O kobietach i mężczyznach w Żarnowie

  • 16.03.2020, 09:58
  • Beata Perzanowska
O kobietach i mężczyznach w Żarnowie
Dzień Kobiet i Mężczyzn świętowano w niedzielę, 8 marca w Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Augustów w Żarnowie. Były życzenia, występy artystyczne i prezenty.

Dzień Kobiet i Mężczyzn świętowano w niedzielę, 8 marca w Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Augustów w Żarnowie. Były życzenia, występy artystyczne i prezenty.

Beata Perzanowska 

Powitaniem gości i złożeniem życzeń przez Elżbietę Sierzputowską, dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki w Żarnowie rozpoczęło się świętowanie Dnia Kobiet i Mężczyzn. Muzycznie zaś liczne zebranych z tej okazji mieszkańców przywitali panowie Marek Maciejewski i Marcin Dzieniszewski. Potem przyszedł czas na występy dzieci i młodzieży. Najpierw zaprezentowało się koło instrumentalne działające pod okiem Marka Maciejewskiego w żarnowskim centrum kultury. Czas widzom umilił jego podopieczny Łukasz Siłkowski. Zebrani wysłuchali też koncertu uczniów kl. I – III ze Szkoły Podstawowej w Żarnowie. Swoje umiejętności artystyczne przedstawiło 26 dzieci, których występ przygotowały panie Elżbieta Jarząbska, Małgorzata Motulewicz i Urszula Sokołowska –Sibczak. Wystąpiła także 10-osobowa grupa młodzieży z koła wokalnego centrum kultury, prowadzonego przez Joannę Pożarowską Wielkie świętowanie uświetnił również koncert 19 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Netcie, przygotowanych przez Katarzynę Salik. Nie zabrakło też zabawnych akcentów. Koło teatralne z filii bibliotecznej w Borze, kierowane przez Halinę Suchodolską wystawiło skecz, w którym wystąpił Kamil Dabulis i Adam Gusiatin. Na zakończenie artystycznych życzeń zaprezentowała się 26-osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żarnowie, przygotowana przez Ewę Tabakę. Nie zabrakło także innych atrakcji. Zorganizowano dla mieszkańców loterię z niespodzianką, w których nagrody ufundowało Centrum Kultury w Żarnowie i Kino ISKRA w Augustowie.

Słodki poczęstunek zaserwowały panie ze Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich Aktywna Kobieta w Żarnowie. Imprezę zorganizowało Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Augustów w Żarnowie.

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe