„Kłamstewko” w Kinochłonie

  • 20.07.2020, 11:58
  • Beata Perzanowska
„Kłamstewko” w Kinochłonie
W poniedziałek 27 lipca DKF Kinochłon zaprasza swoją Widownię do kina Iskra na kolejne wakacyjne spotkanie filmowe! O godz. 19:00 rozpocznie się projekcja „Kłamstewka”.

Niesamowite filmowe świadectwo zderzenia chińskiej i amerykańskiej kultury. Film niepozorny, ale bardzo wyrazisty. Choć podejmuje poważny temat, nie pozbawia go humoru, optymizmu – łzy żalu przelewają się tu we łzy śmiechu. To opowieść o tym, jak rodzina decyduje się ukryć przed babcią – Nai Nai, wiadomość o śmiertelnej chorobie. Aby pożegnać się z nestorką rodu, jej dzieci organizują fikcyjny ślub Hao Hao – jednego z wnuków Nai Nai – z jego japońską dziewczyną. Pod pretekstem uczestnictwa w weselu do chińskiego Changchun zjeżdża się cała rodzina z Chin, Japonii i USA. Co wyniknie z tej nieco zakręconej historii? – mamy nadzieję, że jesteście Państwo tak samo ciekawi jak my!

Tę ciekawą, świetnie opowiedzianą historię obejrzy z nami, dobrze znany kinochłonowej widowni, Błażej Hrapkowicz – krytyk filmowy i kulturoznawca, autor audycji filmowej radiowej czwórki „Hrapkowidz” i magazynu „Kino mówi” w „Ale kino+”, swoje artykuły publikuje w "Kinie", "dwutygodnik.com", "filmweb.pl" – z wielką radością powitamy go w KINOCHŁONIE kolejny raz!

Będziecie z nami? – Zapraszamy!

- - -

Cennik i rezerwacja biletów:

Bilet na pokaz: 15 zł

Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)

Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, ul. Nowomiejska 41,

tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.

Uwaga! Wszystkie rezerwacje wygasają na pół godziny przed pokazem.

 

 

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe