Zawodnicy MOS-u bardzo dobrze zaprezentowali się na Mistrzostwach Polski

  • 03.08.2020, 10:17
  • Beata Perzanowska
Zawodnicy MOS-u bardzo dobrze zaprezentowali się na Mistrzostwach Polski
Udany początek sezonu narciarzy wodnych z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Mistrzostwach Polski w jeździe figurowej za motorówką.

W dniach 18-19.07.2020 r. w Mielnicy Dużej k. Skulska na Jeziorze Gopło odbyły się Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym w jeździe figurowej za motorówką.

W zawodach wzięło udział ponad 40 zawodników i zawodniczek z 7 klubów, którzy rywalizowali ze sobą w 5 kategoriach wiekowych: junior do 14 lat (J14), junior do 17 lat (J17) , junior do 21 lat (J21), weterani powyżej 35 lat i Open.

Podopieczni trenera Rafał Jerucia z MOS-u Augustów zdobyli w sumie aż 5 medali w jeździe figurowej: Zuzanna Polkowska - I miejsce w kat. junior do 21 lat i w kat. OPEN, Kacper Klukowski – II miejsce, Konrad Oborski - III miejsce, Dominik Kisiel – III miejsce. Poza medalistami na uznanie zasługują również bardzo dobre wyniki pozostałych zawodników UKS MOS Augustów: Julii Zawackiej i Mariusza Kwapienia.

-To duży sukces jeżeli chodzi o zdobycze medalowe w jeździe figurowej. Nie od dziś wiadomo, że augustowscy narciarze specjalizują się bowiem w skokach. Na szczególne wyróżnienie zasługuje występ Zuzanny Polkowskiej, która była bezkonkurencyjna w swojej kategorii wiekowej jak również w najbardziej prestiżowej kategorii OPEN. Tak dobry początek sezonu to wspaniała prognoza przed kolejnymi startami indywidualnymi, jak również zapowiedź zaciętej rywalizacji drużynowej – dodaje trener MOS Rafał Jeruć.

 

Gratulujemy wszystkim wspaniałych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

 

Oprac. red.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomek
Tomek 04.08.2020, 10:54
Brawo Mos!!!

Pozostałe