Przegląd Powiatowy właśnie się ukazał

  • 17.09.2020, 17:32
  • Krzysztof Przekop
Przegląd Powiatowy właśnie się ukazał
Krzysztof Przekop zachęca do lektury "Przeglądu Powiatowego", a w nim: Radni tworzący koalicję z Naszym Miastem bardzo mocno zaatakowali naszą gazetę. Twierdzą, że ich praca niezwykle przyczynia się do rozwoju Augustowa, a nasza opinia, że hamują oni rozwój Augustowa jest haniebna. Swojego dobrego imienia zamierzają poszukiwać w sądzie. Zapraszam de lektury.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adwokat diabła
Adwokat diabła 19.09.2020, 13:26
Czyżby przybył jeszcze jeden mecenas w urzędzie w osobie znanej pani M.?
błąd_można_naprawić
błąd_można_naprawić 19.09.2020, 11:43
Wiele osób dało się nabrać na młode twarze na kolorowych plakatach NM w wyborach. PR na facebooku , filmiki, strony interentowe, konferencje prasowe. PP pewnie też. Widać efekty tego wyboru. Kto na tym skorzystał? Mieszkańcy? Mamy nauczkę że zarządzanie miastem a własnym biznesem to dwie zupełnie inne sprawy. A jeszcze gorsza jest marionetka w rękach innych osób.
Denka
Denka 18.09.2020, 22:18
Pani Magdą tak bardzo współczuje.... Ojojoj, dramat. Taka krzywda tym państwu się dzieje... My płaczemy nad tym co się dzieje z miastem, pani ubolewa nad nad radnymi..... Ojojoj.
Huk
Huk 18.09.2020, 18:26
Na facebuku zaczynają uaktywniać się "apolityczny" kierownicy miejscy. Na pierwszy ogień poszła Magda. Sił brakuje radnym do walki z wolną prasą ?
Ofiara
Ofiara 20.09.2020, 14:07
Dlaczego nie współczuła mieszkańcom, którzy dostali 100 % podwyżki za mieszkanie? Dlaczego nie współczułam niesprawiedliwej ocenie pani dyrektor? Dlaczego nie współczuła gdy augustów tonął w brudzie? Dlaczego nie współczuła ludziom, którzy walczą o parking, dlaczego nie współczuła tym, którzy chcą chronić Zarzecze.? Takich przykładów można mnozyc. Pani. Magdo, a tak kilka słów na fb w tym temacie?
pierwsze miejsce
pierwsze miejsce 18.09.2020, 20:04
Nie dziwię się że Magda. Widział ktoś ile ona zarabia? Fiuuuuuuu
PiSta
PiSta 18.09.2020, 22:13
Z jakich list startowała w wyborach do rady? My pamiętamy.
Głos wolny
Głos wolny 18.09.2020, 13:50
Jak myślą Państwo dlaczego nasz prezes klubu "Nasze Miasto" nabył Augustowski Reporter?
A no dlatego by nie było niewygodnych pytań.
Jesteśmy z Panem Krzysztofem.
kkk
kkk 19.09.2020, 10:12
nawet nic nie można w nim skomentować, to co mu nie pasuje , nie widzi światła dziennego
Lola
Lola 19.09.2020, 01:23
Wykupił, bo mu się PP wymknął spod kontroli i wpływu, jaki miał wczesnij i który wyniósł NM do władzy. Dobrze pamietamy te panegiryki i wywiad na klęczkach z Walulikiem w pierwszym numerze po wyborach. Ale te se ne wrati i teraz już się nie da manipulować. Brawo Przegląd! Jesteśmy na prawdą!

Pozostałe