Radni boją się opinii publicznej

  • 10.09.2020, 12:56 (aktualizacja 10.09.2020, 19:02)
  • Krzysztof Przekop
Radni boją się opinii publicznej
Zapraszamy do kiosków, bo najnowsze wydanie "Przeglądu Powiatowego" już tam na Państwa czeka. Niektórzy radni z Tomaszem Dobkowskim na czele boją się oceny opinii publicznej i dziennikarzy. Mówi o tym redaktor naczelny Krzysztof Przekop.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sum
sum 11.09.2020, 21:56
Panowie z NM zapominają że oprócz pieniędzy czy iluzorycznej władzy potrzebna jest wiedza pewnych zjawisk społecznych które nas otaczają. Aby to zrozumieć potrzebna jest wiedza empiryczna której tym radnym zwyczajnie brakuje. To jest nasz Augustów kochany. Nie jest ich winą że ich wybrali. Winą są głosujący którzy zawsze sobie strzelają w stopy.
Tron
Tron 11.09.2020, 12:31
Zapowiada się ciepły weekend w który wielu z nas odpali grilla i spotka się z przyjaciółmi i znajomymi pewnie też będą rozmowy . Proponuję aby przy okazji posłuchać starej dobrej muzyki . Ja osobiście lubię Perfect których słowa piosenki Nie płacz Ewka pozwolę sobie zacytować
,, Proza życia to przyjaźni kat, pęka cienka nić
Telewizor, meble, mały fiat: oto marzeń szczyt
Hej, prorocy moi z gniewnych lat, obrastacie w tłuszcz
Już was w swoje szpony dopadł szmal, zdrada płynie z ust
Żegnam was, już wiem
Nie załatwię wszystkich pilnych spraw
Idę sam, właśnie tam, gdzie czekają mnie
Tam…
Urocze prawda ? Miłego Weekendu.
Nie dla tych ludzi
Nie dla tych ludzi 11.09.2020, 17:21
Bez grilla toczą się rozmowy o tym co dzieje się w Augustowie. Rozmawiamy o tym w domu z rodziną, że znajomymi, z przypadkowymi ludźmi w sklepie, na spacerze. Wyjdzie i wy wśród ludzi i posłuchajcie co mamy wam do powiedzenia
mieszkaniec
mieszkaniec 11.09.2020, 09:49
Nie wiem czy byliście Państwo ostatnio w UM.
Telebim większy jak na stadionie narodowym i filmik PR że oczy bolą patrzeć. Sukcesy poprzednich rad miasta i ani jednego Naszego Miasta.
Gdyby PIS miał takich speców od PR to teraz miałby 60% poparcie społeczne.
Szkoda tych 3 lat do następnych wyborów, które miasto zmarnuje.
A co
A co 11.09.2020, 09:01
To jest ugrupowamie Ich Miasto
miasto ich a wioska nasza
miasto ich a wioska nasza 11.09.2020, 10:03
Trzeba przyznać - uczciwe ludziska. Od razu powiedzieli, nie owijając w bawełnę, czyje jest miasto i konsekwentnie się tego trzymają. Do samego końca. Naszego lub ich.
jeszcze_nie_jest_za
jeszcze_nie_jest_za 11.09.2020, 13:52
Rzeczywiście trzymają się konsekwentnie tezy że to ich miasto i uczciwie starają się pokazać to wszystkim innym w tym mieście. W następnych wyborach porzucą prawdopodobnie ten komitet i stworzą nowy o ładnie brzmiącej nazwie.
Monter
Monter 11.09.2020, 18:29
Moą się nazwać jaj chcą nazwisk nie zmienią. Listy wyborcze NM są dostempne . Nie które nazwiska zapadną na długo w pa.ięci mieszkańcom.
El_Profesor
El_Profesor 11.09.2020, 19:54
Dostępne. Niektóre.
Wybałuszone gały
Wybałuszone gały 11.09.2020, 17:22
Uczciwie powiadasz.....???
Cccc
Cccc 11.09.2020, 08:21
Współpraca ponad podziałami wygląda tak w wykonaniu 11 radnych że przejmują wszystkie komisję miejskie. Przy byle okazji klaszczą jednej lub dwóm osobom słodzące sobie na wzajem. Mam wrażenie że co niektórzy nie zrozumieli roli radnego która nie tylko polega na zajmowaniu stanowisk i oklaskach.
Ludzie z solidarność w tej radzie ciekawe zjawisko ?. Posiedzenia RM to oddzielny temat bo ktoś kto oglądał chociaż raz transmisję wie co mam na myśli. Teraz dowiadujemy się że jakieś sprawy sądowe ?
Czas zadbać o miasto i mieszkańców a nie o ulice za swoim oknem. Pokażcie w końcu że stać was aby pracować rzeczywiście dla mieszkańców za ich pieniądze.
Miro
Miro 11.09.2020, 13:42
Nam mieszkańcom uchwalili podwyżki min za śmici, przedszkola, mieszkania kamunalne itp. A sobie podwyższyli diety . Kilkanaście innych kwiatków by też się znalazło.
Ale o jednym zapomnieli że żyją pośród nas.
kolka
kolka 10.09.2020, 22:33
Jeśli p. Kornelius jest dobrym prawnikiem to wie, że ten proces jest nie do wygrania. A jesli ona to wie - wie także jej klient. Po co zatem ta szopka?
Dobryprawnik
Dobryprawnik 11.09.2020, 07:27
Hagagaga. Żart roku! 🤣🤣🤣🤣🤣
Przypały
Przypały 10.09.2020, 22:25
Brawo panie redaktorze. Mieszkancy z Panem. Działamy wszyscy razem!
Toja
Toja 10.09.2020, 20:37
Czytelnicy są za Gazeta i prawda sama się obroni przed kłamcami , niech się boja oceny bo jest porażająca
kkkk
kkkk 10.09.2020, 14:18
no i mają się czego bać. Ma pan rację.

Pozostałe