Burmistrz na kwarantannie

  • 24.06.2020, 12:35 (aktualizacja 25.06.2020, 10:57)
  • Beata Perzanowska
Burmistrz na kwarantannie
Mirosław Karolczuk, burmistrz miasta Augustowa został objęty kwarantanną i czeka na wynik testu na obecność koronawirusa. Jak poinformował w mediach społecznościowych czuje się dobrze i pracuje w trybie zdalnym.

"Drodzy Augustowianie! Czuję się w obowiązku poinformować Was, że Sanepid skierował mnie na kwarantannę. Czuję się dobrze, pracuję w trybie zdalnym. Za dwa dni powinienem mieć wyniki badania. 17 czerwca wziąłem udział w Walnym Zgromadzeniu Lokalnej Grupy Rybackiej w Suwałkach. Po potwierdzeniu zakażenia koronawirusem Wójta Gminy Giby obecnego na spotkaniu, wraz z innymi uczestnikami zostałem skierowany na kwarantannę. Ten czas spędzę pracowicie, ale oczywiście poza urzędem. Pamiętajcie, że codziennymi profilaktycznymi działaniami możemy ograniczyć tempo rozwoju epidemii. Dbajmy o siebie, dbajmy o innych i przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa." -tak  w mediach społecznościowych napisał burmistrz Mirosław Karolczuk. 

Źródło informacji FB Mirosław Karolczuk-Burmistrz Miasta Augustowa 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bjhg
Bjhg 30.06.2020, 06:56
Słynny park w centrum lipowa straszy brudem.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 30.06.2020, 18:33
Nie tylko on. Na bulwarach i wzdłuż kanału brud smród i ubóstwo
sum
sum 29.06.2020, 21:21
Czas powoli żałować poprzednika!
widać teraz
widać teraz 30.06.2020, 12:44
Każdy był lepszy jak się teraz okazuje!
wstyd
wstyd 29.06.2020, 19:29
Czy fontannę w końcu uda się uruchomić? Wstyd, wstyd, wstyd
Jesteśmy dumni z Pana Wojtka
Jesteśmy dumni z Pana Wojtka 29.06.2020, 17:13
Z nimi nikt nie chce przebywać
szkoda czasu
szkoda czasu 29.06.2020, 13:13
Widać coraz więcej osób, które nie chcą współpracować z burmistrzem i jego zastępcą. To z resztą zrozumiałe. Z ludźmi co niewiele rozumieją, trzeba po dłuższym czasie dać sobie spokój.
Słabo
Słabo 28.06.2020, 16:23
Dodam jeszcze, że ukwiecenie miasta bardzo skromne. Te stare gazony na kwiaty kłują w oczy. Już mało gdzie takie można spotkać. Brudne, stare ławki również wprawiają w osłupienie. Poza tym mało ulic ozdobionych kwiatami. Brzydko. Może dlatego ilość turystów d. nie urywa.
Sebastian c.
Sebastian c. 28.06.2020, 19:54
A krzewy posechle, galezi połamanych pełno. W doniczkach zdechłe chwasty. Nie jestem dumni z Augustowa
Ania
Ania 28.06.2020, 09:42
Zdrowia
co roku ..to samo
co roku ..to samo 27.06.2020, 12:45
Czy ktoś konserwuje ławki na bulwarach ..czy był jakiś przegląd ? . Większość , po zimie jest brudnych z ptasimi odchodami , przy Hotelu "Warszawa" od strony Necka spróchniałe połamane oparcie ....tak witamy turystów w tzw "uzdrowisku" Augustów. To nie o mieszkańcach świadczy panowie włodarze.. tylko o was , którzy nim zarządzacie .
vc
vc 29.06.2020, 17:55
Nie. Nikt ławek nie myje ani nie odnawia. Nad Neckiem na punkcie widokowym wystarczy spojrzeć za balustradę. Wysypisko śmieci. Podonie w krzakach za ławką. Masa butelek. W lasku koło ACE ktoś urządził pijalnie piwa. 30-40 puszek wala się w lesie. O ile nie będzie kaucji na butelki i puszki oraz stałej ekipy sprzątającej to niestety ale Augustów bedzie brudny. 3
Lol
Lol 29.06.2020, 20:01
Brudny będzie do tej pory aż ktoś wreszcie weźmie się za robotę i umiejętnie zarządzi sprzątaniem. Nie jest to niestety ani prezes ani Karolczuk a już na pewno nie chodkiewicz. Tylko dlaczego NIKt nie czuje się odpowiedzialny za brudne miasto
Do panów burmistrzów
Do panów burmistrzów 28.06.2020, 08:05
Może inaczej, czy ktoś robi propagandę dla augustiwa i włodarzy? Czy osoba, która nadzoruje te prace robi to specjalnie aby wszystko poszło na włodarzy? Ktoś chyba bierze kasę, ktos ma ludzi do wykonywania tych zadań. Czy fachowiec zajmujący się tym tematem to osoba kompetentna? Ludzie zjeżdżają się do Augustowa i widzą to brudne miasto i osrane ławki. Niech ten co tym kieruję spojrzy turystom w oczy i powie przepraszam, a nie siedzi i pierdzi w stołek.
karol Ch.
karol Ch. 29.06.2020, 08:46
Nasze Miasto i ich burmistrzowie są odpowiedzialni za kompetentną kadrę kierowniczą. Niestety część tej kadry wymienili ze skutkiem marnym, część sama odeszła nie widząc współpracy z włodarzami i jest problem z doborem nowych zarządzających. Obecnie trwa *** w oświacie, gdzie sprawdzonych dyrektorów chcą się pozbyć więc należy się spodziewać katastrofy w szkołach . Potem pisze ktoś powyżej , że to nie włodarze są winni. Uważam, że Augustów zostanie zaorany i nawet perz nie będzie tu chciał rosnąć.
Katarzyna Jakow
Katarzyna Jakow 26.06.2020, 08:14
Czytam te komentarze i nasuwa mi się jedna konkluzja: ludzie skąd w was tyle jadu i braku obiektywizmu? Rozumiem zwolennicy poprzedniego burmistrza! Nazywacie siebie chrześcijanami? Malkontenci i pieniacze!!!
Nie jestem ani za ani przeciw. Nikt nie jest idealny i nie był. Jednak należy skończyć z tym hejtem. Może gdybyśmy byli wobec wszystkich, nieżalenie od sympatii politycznych bardziej empatyczni to życie byłoby piękniejsze. Pozdrawiam.
Zastój koszmarny
Zastój koszmarny 26.06.2020, 18:39
Nie chodzi o sympatie i antypatie. Wiele ludzi w Augustowie krew zalewa jak widzą to co się dzieje. Takiego zastoju nie było nigdy.
Nędza
Nędza 26.06.2020, 18:31
Pani Katarzyno niech się Pani rozejrzy dookoła. Brud, smród i ubóstwo. Basen zamknięty, plaże brudne, szkoły zaniedbane. Miasto umiera. Może teraz latem to jeszcze sympatycznie , ale po sezonie nędza. Trzeba o tym głośno mówić!
Lol
Lol 26.06.2020, 21:01
Z koszy się wysypuje. Zaniedbane miasto. Czy tam w ogóle ktoś na to pracuje, żeby było czystośo i nie trzeba świecić oczami? Czy ktoś jest komprtentyny? Czy ktoś za to odpowiada? Przecież urząd to nie tylko burmistrz i ten drugi. To również inni. Gdzie oni są?????
Pieniacz
Pieniacz 26.06.2020, 14:44
To wszystko z miłości do burmistrza Pani Kasiu!
POlovePO
POlovePO 26.06.2020, 10:34
Kasiu zjedz snikersa. Głodna nie jesteś sobą.
nauczycielka
nauczycielka 26.06.2020, 10:34
Pani Kasiu NM w kampanii wyborczej twierdziło , że Augustów to jego mieszkańcy. Ludzie uwierzyli. Teraz nauczyciele, rodzice są przeciwni tworzeniu zespołów szkolno- przedszkolnych co robi NM i ich burmistrzowie tworzą zespoły bo mieszkańców mają centralnie w czterech literach, są zwykłymi oszustami i to ludzi wkurza. Takich przykładów mogłabym podać wiele i to jest droga Pani Kasiu obiektywizm.
Ygkiy
Ygkiy 26.06.2020, 17:14
Ty taka Kasia jak ja mirek
Młody
Młody 25.06.2020, 11:21
Mieszkaniec - #GaszynChallange nagrywane było już spotkaniu na którym Burmistrz mógł się zarazić. Za chwilę można się spodziewać się, że na kwaratannie bedą wszyscy występujący na tym filmie i ich rodziny - czyli kilkaset osób. Szkoda, że Ci na górze w tym nasz Burmistrz nie przestrzega wytycznych i nie nosi maseczek, ewentualnie zachowuje nakazaną odległość 2 m. Czy nakaz noszenia maseczek obowiązuje tylko szarego obywatela?
towarzysz
towarzysz 25.06.2020, 08:20
Czy naczelny politruk urzędu jest też na kwarantannie?
Towarzysz
Towarzysz 25.06.2020, 22:08
Oby. Może nie wyłazić nawet do Wielkanocy przyszłego roku. Nie tęsknimy
Pełen oddech
Pełen oddech 26.06.2020, 17:15
Wręcz przeciwnie
a gdzie była maseczka?
a gdzie była maseczka? 24.06.2020, 20:34
Widać, że nie nosił swojej maseczki. dlaczego???? Szkoda, bo na prawie 30 tys maseczek poszło pewnie ze 100 tys
Płonie stodoła
Płonie stodoła 25.06.2020, 22:09
Nie dziwie się że nie miał. Toż to gniot ze sztucznego tworzywa. Zjarałoby mu krtań
Świrus 🤪
Świrus 🤪 24.06.2020, 19:24
Proszę się nie spieszyć z powrotem. I bez Pana dobrze. Był czy go nie ma, jeden czort.Pytanie co z resztą urzędników. Co z zastępcą? I z innymi, "dziećmi" jego z najbliższego otoczenia?
Bożena Diemjaniuk
Bożena Diemjaniuk 24.06.2020, 17:31
Panie Burmistrzu, życzę zdrowia!
Marzena
Marzena 26.06.2020, 17:17
Nie nakręca się bozena.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.06.2020, 13:21
Burmistrzowi życzę dużo zdrowia. Mam nadzieję, że wynik jego testu okaże się negatywny.

Niemniej jednak warto byłoby teraz pomyśleć o tym, co Burmistrz i jego zastępca robili w ostatnim czasie. #GaszynChallange - inicjatywa szlachetna - ale przed urzędem bez żadnych odstępów, maseczek. Wśród wielu urzędników, którzy również mają swoje rodziny i dzieci. Czyżby epidemia się skończyła? Jak widać, nie do końca.

Pozostałe