Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 1995

  • 16.07.2020, 17:43
  • Krzysztof Przekop
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 1995
W roku 1995 miał miejsce 3 finał WOŚP. Dzisiaj Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest jedną z największych na świecie imprez charytatywnych. W Augustowie początki były obiecujące. Pamiętamy, że WOŚP nie zawsze grał w naszym mieście. Dzisiaj dzięki wielu woluntariuszom pod wodzą Małgosi Dworak zbieramy coraz większe puszki. W 1995 roku zbiórka nie była zbyt imponująca, ale miała wielki rozmach. Wśród muzyków, którzy grali dla WOŚP wypatrzyliśmy dzisiejszego radnego Tomasza Dobkowskiego.

 

 

 

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fan
Fan 21.07.2020, 16:41
Tomek Dobkowski nie do poznania. Włosy rude, tusza nieporównywalna do stanu dzisiejszego. I Jeszcze na gitarze zasuwa. Fajnie

Pozostałe