Raport w sprawie koronawirusa w województwie podlaskim

  • 26.03.2020, 12:41
  • Beata Perzanowska
Raport w sprawie koronawirusa w województwie podlaskim
Raport Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku w Białymstoku. W województwie podlaskim mamy 10 przypadków zakażenia koronawirusem.

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku opublikował komunikat w sprawie koronawirusa. Dane pochodzą z 26. 03.2020 z godziny 11.00. Według nich do tej pory w naszym województwie zakażonych zostało 10 osób. 18 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia. 3381 osób jest objętych kwarantanną, a 479  nadzorem epidemiologicznym. Wykonano też 768 testów na obecność koronawirusa Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku zaznacza, że liczba osób hospitalizowanych w naszym województwie cały czas się zmienia i jeśli wynik testu jest ujemny osoby te nie są uwzględniane w tej grupie.
Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w rejonie występowania koronawirusa i miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną. Zalecamy stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na specjalnej stronie gov.pl -http://www.gov.pl/koronawirus.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
NABRU
NABRU 27.03.2020, 14:24

Przychodnia Lider - tragedia - sam mam podać jakich teków potrzebuje i z łaski mi receptę zostawią w okienku.... ludzie zaczynają chorować na inne choroby bo lekarze innych specjalności pozamykali gabinety, przychodnie i uciekli jak szczury porzucając pacjentów, można sobie włożyć w cztery litery że to jest służba zdrowia .... wypisywać się ludzie od tych pseudolekarzy.....

Pozostałe