Adrian Strawiński laureatem turnieju Grarantanna Cup Fifa 2020

  • 26.06.2020, 09:15
  • Beata Perzanowska
Adrian Strawiński laureatem turnieju Grarantanna Cup Fifa 2020
Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Adrian Strawiński został laureatem ogólnopolskiego turnieju Grarantanna Cup Fifa 2020 organizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji. Okazał się najlepszy w Polsce w wybranej przez siebie kategorii.

Zdobył nie tylko nagrodę indywidualną, ale także nagrodę dla naszej Szkoły. Jest nią mobilna pracownia multimedialna o wartości 50 000 ufundowana przez Ministerstwo Cyfryzacji. Ufamy, że dzięki temu kolejni uczniowie otrzymają szansę rozwoju swoich zainteresowań, osiągając w przyszłości równie imponujące sukcesy.

W uznaniu dla sukcesu ucznia Zarząd Powiatu Augustowskiego zdecydował o przyznaniu uczniowi nagrody w wysokości 2000 zł. W imieniu Zarządu nagrodę wręczył Starosta Powiatu Augustowskiego – pan Jarosław Szlaszyński.

Społeczność szkolna serdecznie gratuluje Adrianowi wspaniałego sukcesu! Składamy również podziękowania na ręce pana Starosty za docenienie zasług naszego ucznia.

I LO im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie

Beata Perzanowska

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe