Apeluję o stosowanie się do zaleceń

  • 07.04.2020, 17:39 (aktualizacja 08.04.2020, 09:58)
  • Beata Perzanowska
Rozmowa z Filipem Chodkiewiczem, zastępcą burmistrza Augustowa na temat sytuacji w naszym mieście związanej z pandemią koronawirusa.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 159,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (11)

fde
fde 03.04.2020, 10:38
Panie Wiceburmistrzu! Jak Pan apeluje to proszę skierować apel do Pana Starosty. Niech "jego" służby wstaną z krzesełek, wyjdą zza biurek i sprawdzą sklepy czy są w nich dostępne rękawiczki. Dziś byłem w dużym markecie i ochroniarz pouczał, że każdy ma mieć swoje rękawiczki, co jest nieprawdą. Miałem własne i 1 parę podarowałem jednemu mieszkańcowi, bo nie miał. Lepiej mieć własne rękawiczki (kilka par w kieszeniach), ale nie każdy je ma, bo to towar trudnodostępny.
kazik
kazik 09.04.2020, 08:32
Pan wiceburmistrz to Panu Staroście może....jak mówił Pan Janek w kabarecie Olgi Lipińskiej.
janusz
janusz 09.04.2020, 10:35
przynajmniej coś w mieście robią, wydają pieniądze miejskie na pomoc dla szpitala, dla mieszkańców, ratowników medycznych, procedują wnioski i zwalniają firmy z podatku od nieruchomości..... ... a co robi pan starosta? już wiem... pracuje nad wzorem medali jakie będzie wręczać jak to się wszystko skończy....
Paskudnik
Paskudnik 02.04.2020, 19:28
Slowotok się włączył.
Gdzie on jest???
Gdzie on jest??? 02.04.2020, 16:24
Czy my już nie mamy burmistrza? Dlaczego wice wypowiada się w tak kluczowych dla mieszkańców kwestiach???
www
www 02.04.2020, 08:22
Ludzie wiedzą co mają robić. Ty powiedz co dobrego zrobiłeś dla firm.
Umorzenie podatku od nieruchomości / 30 kartek do wypełnienia/ i jak zechcesz do dasz. Oczywiście dla wybrańców, duzi mają księgowych i oni im wypełnią te 30 kartek, ale mały nie stać na taką zabawę.
Czekamy na POMOC, KONKRETNĄ !!
Franek
Franek 09.04.2020, 14:20
pomoc konkretna? to tylko do starostwa... Augustów dla tego urzędu to priorytet...
lucjusz
lucjusz 10.04.2020, 08:17
Miejska propaganda a fe!
Weź przestań
Weź przestań 31.03.2020, 21:04
Ty upominasz, a sam dziś biegałeś przed urzędem z facetami z kamerą czy aparatem.
Lansik
Lansik 31.03.2020, 20:25
.... i koronawirus czuje się wykorzystany
Ssssssss