W ankiecie są przeciw

  • 04.06.2020, 12:36 (aktualizacja 04.06.2020, 13:24)
  • Beata Perzanowska
W ankiecie są przeciw
Tydzień temu na naszej stronie opublikowaliśmy ankietę związaną z podwyżkami czynszów w miejskich lokalach komunalnych. Przyszedł czas na jej podsumowanie.

W naszej ankiecie w związku z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi protestów mieszkańców lokali komunalnych przeciwko stuprocentowej podwyżce czynszów na naszym portalu stworzyliśmy ankietę, by poznać w tej kwestii zdanie augustowian. Głosować można było przez tydzień.

Pytanie w ankiecie brzmiało: Czy burmistrz powinien wycofać się z podwyżek czynszów komunalnych? Każdy głosujący mógł zaznaczyć jedną z trzech odpowiedzi. Za wycofaniem podwyżek opowiedziało się 31 % głosujących. Przeciw wycofaniu 67 % glosujących, a 2 % stwierdziło, że jest im to obojętne. Wyniki tej ankiety pochodzą z czwartku 4 czerwca. Wydarzyła się jednak inna ciekawa rzecz w związku z tą ankietą. Jeszcze w poniedziałek 1 czerwca wyniki wyglądały zupełnie inaczej. Wynikało z niej, że głosujący są w większości za wycofaniem podwyżek przez burmistrza. W ciągu jednej nocy wyniki zmieniły się o 180 stopni. Zwrócili nam na to uwagę nasi Czytelnicy komentując artykuły. Oto komentarze:

Czy ktoś zauważył atak na ankietę? Wczoraj wyniki były odwrotne. Zielone ludziki?

Uwaga Redakcjo. Coś mi się wydaje, że mniejszy burmistrz i jego pretorianie przypuścili zmasowany atak na Waszą ankietę...

Nie wiemy czy to był atak, ale rzeczywiście wyniki ankiety zmieniły się diametralnie. Zapraszamy na nasz portal, gdzie co tydzień będziemy publikować ankiety na różne tematy dotyczące ważnych kwestii w naszym mieście i powiecie. 

 

 

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe