"Przegląd Powiatowy" bez wychodzenia z domu

  • 20.03.2020, 14:51 (aktualizacja 08.04.2020, 10:45)
  • Beata Perzanowska
"Przegląd Powiatowy" bez wychodzenia z domu
Wszyscy jesteśmy teraz w trudnym czasie. Musimy ograniczać kontakty międzyludzkie, a co za tym idzie nie chodzimy po sklepach. W związku z tym mamy dla Was Czytelnicy bardzo dogodną propozycję. Mianowicie prenumeratę naszego tygodnika w formie elektronicznej, w dodatku w bardzo atrakcyjnej cenie. Gazeta w formacie pdf jest wysyłana mailem i jest identyczna z wersją papierową.

Dzięki temu nie będziecie musieli wychodzić z domów, by przeczytać wszystko, co dzieje się w naszym mieście i powiecie. W dodatku nasi prenumeratorzy otrzymują gazetę już we wtorki, czyli zaraz po jej złożeniu i przesłaniu do druku. Gazeta w formacie pdf jest wysyłana mailem i jest identyczna z wersją papierową.

Zamówienie prenumeraty jest bardzo proste. Oto jej zasady:

Prenumerata wersji elektronicznej naszego tygodnika “Przegląd Powiatowy” wymaga opłaty wstępnej na nasze konto bankowe, w zależności od ilości miesięcy, które Państwo zamawiają.

Opłata za jeden miesiąc wynosi:12,50 zł

Opłata za kwartał: 37,50 zł

Opłata za pół roku: 75,-zł

Opłata za roczną prenumeratę: 140-zł

Numer konta , na które należy dokonać przedpłaty: 04 2030 0045 1110 0000 0072 4720 (BGŻ BNP PARIBAS SA O/Augustów )

Właściciel konta : Agencja Rozwoju Regionalnego “POL AUGUST” s.c. ,16-300 Augustów,

ul. Młyńska 34

W tytule wpłaty należy podać adres email

Po otrzymaniu wpłaty i podaniu e-maila, na który mamy wysyłać link do gazety będziemy przekazywać cotygodniowe wydania aż do wyczerpania wpłaconej kwoty.

Przypominamy też, że nie wszystkie artykuły publikowane w formie papierowej są zamieszczane na naszej stronie internetowej. Należy też wyjaśnić, że wydanie elektroniczne jest odzwierciedleniem papierowego wydania gazety. 

Tak więc zachęcamy do prenumeraty naszego tygodnika, Jesteście dla nas wyjątkowi i dbając o Wasze bezpieczeństwo proponujemy nową formę dostępu do informacji.

Pamiętajcie, że mimo całej trudnej sytuacji pracujemy dla Was. Prosimy o kontaktowanie się z nami telefonicznie bądź mailowo. Chętnie wysłuchamy Waszych problemów i pomożemy je rozwiązać. Śledząc naszą gazetę możecie zaobserwować, że wielokrotnie Wasze interwencje i pisane na ten temat artykuły przynoszą skutek.

Oto nasze kontakty:

[email protected]

[email protected] – tel. 885 558 505

[email protected]

[email protected]

 

Pozdrawiamy!

Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

 

Zespół Redakcyjny Przeglądu Powiatowego w Augustowie

 

 

 

 

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe