W pożarze zginęły dwie osoby

  • 15.09.2020, 09:10
  • Beata Perzanowska
W pożarze zginęły dwie osoby
W poniedziałek, 15 września, po godzinie czwartej rano doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu w miejscowości Jabłońskie, położonej w gminie Augustów. Strażacy podczas akcji ratunkowej wewnątrz znaleźli dwa ciała.

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie informacje o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Jabłońskie otrzymało o godzinie 4.38. Służby powiadomiła osoba, której udało się uciec z budynku. Po przybyciu na miejsce strażacy zastali pożar budynku. Rozpoczęła się akcja gaśnicza. Po ugaszeniu ognia wewnątrz domu znaleziono dwa ciała mężczyzn w wieku około 30 lat. W akcji ratowniczo – gaśniczej uczestniczyły cztery zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Augustowie oraz Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej z OSP Topiłówka i OSP Jabłońskie. Łącznie na miejscu pracowało 29 ratowników.

Na podstawie komunikatu ze strony internetowej augustowskiej straży pożarnej, opracowanego przez asp. Andrzeja Sobolewskiego.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe