Wyjedź z kraju

  • 07.07.2020, 22:12 (aktualizacja 08.07.2020, 21:17)
  • Krzysztof Przekop
Wyjedź z kraju
Spotkania i wiece wyborcze oglądamy zwykle w telewizji. Organizatorzy pokazują nam uśmiechniętych kandydatów, zadowolonych zwolenników. Jednak takie spotkania mają także życie od zaplecza. Tam dzieją się często historie o wiele ciekawsze i bardziej emocjonujące. Prezydent Andrzej Duda odwiedził Augustów. Na centralnym placu zebrało się 200-250 zwolenników prezydenta. Przyszli także jego przeciwnicy, wśród których przeważały osoby bardzo młode. Ze strony zwolenników obecnego prezydenta byliśmy świadkami agresji wobec młodych osób. Zobaczcie zresztą sami.
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pisijad
pisijad 03.08.2020, 08:41
Bardzo dobrze że mają zakryty otwór gębowy bo tamtędy wydobywa się jad , którym mogą obryzgać innych ....
Jadowici
Jadowici 04.08.2020, 14:17
Słusznie . I mniej wyzwisk niż z otwartą paszcza. A jeszcze przydałaby a w spętanie rak bo widziałam jak jedna babka okładała reportera różańcem wrzeszcząc wyzwiska z rynsztoku
Zakryjnos
Zakryjnos 02.08.2020, 12:28
Czy możecie powiedzieć po co tym osobom maski na samym otworze gębowym? Az tak śmierdzi im z buzi ? Bo jeśli chodzi o wirusa to najbardziej rozprzestrzenia i lokalizuje się w nosie więc dla niewiedzacych- to głównie nos trzeba zakrywać. A najlepiej zakrywać nos i śmierdzący oddech.
Mateusz
Mateusz 11.07.2020, 10:14
Oni pójdą na wybory, a Ty?
Vvv
Vvv 09.07.2020, 17:11
Duda wygra
Masakra
Masakra 10.07.2020, 02:30
Pewnie tak, i to będzie koniec wolnej Polski.
Re
Re 09.07.2020, 06:57
Po co przychodzic i prowkowac drugą stronę, to tez nalezy ganić
Kola
Kola 09.07.2020, 11:27
Każdy ma prawo być ZA lub PRZECIW i to okazać. Niestety tej agresji jest więcej w zwolennikach Dudy, co on sam zresztą z premedytacją wyzwala. Jest to agresja na niskim poziomie, często wulgarna i prymitywna. Widać to na wielu filmikach w sieci. Te twarze pełne zajadłości, nienawiść w oczach... wg PiS to są właśnie zwykli Polacy.
wiemcomówie
wiemcomówie 09.07.2020, 14:23
Byłem na spotkaniu Dudy z mieszkańcami nie widziałem ani u Prezydenta ani u mieszkańców ziemi augustowskiej agresji. Owszem widziałem agresywne zachowanie zwolenników Trzaskowskiego, którzy sieli nienawiść do prezydenta Dudy i mieszkańców, którzy przybyli na spotkanie. Ten korowód nienawiści wędruje przez całą Polskę za Dudą. Swoją drogą był też w Augustowie Trzasowski i nikt nie zakłócał jego spotkania z jego zwolennikami.. Szerzysz więc Kola fałszywą propagandę.
Kola
Kola 10.07.2020, 02:27
Fałszywą propagandę i nienawiść sieje TVPiS a nie ja. Uważaj, bo żyłka Ci pęknie. Mam ci przypomnieć korowody Gazety Polskiej za Komorowskim? Wtedy było OK?
wiemcomówie
wiemcomówie 10.07.2020, 08:35
Koła widzę, że nie możesz się zdecydować raz piszesz że nienawiść sieje Duda teraz zmieniłeś zdanie, że TVP, pomijasz udział w dzieleniu Polaków TVN a ostatnio manipulacje niemieckiej gazety Fakt. Tylko DUDA.
Adrian
Adrian 09.07.2020, 16:33
Duda jest prezydentem (choć właściwie tylko z nazwy) już od pięciu lat, więc nie dziw się, że ludzie go oceniają i głośno i wyraźnie swoje zdanie artykułują.
Tt
Tt 08.07.2020, 21:48
Bzdury, po co konflikt prowokować
ola
ola 08.07.2020, 20:27
ludzie to są wasi rodzice ,dziadkowie ,czy taką agresję mają w domu w stosunku do swoich bliskich ,ja bym się wstydziła że to jest moja rodzina
Obywatel
Obywatel 08.07.2020, 16:55
Mam nadzieję że większość Augustowian przeciwstawi się czarno- purpurowej mafii, pogardzie, łamaniu prawa, degradacji oświaty, zniszczeniu kiedyś dobrej telewizji publicznej,ochranianiu pedofili, ochranianiu przestępców w czarnych sumienkach, łamaniu konstutucji. Jest nadzieja - w końcu większość Augustowian zagłosowała ostatnio nie na Adriana a na opozycję. JEST NADZIEJA . JESZCZE BEDZIE NORMALNIE!!! I jeszcze jedno - ON nic nam nie dał. Rząd dysponuje WASZYMI pieniędzmi i rozdaje je na prawo i lewo. Emeryci płacą wysokie podatki a nie powinni!!! Tak łatwo przekupić ich 860 zł ... Idź na wybory. Zagłosuj mądrze!!!! Inaczej ci z filmiku z zaciśniętą pięścią będą nadal obrażać i okładać młodzież i tych którzy mają inne poglądy!!!!
czytelnik
czytelnik 08.07.2020, 13:29
film odtwarza się niestety tylko do 4:30. Dalej nie chce się ładować
Duda podpisał ułaskawienie dla pedofila
Duda podpisał ułaskawienie dla pedofila 08.07.2020, 11:59
Duda jest tak obciachowy, że tylko ludzie z dużym poczuciem humoru mogą na niego głosować. A ci tutaj na filmie poczucie humoru mają mierne, to chyba muszą głosować na Trzaska, no muszą
Happypeople
Happypeople 08.07.2020, 17:52
Żałosny jesteś i ten twoj podpis.
AntyPO
AntyPO 08.07.2020, 12:57
Wyjedź z kraju bo głupoty piszesz!
🤔🤔
🤔🤔 09.07.2020, 14:18
Jak wyjadą wszyscy przeciwnicy pisu to ciekawe kto bedzie płacił podatki na 13 emeryturę dla tych siwych łebków co tak dziarsko pokrzykują 🤔

Pozostałe