Blisko 3000 osób na obowiązkowej kwarantannie

  • 25.03.2020, 11:21 (aktualizacja 25.03.2020, 11:29)
  • Beata Perzanowska
Blisko 3000 osób na obowiązkowej kwarantannie
Najnowszy raport Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku w Białymstoku. W województwie podlaskim mamy nadal siedem przypadków zakażenia koronawirusem
Beata Perzanowska
 
Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku opublikował komunikat w sprawie koronawirusa. Dane pochodzą z 25. 03.2020 z godziny 11.00. Według nich do tej pory w naszym województwie zakażonych zostało siedem osób. 17 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia. 2932 osoby są objęte kwarantanną, a 457 nadzorem epidemiologicznym. Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku zaznacza, że liczba osób hospitalizowanych w naszym województwie cały czas się zmienia i jeśli wynik testu jest ujemny osoby te nie są uwzględniane w tej grupie.
Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w rejonie występowania koronawirusa i miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną. Zalecamy stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na specjalnej stronie gov.pl -http://www.gov.pl/koronawirus.
Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe