Jest nowy dyrektor „trójki” i przedszkola

  • 11.08.2020, 09:38 (aktualizacja 11.08.2020, 09:47)
  • Beata Perzanowska
Jest nowy dyrektor „trójki” i przedszkola
Władze miejskie poinformowały, że dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 czyli połączonej Szkoły Podstawowej nr 3 i Przedszkola „Słoneczna Szósteczka” przy ulicy Mickiewicza zostanie Andrzej Kaszkiel, który kierował między innymi I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.

 

Dyrektorem augustowskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 zostanie Andrzej Kaszkiel. który od 2006 roku pełnił funkcję dyrektora Zespołu nr 3 w Suwałkach, a następnie od 2012 do 2017 roku kierował I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej. Przez 10 lat był też reprezentantem Polski w Unihokeju i czterokrotnie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata. Trenował też reprezentację Polski U19. Nowy dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w 2000 roku ukończył studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Za swoją pracę został również w 2011 roku odznaczony medalem Komisji Edukacji Narodowej. Kolejny etap jego kariery rozpoczął się w 2012 roku, kiedy objął funkcję dyrektora najstarszej działającej szkoły w Suwałkach i jednej z najstarszych szkół średnich w Polsce - I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej. W tym samym czasie rozszerzył kompetencje w obszarze zarządzania oświatą - w 2014 roku ukończył studia podyplomowe dla Liderów Oświaty, a w 2015 roku studia podyplomowe z zarządzania infrastrukturą sportową.

Nowy dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Augustowie rozpocznie sprawowanie funkcji wraz ze startem roku szkolnego, a więc od 1 września 2020 roku.

Źródło: www.urzad.augustow.pl

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (105)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wiemcomówie
wiemcomówie 14.08.2020, 08:43
Chodkiewiczu i Dobkowski i służący wam ludzie zwani koalicją, nie idźcie tą drogą, jak mawiał klasyk. Czytając wpisy można odnieść wrażenie, że niezłe piekiełko rozpętaliście w mieście. Teraz chyba i facebook wam nie pomoże. Mam wrażenie, że Nasze Miasto kończy właśnie swoją misję i nic ani nikt nie jest w stanie was uratować. Sądzę, że część waszych ludzi w porę przejrzała na oczy i złożyła mandaty radnych widząc do czego to zmierza. Przypomnę wam jedno historyczne wydarzenie, które na pewno pamiętacie jak z listy Kożuchowskiego nie wszedł ani jeden radny na czele z nim samym. Jestem przekonany, że was czeka to samo i wcale mnie to nie martwi bo sobie na to zasłużyliście.
jasnowidz
jasnowidz 14.08.2020, 13:52
to porozmawiamy za 3-4 lata... wiem co mówię...
Taka prawda
Taka prawda 14.08.2020, 10:05
Mam nadzieję że po kolejnych wyborach nawet pyłku nie zostanie po NM ......ale przypomniałam sytuację z przed ostatnich wyborów. Zachodzę do sąsiadki ok 80-letniej a ona cała w skowronkach .....
-Była u mnie taka bardzo miła pani Sylwia z tych nowych (NM)
-Zobacz zostawia ulotki, trzeba na nich głosować.
Mówię jej przecież to oni (NM) zwolnili pani syna !
-Ale ona taka miła ....
Ps. To emeryci są najbardziej zdyscyplinowanym elektoratem w każdych wyborach i są najliczniejszą grupą w augustowskim społeczeństwie. To oni decydują kto rządzi w mieście !
jescze_nie_emeryt
jescze_nie_emeryt 14.08.2020, 13:49
jak mam mieszkać w mieście w którym rządzą i decydują emeryci.. to ja podziękuje i przyszłości poszukam gdzieś indziej....
chętny
chętny 14.08.2020, 13:40
My też wokół siebie pójdziemy do emerytów i opowiemy o tych przypadkach, które mają miejsce w mieście.
Zrzutka na paliwo
Zrzutka na paliwo 13.08.2020, 23:45
W znajomych skarbnika na fb jest Pan dyrektor. W związku z powyższym mam pytanie czy panowie będą razem dojeżdżać z Suwałk do Augustowa?
Hela
Hela 14.08.2020, 03:08
Po co lejesz jad? Chory z nienawisci człowieku? Pakuj swoje rzeczy i opuść gabinet pospiesznie ...twój czas minął....oby bezpowrotnie ..
Łowczy
Łowczy 14.08.2020, 09:03
Dlaczego się Pan tak denerwuje? Jest demokracja i każdy może zadawać pytanie, wyrażać opinie, prowadzić dyskusje na forach. Nie ma tu wyzwisk i wulgaryzmów,. Na portalu fb każdy obejrzał sobie znajomych tego czy owego i zadał pytanie? W którym momencie jest nienawiść?
Maczający palce
Maczający palce 14.08.2020, 11:16
Każdemu też rodzi się pytanie... Koledzy? Znajomi na pewno jak sama nazwa na fb wskazuje? Przyjaciele? Przypadkowi, obcy sobie ludzie? Normalna rzecz.
He?
He? 15.08.2020, 07:22
A nie można się znać przyjaźnić i mieć w znajomych? Pani Wiesława i pan Dariusz od lat są przyjaciółmi i znajomymi wszyscy twierdzą i wiedza ze to bardzo udana przyjaźń więc miejmy nadzieję że tu też będą same pozytywy
Dobranapara
Dobranapara 15.08.2020, 10:13
Wsztscy wiedzą o twojej przyjaźni z koleżanką z pokoju 😁😁.
Śławek
Śławek 13.08.2020, 15:37
A mi się chłop podoba. Konkretny. Pasujący do niedołężnych matołów. Znawca etyki. Wspaniały trener radzący sobie w najbardziej ekstremalnych warunkach. Elokwentny, wyciszony. Można by rzec nie przejawiający żadnych emocji. Taki skarb, prawie święty, a jednak wybrał skromny augustów. Na kolumnę go!
Centrum miasta 😎
Centrum miasta 😎 13.08.2020, 20:10
I z kolumną na rybacką 😉
dana
dana 13.08.2020, 13:23
Pani Wiesławo za rok prawda o Pani zarządzaniu Trójką wyjdzie im gardłem. Nauczycielki i rodzice zobaczą jak będzie wyglądała nauka w szkole a może sobie na to zasłużyli?
Oczy jak drobna kartofla und tępy ołówek mit w trójkąt ułożony kucyk
Oczy jak drobna kartofla und tępy ołówek mit w trójkąt ułożony kucyk 12.08.2020, 21:39
Pogubić się można z tym nazewnictwem.
Szablozębny
Szablozębny 12.08.2020, 20:40
A kto to w ząbek czesany?
Suwałki+
Suwałki+ 12.08.2020, 22:57
ten z Suwałk, chociaż oni wszyscy niedługo będę z Suwałk
pożyjemy zobaczymy
pożyjemy zobaczymy 12.08.2020, 17:24
Ja tam póki co facetowi szczerze współczuję, przede wszystkim tego, że będzie musiał współpracować z tymi troglodytami z Urzędu Miasta (zwłaszcza z tym jednym co ma oczy i nie zawaha się ich użyć). Nie wiem czy chłop długo to wytrzyma, a że jest wyrywny, jest szansa że zmaterializuje się znane i sympatyczne powiedzenie "kij (hokejowy) mu w oko". Natomiast jeżeli okaże się, że do nich pasuje, wtedy współczuję całej kadrze SP3 oraz jej uczniom.
Wybałuszony rumburak
Wybałuszony rumburak 12.08.2020, 18:47
Hahaha padam. Ten co ma oczy i nie zawaha sie ich użyć! I wszystko jasne i wiadomo kto i co i nawet do sądu nie poleci 😂😂😂
...
... 12.08.2020, 18:32
Szanowny Panie/Pani - jakie sukcesy ma obecny dyrektor - to że kierował I LO w Suwałkach? - gdyby był wybitny to konkurs na kolejną kadencję miałby wygrany. Wiem od suwalskich nauczycieli, jak bez mrugnięcia okiem byli zwalniani, jak odbywało się zatrudnianie. Nie ma co komentować. Augustowianie przekonają się! oby tylko nie było za późno. Nie ma u was - w prawie 30 tysięcznym mieście specjalistów do objęcia funkcji dyrektora?
Pracownik
Pracownik 12.08.2020, 15:21
A czy nowy dyrektor Trójki również będzie pełnił tę funkcję społecznie? Przypominam, iż Pani Dyrektor W. Chrulska pozbawiona była zarówno dodatku funkcyjnego jak i motywacyjnego.
kim
kim 12.08.2020, 17:30
Jak się coś pisze to warto sprawdzić informację. Pani dyrektor w żadnym momencie nie była pozbawiona wspomnianych dodatków. Zaraz pomnik jej postawicie. Może zainteresujcie się np jak poszły egzaminy w tej szkole lub jak (nie)działało zdalne nauczanie. Przypominam, że tej Pani kończy się kadencja i o sposobie wyboru nowego dyrektora decyduje Burmistrz w ramach obowiązujących przepisów. Jak sprawdzi się nowy dyrektor się okaże i po roku będzie można ocenić. Ja mam dobrą pamięć i pamiętam co działo się 5 lat temu i jak wtedy traktowani byli "starzy" dyrektorzy i obecna sytuacja to lajcik.
Hehe
Hehe 14.08.2020, 03:21
Kim- masz rację- poprzednio były metody iście z książek fantastycznych- horrorow a były prawdą. Ludzie przeżyli koszmar. Teraz karma wróciła z czego się niezmiernie cieszymy. Metody wykluczenia też te same... więc mozna poczuc na własnej skórze co to znaczy . Nie popieram NM ale to jest na plus.
Zatroskana 🤔
Zatroskana 🤔 14.08.2020, 08:07
No tak NM jest dobrocią miodem ....wymienili już na niektórych stanowiskach kierowniczych kadrę nawet po 3 razy .......jak karma do nich ma wrócić to jaka to wielka kara może ich spotkać ?
wiemcomówie
wiemcomówie 13.08.2020, 15:22
Anita nie wypisuj głupot.
darekwamtegoniewybaczy
darekwamtegoniewybaczy 13.08.2020, 08:27
Trzeba było skruszyć te betony w WE, była na to szansa, może jeszcze wróci.
Krótka pamięć
Krótka pamięć 13.08.2020, 06:18
Przypomnij proszę jakie ugrupowanie rządziło w Augustowie 5 lat temu. O ile mnie pamięć nie myli, Masze Miasto. Burmistrz to organ wykonawczy, prawda???
kolo
kolo 13.08.2020, 07:20
Póki co radni nie zatrudniają i nie zwalniają kierowników podległych jednostek. Niech każdy pilnuje swoich kompetencji. Może niektórzy radni powinni wreszcie przeczytać ustawę o samorządzie gminnym?
Żaba z wielkimiiiii oczami
Żaba z wielkimiiiii oczami 12.08.2020, 21:04
To w tym mieście jest burmistrz?
WK
WK 12.08.2020, 15:11
A to tak nie można na spokojnie nowemu dyrektorowi dać się wykazać? Po co od razu te wszystkie uszczypliwości? Jak to łatwo oceniać..zapewne nie znając człowieka..przykre... Gdzieś w dzisiejszych czasach zagubiło się wzajemne poszanowanie..
Hokeista
Hokeista 12.08.2020, 21:05
Jak to... Dać się wykazać? Że niby po plecach?
wszystko ładnie pięknie
wszystko ładnie pięknie 12.08.2020, 19:59
Alicja? Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej?
Karolina
Karolina 12.08.2020, 16:38
Zdążyliśmy się już zapoznać z sukcesami tego pana i tego pana nie chcemy w Augustowie. Tak samo jak nie chcieli go w Suwałkach.
pracownik
pracownik 12.08.2020, 14:59
Ciekaw jestem, która z nauczycielek z Trójki będzie chciała zostać wicedyrektorem u tego pana sportowca a może też przywiozą ze Suwałk. Oj będzie się działo od września.
mieszkaniec
mieszkaniec 13.08.2020, 08:02
Mam nadzieję, że nauczyciele SP3 staną w prawdzie i nie dadzą się namówić wyłupiastemu. Wierzymy w WAS. Niech biorą z Suwałk.
Mi
Mi 14.08.2020, 03:25
Uspokoję cie- już są i nie przejmują się hejtem. Jeszcze tylko żeby pani poszła odpocząć na rok to wszyscy by odetchneli
rikitikitak
rikitikitak 14.08.2020, 13:31
Była kiedyś taka piosenka, którą śpiewał mój przyjaciel, brzmiał mniej więcej tak „.. i przyjdzie kiedyś dzień zapłaty sędziami wtenczas będziemy my”. Bardzo mądre słowa nie uważasz?
Niespotykanie spokojny człowiek
Niespotykanie spokojny człowiek 12.08.2020, 13:50
Świetny dyrektor, spokojny, nienerwiwy, prawie, że anemik. Bardzo lubi dzieci. A, że czasami kogoś gdzieś czymś... Ajej Ajej wielkie larum. Jak to prawdomówny komentuje " poszukiwania doprowadziły go do...."
Łgarz
Łgarz 13.08.2020, 14:53
Prawdomówny szperacz - poszukiwacz 😂😂😂
duduś
duduś 12.08.2020, 13:02
Proponuje panu Dobkowskiemu i spółce aby w następnych wyborach startowali jako Nasze Miasto Suwałki. Ja jako mieszkaniec Augustowa bardzo bym ten pomysł popierał. Myślę, że osobom które pełnią w Augustowe rozmaite funkcje i są mieszkańcami Suwałk również ten pomysł by się spodobał. Na prezydenta można więc wystawić chociażby radnego Sieczkowskiego a na wiceprezydenta Chodkiewicza, który przejąłby sprawy kadrowe ratusza, oświatę powierzyłbym Mariolce a Andrzejowi suwalski sport. Cała naprzód panowie, Suwałki czekają na takie tuzy. My augustowianie będziemy wam kibicować.
oni tam nie są głupi w Suwałkach
oni tam nie są głupi w Suwałkach 12.08.2020, 20:01
Chciałoby się napisać "do Suwałk z nimi" ale co Suwałki winne....tam na ząbku już dawno się poznali
Sztywny pal Azji
Sztywny pal Azji 12.08.2020, 14:56
Biedne oj biedne suwalki. Jak w ząbek czesany łapki swoje tam wetknie 🤪
staryaugustowiak
staryaugustowiak 12.08.2020, 14:54
Super pomysł. Niech nas już uwolnią od czystości w mieście pro rozwojowych inwestycji, wyciągania ludzi z błota, łączenia szkól z przedszkolami, wielogodzinnych sesji o niczym, ukrywania prawdy w debacie publicznej, posługiwania się wyssanymi z palca argumentami w ocenie ludzi, pozbywania się uczciwych i pracowitych dyrektorów oraz pracowników, pomawiania dzieci w szkołach o wszechobecną przemoc, obrażania ludzi i nazywania ich zwyrodnialcami. Ludzie kogo wyście wybrali!!!!!!!! A kysz z mojego miasta!!!!!!!!!!!!!!!
duma z Augustowa
duma z Augustowa 12.08.2020, 14:09
to znaczy że ma być mierny, bierny ale wierny i aby z Augustowa? dla mnie może być pan Jeżyna ze Szczecina aby miał kompetencje... ps. wszyscy dookoła uciekają dla Augustowa (Ełk, Suwałki, Grajewo, Olecko) bo tam liczy się kompetencja a nie miejsce urodzenia...
kazik
kazik 12.08.2020, 16:42
Filip spadaj z portalu.
oświatowieczsuwałk
oświatowieczsuwałk 12.08.2020, 08:12
No cóż z jednej strony to dobrze, że mimo wysiłków burmistrzów nikt z Augustowa nie wyraził zgody na współprace z nimi po tym jak postąpili z dyrektor Chrulską i pozostałą połową dyrektorów w mieście. Znając życiorys nowego dyrektora należy współczuć nauczycielom i rodzicom Trójki. Myślę, że szkoła ma już swoje pięć minut za sobą. Panie Szkiłądź larum grają!
Fader
Fader 11.08.2020, 22:22
Burmistrz się postarzał. Chyba z tej radości urzędowania 😁
:)
:) 11.08.2020, 20:22
No to wyszło dobro mieszkańców? dobro Naszego Miasta? Gdzież te sukcesy nowego dyrektora? Gdzie informacja, jak wygląda stan placówek po zakończeniu przez niego kadencji dyrektora?
Czyżby "mój mąż jest z zawodu dyrektorem" po raz drugi?
Czy w Augustowie nie ma specjalistów, którzy mogli by objąć to stanowisko?
Ty
Ty 11.08.2020, 21:51
Był dyrektorem najlepszego liceum w regionie to jest chyba sukces
Ciekawska
Ciekawska 12.08.2020, 07:35
Oj coś krótko był tym dyrektorem ! Dlaczego nie został wybrany na kolejną kadencję ?
ktoś
ktoś 12.08.2020, 17:07
Pani Chrulska też coś krótko była dyrektorem. Dlaczego nie została wybrana na następną kadencję?
mareczek
mareczek 13.08.2020, 08:15
Pani Chrulskiej nie pozwolono startować w konkursie bo na pewno by go wygrała, więc Chodkiewicz wymyślił w szkole wszechobecną przemoc i wystawił zasłużonej nauczycielce i wieloletniemu dyrektorowi szkoły ocenę negatywną.
Temida
Temida 13.08.2020, 14:16
Chodkiewicz, Mareczek rzuca na ciebie podłe oskarżenia, że sobie wymyśliłeś wszechobecną przemoc w Trójce, nie pozwól na rzucanie oszczerstw na ciebie i twoich towarzyszy na czele z Dobkowskim . Idź do sądu. Bądź mężczyzną. Ha, ha, ha.
Dwabawoly
Dwabawoly 13.08.2020, 19:40
Proszę nie straszyć ludzi sądami. Tak mówią o was i ust ludziom nie zamknięcie. Na szacunek i dobre imię trzeba ciężko pracować i szanowac innych możecie brać nasze IP, składać pozwy i co się panom jeszcze podoba ale to nic nie zmieni. To co panowie czytacie jest opinią ludzi, a taką sobie wyrobiliscie.
mareczek
mareczek 13.08.2020, 17:06
Mareczek czeka na pozew od Chodkiewicza bądź Dobkowskiego.
Przestępca
Przestępca 13.08.2020, 20:31
Już "w zabek czesany "z 2 lata temu złożył doniesienie do prokuratury na ludzi komentujących na tym forum, miedzy innymi na mnie 🙃. Prokuratura odrzuciła skargę, wiec złożył pozew do sadu. Policja jeździła po ludziach i sprawdzała IP urządzeń i przeprowadziła wywiad tzn spisywała zeznanie . Pan ząbek czesany miał fantazję wymienił wszystkie negatywne komentarze na swój temat (3 strony). Pani policjantka ledwie powstrzymywała śmiech jak zobaczyła przestępcę 😁 . Do mego IP pasował zupełnie nie obraźliwy.
To wszystko za nasze pieniądze !
Tytolubisz
Tytolubisz 13.08.2020, 14:56
Leć flip leć tam gdzie twe piękne oczy poniosą 😂😂😂😂
wu
wu 12.08.2020, 10:49
bo wygrała kandydatka pis. Tak jest napisane w prasie
:)
:) 11.08.2020, 23:02
Najlepszego - we właściwym czasie zapisałeś - utraciło niestety tą opinię.
Trójka
Trójka 11.08.2020, 18:56
Dobrze, że z zewnątrz ktoś.
Kij hokejowy
Kij hokejowy 11.08.2020, 18:14
Jestem lekiem na całe zło....
Miłość, miłość w Zakopanem
Miłość, miłość w Zakopanem 11.08.2020, 18:10
Spadochroniarze z Suwałk??? W ząbek czesany ściąga swoich.???
wiadomo
wiadomo 11.08.2020, 14:27
Kuzyn?
tak śmieszne że aż straszne
tak śmieszne że aż straszne 11.08.2020, 14:26
Idealny dyrektor do Trójki do walki z agresją. Flapy mają poczucie humoru.

Pozostałe