Oświadczenie radnych Koalicji Obywatelskiej

  • 03.07.2020, 11:05 (aktualizacja 03.07.2020, 11:10)
  • Koalicja Obywatelska
Oświadczenie radnych Koalicji Obywatelskiej Autor zdjęcia: Przegląd Powiatowy Dziennik Powiatowy Na zdjęciu: Radni Koalicji Obywatelskiej
Oświadczenie przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej w radzie miejskiej w Augustowie.

Drodzy Mieszkańcy Augustowa, jako przedstawiciele Rady Miejskiej w Augustowie reprezentujący wszystkie pokolenia mieszkańców, czujemy się w obowiązku wyrazić głębokie ubolewanie z powodu niezwykle niefortunnych słów radnego Tomasza Dobkowskiego, skierowanych do Pana Mariana Dyczewskiego na komisji uzdrowiskowej 15 czerwca br. Stwierdzenie, że nie warto niektórych rzeczy konsultować z osobami starszymi świadczy o zupełnym braku szacunku dla własnych rodziców, nauczycieli i wszystkich osób, które pomogły mu być tym kim jest, wszystkich, którzy całe życie pracowali, abyśmy mogli żyć w wolnym i demokratycznym kraju.

Mamy nadzieję, że radny Dobkowski zreflektuje się i przeprosi za swoje słowa, że zrezygnuje z atakowania Pana Dyczewskiego, z którym może się nie zgadzać, ale jako radny i szanowany przedsiębiorca będzie potrafił przyznać się do błędu i uderzyć w pierś. Słowa wypowiedziane przez lidera Naszego Miasta są skandaliczne, urągające przyzwoitości i dobremu wychowaniu, są obrazą dla instytucji Rady Miejskiej.

Niniejszym zdecydowanie potępiamy takie zachowanie i odcinamy się od tego typu postaw. Jeżeli z ust Pana radnego Dobkowskiego nie padną przeprosiny, to jako przedstawiciele Rady Miejskiej w Augustowie, już w tej chwili prosimy o przyjęcie takich słów.

Drodzy Seniorzy, z całą mocą oświadczamy, że Wasze doświadczenie, wiedza, autorytet i mądrość życiowa zawsze były i są dla nas kierunkowskazem i skarbcem, z którego czerpaliśmy, czerpiemy i będziemy czerpać.

Z wyrazami ogromnego szacunku

Radni Rady Miejskiej w Augustowie

Izabela Piasecka

Rafał Harasim

Agnieszka Mroziewska

Marek Sznejder

Adam Sieńko

Leszek Cieślik

Koalicja Obywatelska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ben
ben 09.07.2020, 08:08
Dobkowski swoje złości wylewa na wszystkich bo nabrane kredyty po sama dupę a kasy brak na spłatę ma problemy psychiczne i to jest jego problem
McDonald
McDonald 10.07.2020, 07:09
ja na miejscu Dobkowskiego wystąpiłbym do policji o IP piszącego i podał do sądu o obrazę.... ale go znając wiem że nie będzie wsadzał rąk w g...... a odnośnie kasy to myślę że Benie nie zarobisz tyle przez całe swoje życie co on zarabia w miesiąc.... hahaha
Uaktywniony s.
Uaktywniony s. 12.07.2020, 14:51
Flip??? 😁
Td
Td 10.07.2020, 23:57
Dobkowski w godzinę zarabia tyle co ty w miesiąc. Stać go na adwokatów. Pasuje do PiS, tam dobrze zarabiających nie brakuje
Jan D.
Jan D. 11.07.2020, 10:19
Może mieć i fortunę i gazetę i swoje kółko nm, i co z tego? Nie ma szacunku, poważania, jest nielubiany. Czy lepiej być biednym ale szanowanym czy bogarym i w takim położeniu? Co z tego, że wytoczy sprawy? Tu wypowiedziała się garstka ludzi na jego temat, a ilu jest takich, którzy rozmawiają między sobą? I to na prawdę nie są mile rozmowy. W jego obecności klepią go po plecach, a fałszywych doradców mu nie brakuje. A gdy opuści towarzystwo.... Podkreślam, że to moja domyślna opinia. Panie Tomku, bez urazy... Może trzeba coś zmienić w swoim postępowaniu? Otworzyć szerzej oczy? Posegregować "przyjaciół"? Ja Pana osobiście nie lubię ale coś Panu doradzę. Proszę obejszec film "" komornik ". Wszystko tam pan znajdzie dla siebie. Proszę obejrzeć i wyciągnąć wnioski, a może.... Coś się zmieni i wcale nie będzie tak źle?
Pepe
Pepe 10.07.2020, 11:45
No przecież Maximus Łaskawy . A co do pieniędzy to wolę nie być milionerem lecz człowiekiem który swą pracą zasłużył na szacunek wśród ludzi . A jak widać co nie którzy mają to w czterech literach i obnoszą się ze swoimi przywarami . A twój wpis Mc jest żałosny Pieniądze rozumu nie przysparzają , ale ty pewnie tego nie wiesz no bo skąd ….
Jobs
Jobs 10.07.2020, 20:36
ale rozum przysparza pieniędzy... ale Ty tego nie rozumiesz i nie wiesz , no bo skąd....
Steve
Steve 11.07.2020, 11:36
Komentowanego przypadku słowo rozum nie dotyczy....
Jest nas wielu
Jest nas wielu 09.07.2020, 20:09
Problemy psychiczne???? A to wiele tłumaczy 🤪🤪😂😂😂
Cieśla
Cieśla 06.07.2020, 11:37
Leszek na koncu podpisany bo najminej wierzy w to co mowi? A kto mieszkancow sylikatow nazywal slamsami? HIPOKRYCI DO POTĘGI DZIEWIĘĆDZIESIĄTEJ-CZWARTEJ. ŻAL MI WAS.
Ala
Ala 06.07.2020, 10:32
Pan Dobkowski chyba bierze przykład z liderów partii rządzącej. Przecież Kaczyński, Duda i Morawiecki mówią tym samym językiem.
Życzę Panu Dobkowskiemu na starość takiej werwy i dbałości o sprawy Augustowa, jaką ma Pan Dyczewski. Chociaż myślę, że raczej będzie stetryczałym staruszkiem. Brawo radni KO, trzeba potępiać głupotę osób publicznych!!!
Reporter
Reporter 04.07.2020, 08:17
Dobkowski ma, swoją gazetę i swój portal i co mu zrobicie.
Mniej niż zero
Mniej niż zero 04.07.2020, 15:45
Nic. Zupełnie nic. Może i ma gazetę i inne rzeczy materialne ale nie ma szacunku. Tak na prawda to "biedny" człowiek. Żal mi go
emeryt
emeryt 04.07.2020, 07:54
Od takiego człowieka wymaga się kultury, przecież wystarczy spojrzeć na niego i już wszystko wiadomo.
Znajomy
Znajomy 04.07.2020, 07:49
Tomasz Dobkowski potrafi mówić gorsze rzeczy. Najgorsze że on tak myśli naprawdę. Taki typ.
Rodzice
Rodzice 09.07.2020, 20:10
Jakiś no kogo to już nie dziwi.
Załamanie
Załamanie 03.07.2020, 15:54
Ja jestem w szoku manipulacją słów której używa KO, czy ktoś odsłuchał wypowiedź? Czy radni podpisani pod ww oświadczeniem akceptują poziom języka który prezentuje Pan Marian? Tak zaciekle bronili M.Kleczkowskiego na sesji w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie stosunku pracy/odwołanie (ponad podziałami) a teraz tego uczynić nie potrafią?jestem zażenowana
Antyburak
Antyburak 03.07.2020, 21:54
Trudno. Musisz żyć z tym zażenowaniem. Mnie bardziej żenuje brak ogłady. Nie tylko mnie zresztą, wnosząc z ilości głosów w wyborach samorządowych hehe
Filo
Filo 03.07.2020, 16:25
Bronisz Dobkowskiego, ale to co powiedział jest nie do obrony. Trzeba takie zachowania napiętnować. Radni powinni zwalczać mowę wykluczającą jakieś grupy obywateli, czy to osoby leciwe, czy to chore, czy to niepełnosprawne. Szacunek dla drugiego człowieka to podstawa etyki.
WALA
WALA 03.07.2020, 13:07
Drodzy Radni KO, generalnie z Wami się zgadzam, ale z jednym zastrzeżeniem - biorąc pod uwagę, kim i jaki jest, to chyba niewiele wziął z ich nauk, stąd ten brak szacunku dla starszych.
Lala
Lala 03.07.2020, 17:07
Wychowanie oraz inne wartościowe wynosi się z domu. Reszty chyba nie trzeba dodawać.
Życzenia
Życzenia 03.07.2020, 12:03
Ten pan choć tyle nie ma, wygląda dużo gorzej niż 80 latek. I niestety kiedyś też sam będzie starym człowiekiem. Oby dożył takich słów jakimi zwrócił się do p. Mariana
Huihvbnhrd
Huihvbnhrd 03.07.2020, 11:45
Brawo!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 03.07.2020, 11:21
Brawo Radni ! I to jest poziom i klasa sama w sobie. Reszta niech się uczy ! A nie straszy i mataczy.

Pozostałe