Niecodzienna akcja w Białobrzegach

  • 24.03.2020, 05:16
  • Jolanta Wojczulis
Niecodzienna akcja w Białobrzegach
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Białobrzegach mają na uwadze dobro swoich braci mniejszych. W środę, 11 marca, dzieci z tej placówki wzięły udział w akcji wieszania budek lęgowych dla ptaków.

Jolanta Wojczulis 

To była bardzo ciekawa lekcja edukacyjna z przyrody, podczas której uczniowie dużo się dowiedzieli i miło spędzili czas. O potrzebie wieszania budek lęgowych bardzo interesująco opowiedział Karol Chodkiewicz z Nadleśnictwa Augustów.

W okolicy szkoły w Białobrzegach udało się zawiesić trzy rodzaje budek: dla sikorek, szpaków oraz domków noclegowych dla nietoperzy.

-Teraz tylko czekać na efekty-powiedział nam uśmiechem Bartosz Cichy, sołtys Białobrzeg.
Organizatorem tej ciekawej akcji byli Bartosz Cichy, sołtys wsi Białobrzegi, Karol Chodkiewicz z Nadleśnictwa Augustów oraz Szkoła Podstawowa im. gen Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe