Zaproszenie do konkursu

  • 28.05.2020, 09:09
  • Beata Perzanowska
Zaproszenie do konkursu
Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie zaprasza dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Wróbelek Elemelek i inni bohaterowie utworów Hanny Łochockiej ”. Konkurs ogłoszono w związku z 100. rocznicą urodzin autorki literatury dziecięcej.

Celem konkursu jest pobudzenie wyobraźni, twórczej aktywności, wdrażanie do rozwijania i doskonalenia warsztatu plastycznego oraz promowanie i rozpowszechnianie zainteresowania twórczością Hanny Łochockiej. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 7-10 lat. Każdy uczestnik konkursu samodzielnie wykonuje jedną pracę za pomocą dowolnej techniki rysunkowej, malarskiej, kolażu, wyklejanki i origami płaskiego. Każdy rysunek powinien być opatrzony następującą informacją tytułem utworu, do którego został wykonany rysunek, imieniem i nazwiskiem autora pracy oraz numerem telefonu osoby dorosłej. Prace i podpisany załącznik nr 1, który znajduje się do pobrania na stronie biblioteka.augustow.pl należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Hożej w dniach od 7 do 19 czerwca. Ogłoszenie wyników nastąpi 26 czerwca w wydarzeniu na Facebooku i fanpage’u Miejskiej Biblioteki Publicznej w Augustowie. Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać w Bibliotece dla Dzieci pod nr tel. 87 633 39 22 34.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe