zaraz przestępstw. Od wad do przestępstw daleka droga.
połowa
połowa 25.09.2020, 08:28
Spójrz w lusterko jak jeszcze je masz .
skok
skok 24.09.2020, 16:17
Szacunek dla Wojciecha za to że już 2016 podjął działania porządkowe wobec "trójcy".
Nikt mu nie pomógł (nawet jego sportowiec). Dzisiaj wszyscy stwierdzają po cichu że miał rację. Mydlą oczy obecni radni tematami zastępczymi. Sedno jest nie zmienne.
Panie Wojtku dziękuję!
upadek
upadek 27.09.2020, 18:00
Skoku, zgadzam się zaczął dobrze. Powinien jednak pamietać: "gdzie diabeł nie może, tam babe pośle!". Powinien to zauważyć i zmienić obóz decyzyjny. Jako facet to ma wszystko wybaczone bo( d...pa co d...pie odmawia). Nieco szkoda, miał wszystko aby drugą kadencję dobrze pracować. Dziękuje Panie Walulik
swietoszek a la Moliere
swietoszek a la Moliere 25.09.2020, 08:30
jasne jasne, szacunek siedział w USA jak sam pisał w wywiadzie nie wiedział co robic z czasem tęsknił strasznie do swego Augustowa tak bardzo że ani razu nie chciał wziąc udziału w obradach Rady Miasta przez internet nawet w głosowaniu. chociaż miał mozliwośc połaczenia sie przez internet. Bardzo bardzo wielki szacunek , diete radnego brał przez cały czas
Hiookryta
Hiookryta 25.09.2020, 18:21
Jego dieta cie boli? A co powiesz na to, że w jednym z komentarzy mowa o prawdomównym, że dorabia na boku? Oczywiście to tylko pytanie o to jest wg ciebie ok?
Nul
Nul 25.09.2020, 20:34
A nie może pracować ? To nie jest zabronione. Jeśli pracuje i za wykonaną pracę mu płacą to co wym niemoralnego.
Co w takim razie powiedzieć jeśli ktoś nie pracuje a pieniądze pobierz za niewykonaną pracę?
BAU
BAU 25.09.2020, 18:03
Dietę powinien zwrócić co do grosza-jeśli faktycznie nic nie robił,nie brał udziału w sesjach.Z drugiej strony dieta jako Radnemu sie należała w/g prawa.Zostaje sumienie z pytaniem czy dobre jest to co robiłem-czyli-nie brałem udziału,nie pracowałem,a kasę dostawałem,bo sie należy.Szacunek do Wyborców-okazany.Szacunek do samego siebie-stracony być powinien.Pisali coś o tym ,że poznasz mężczyznę po tym jak kończy...czy to już koniec?
Wytrzeszcz
Wytrzeszcz 25.09.2020, 16:59
Możesz ty i Twoi kompani pocałować go w nos. Brawo Wojtek
Lena
Lena 25.09.2020, 18:12
Dokladnie! Pozdrawiam
C :
C : 25.09.2020, 20:35
:)))) zostawiamy to wam , nie gustujemy w tłoku
🤣🤣🤣
🤣🤣🤣 26.09.2020, 06:24
A piwniczna izba????
Piwnica
Piwnica 26.09.2020, 09:43
"Za ten papieros tuż przed i ten szampan tuż po" 😂😂😂. Ich troje
TT
TT 26.09.2020, 08:52
Dla Wojciecha ? To coś jeszcze jest na rzeczy?
Teraźniejszość
Teraźniejszość 26.09.2020, 15:26
Ridż i bruk
Grrrr
Grrrr 25.09.2020, 15:51
Mam nadzieję że znasz się trochę na geografii ? Wiesz zapewne że istnieją dwie półkule i że jest inna strefa czasowa ?
Georaf
Georaf 25.09.2020, 18:10
Cha cha cha cha strasznie wielką przeszkodą strefa czasowa. Ciekawe że nie przeszkodziło mu to tak we wszelkich kontaktach i załatwianiu spraw które tutaj prowadził .
Witia
Witia 24.09.2020, 13:14
NM ...happy ?
Lol panie W
Lol panie W 25.09.2020, 09:40
Sam sobie winien
nikt mu nie kazał się z nią zadawać.
"...bowiem występni zostaną wyprowadzeni na manowce...."
orbi
orbi 25.09.2020, 12:59
"...bowiem występni zostaną wyprowadzeni na manowce....".... powiesz to proboszczom ?
Purpurowy
Purpurowy 25.09.2020, 14:39
Raczej Biskupom.
Hejt zbiera żniwo
Hejt zbiera żniwo 24.09.2020, 12:46
Dobra decyzja
Współpracownicy
Współpracownicy 24.09.2020, 12:23
Dziękujemy za te wspólne lata współpracy. Powodzenia.
Współpracownicy
Współpracownicy 27.09.2020, 22:10
nie wypowiadasz się w imieniu wszystkich współpracowników, więc nie stwarzaj takiego wrażenia.
czerwony kapturek
czerwony kapturek 25.09.2020, 08:32
chyba współpracownice :)))))
Powodzenia 😊
Powodzenia 😊 25.09.2020, 18:22
Również.
Fox
Fox 25.09.2020, 20:08
ha ha ha ha no ja was rozumiem że " również" ;)
Xof
Xof 25.09.2020, 20:53
Głodnemu chleb na myśli 🤔
bułeczka
bułeczka 25.09.2020, 23:15
mniamm
bedzie zabawa
bedzie zabawa 24.09.2020, 11:34
Będzie się działo. Teraz wystarczy, że zabraknie jednego czopka na sesji i żegnaj Pamelo. 100 % dyscyplina potrzebna. Możemy być świadkami ciekawych manipulacji terminami posiedzeń.
Winter is coming
Winter is coming 25.09.2020, 15:31
Co nie którzy już nie będą mogli się wstrzymać od głosu grzecznie rączka do góry za . I jak mniemam za wszystkim, co nie przysporzy splędoru w mieście i wśród własnych wyborców
emeryt
emeryt 24.09.2020, 11:11
Powinien to zrobić już dawno.
Pikuś
Pikuś 25.09.2020, 08:51
no to trzeba mieć przyzwoitość ,a tu co
:(((
:((( 24.09.2020, 10:51
Powodzenia, dziękujemy.
belfer
belfer 24.09.2020, 10:46
Niestety Wojciechu Twoja decyzja jest spóźniona o cały rok. Twoja nieobecność przyczyniła się do wielu szkodliwych decyzji choćby w oświacie. Szkoda.
bobek
bobek 24.09.2020, 10:39
Kolejna ofiara mediów :(
Wiemy wszystko
Wiemy wszystko 24.09.2020, 10:39
Powodzenia Wojtku. Dzięki
goguś
goguś 25.09.2020, 09:45
ciekawe co ?
te bajki które on opowiada? może nawet sam w nie wierzy.
chyba nie do końca to wygląda tak jak WW usiłował przedstawiać
komentarze dają dużo do myślenia:
https://augustow.naszemiasto.p…
Cyrk
Cyrk 25.09.2020, 19:53
Żałosne !
Rozwód załatwia się między sobą a nie interesuje się własnymi sprawami całe miasto.
Kołtun augustowski
Kołtun augustowski 25.09.2020, 21:49
Natomiast poróbstwo załatwia się publicznie i on i one interesują tym całe miasto, i to jest ok.
ciekawa to moralność.
Aśka
Aśka 26.09.2020, 06:28
Kołtun, opamiętaj się, jeszcze jest czas. Nienawiść i zgryzota zżera cię od środka.
Kolo
Kolo 08.10.2020, 08:55
Aska a tobą co kieruje cha cha cha miłość? oby nie spotkało cię to samo co twoją imienniczkę
kukuś
kukuś 24.09.2020, 10:32
No w końcu Wojciech zrobił kuku Dobkowskiemu , Karolczukowi i Chodkiewiczowi. Czas na jeszcze jednego odważnego. i "żegnaj Gienia"..;
USA wita
USA wita 25.09.2020, 10:17
największe kuku to zrobił dla ludzi ze swojego ostatniego komitetu Dobry Wybór, dla tych co stali za nim murem. Przez jego nieobecność na radach nic nie mogli przegłosować, a w oświacie porobiono zmiany różne oj różne . Tak się nie robi Wojciechu, po prostu miałeś już wszystko ..
Czy istnieje jeszcze wspolczucie
Czy istnieje jeszcze wspolczucie 27.09.2020, 23:45
Ciekawe czy Ci co byli tym murem pomysleli czasem jak czlowiek sobie radzi w tym trudnym czasie. Z zadnej strony oparcia...
Anna
Anna 24.09.2020, 10:04
Trzymaj się Pan, panie Wojtku. Opozycja coraz silniejsza!
Ala
Ala 25.09.2020, 18:19
Śmieszne po prostu to już jest śmieszne
wdw
wdw 24.09.2020, 10:03
Stanowczo za późno.

Pozostałe