Po dwóch stronach siatki  

  • 26.03.2020, 08:21
  • Jolanta Wojczulis
Po dwóch stronach siatki
Miłośnicy tenisa stołowego mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. W sobotę, 7 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach rozegrano XXIV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Augustów.

 

W rywalizacji wzięło udział 59 zawodniczek i zawodników z siedmiu szkół gminy Augustów.

O najwyższe podium walczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Jabłońskich, Szkoły Podstawowej w Janówce, Szkoły Podstawowej w Rutkach, Szkoły Podstawowej w Żarnowie, Szkoły Podstawowej w Netcie, Szkoły Podstawowej w Białobrzegach oraz Szkoły Podstawowej w Kolnicy.

Rywalizacja przebiegła w atmosferze far play. Po zaciętych bojach w klasyfikacji drużynowej szkół zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Netcie (61 pkt.), drugie miejsce zajęła SP w Żarnowie (58 pkt.), trzecie – SP w Janówce (52 pkt.), czwarte – SP w Jabłońskich, piąte – SP w Rutkach (38 pkt.), szóste – SP w Kolnicy (15 pkt.), siódme – SP w Białobrzegach (7 pkt.). Najlepsze zawodniczki i czołowi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki i nagrody rzeczowe, a szkoły – puchary. Sędzią głównym turnieju był pan Artur Kuryło, prezes Uczniowskiego Klubu w Białobrzegach. Prezes dziękuje zawodnikom i ich opiekunom za udział w XXIV turnieju.

Jolanta Wojczulis

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe