„Sekret Misia Gagatka” – komedia kryminalna

  • 16.09.2020, 10:50
  • Beata Perzanowska
„Sekret Misia Gagatka” – komedia kryminalna
Augustowskie Placówki Kultury oraz Teatr Pneumatyczny zapraszają 30 września o godz. 19:00 do kina Iskra (ul. 3 Maja 38) na premierę komedii kryminalnej „Sekret Misia Gagatka" na podstawie „The Sound of Murder” Williama Fairchilda w reżyserii Pawła Leszkowicza. Kolejny spektakl już dzień później – 1 października również w kinie o godzinie 19:00!

Jaką historię zobaczymy na scenie?

Apodyktyczny i bezwzględny pisarz książek dla dzieci, Charles Norbery, nie chce zgodzić się na rozwód ze swoją, zakochaną w miejscowym amancie, żoną. Odmawiając, zdaje się jednak nie mieć świadomości, iż bujna wyobraźnia i umiejętność tworzenia intryg są cechami, które, poza nim samym, mogą posiadać również wyjęci z harlequinów i latynoskich telenowel zdesperowani kochankowie… Wszystko wskazuje na to, że opisywany przez Charlesa Miś Gagatek stanie się więc niemym świadkiem zbrodni.

 

Sztukę przygotowali:

reżyseria: Paweł Leszkowicz

muzyka: Mateusz Wróbel

scenografia: Izabela Cembor, Renata Rybsztat

charakteryzacja: Agnieszka Gromkowska

inspicjenci: Katarzyna Prokop, Mateusz Olszewski

 

scenie zobaczymy: Anna - Anna Gajdzińska

Charles - Adam Granacki

Peter - Karol Prymaka (30 IX) / Paweł Leszkowicz (1 X)

Panna Forbes - Aleksandra Masiejczyk (30 IX) / Monika Dobrowolska (1 X)

Komisarz - Karolina Wiszyńska

Posterunkowy - Szymon Jaworowski (30 IX) / Konrad Milanowski (1 X)

Czas trwania: 70 min

 

Bilety na oba spektakle w cenie 20 zł do nabycia od czwartku 10 września w tymczasowej siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Augustowie, ul. Nowomiejska 41, tel. 87 643 36 59

 

Serdecznie zapraszamy

APK

 

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii COVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe