Trwają urodzinowe konkursy

  • 25.05.2020, 13:05
  • Beata Perzanowska
Trwają urodzinowe konkursy
Niedawno Augustów obchodził 463 urodziny. Z tej okazji Augustowskie Placówki Kultury zorganizowały dwa ciekawe konkursy -plastyczny dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Portret Królewskiej pary- Króla Zygmunta Augusta i Barbary”, a dla dorosłych fotograficzny pod tytułem „Miasto moje, a w nim...”. Trwa jeszcze przyjmowanie prac.

Konkurs plastyczny „Portret Królewskiej pary- Króla Zygmunta Augusta i Barbary” został ogłoszony 17 maja, a przyjmowanie prac przewidziano do 28 maja, do godziny 15.00. Można je oddać w tymczasowej siedzibie Augustowskich Placówek Kultury przy ul. Nowomiejskiej 41. Zadaniem najmłodszych mieszkańców Augustowa i okolic jest wykonanie portretów Zygmunta Augusta i jego żony Barbary według swoich wyobrażeń co do ich wyglądu, fryzur i strojów. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na piątek 29 maja na fanpage’u Augustowskich Placówek Kultury. Prace konkursowe będzie można potem obejrzeć na specjalnie przygotowanej wystawie. APK do wspólnego świętowania Dni Augustowa zaangażowało dorosłych. Dla nich ogłoszono konkurs fotograficzny pod hasłem „Miasto moje, a w nim...”. Skierowany jest do osób powyżej 18 roku, które interesują się fotografią i lubią robić zdjęcia. By wziąć udział wystarczy sięgnąć po aparat fotograficzny i sfotografować swoje ulubione miejsca w Augustowie. Warto wspomnieć, że każdy uczestnik może dostarczyć jedną fotografię autorską, bez użycia fotomontażu i kolażu. Fotografia powinna być w formacie A4, opatrzona imieniem i nazwiskiem autora oraz numerem telefonu kontaktowego. Konkurs został ogłoszony 23 maja, a przyjmowanie prac przy ulicy Nowomiejskiej 41 lub na maila [email protected] potrwa do 20 czerwca. Ogłoszenie jego wyników zaplanowano na 24 czerwca o godzinie 18.00 na fanpage’u Augustowskich Placówek Kultury. Nagrodzone i wyróżnione fotografie stworzą wernisaż dostępny dla mieszkańców Augustowa, okolic oraz turystów.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe