Zaprojektuj okładkę do książki

  • 02.03.2020, 08:54
  • Jolanta Wojczulis
Zaprojektuj okładkę do książki
Zachęcenie młodzieży do czytania książek, to jeden z głównych celów powiatowego konkursu plastycznego „Projekt ilustracji do książki”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich.

Jolanta Wojczulis

Organizatorem plastycznych zmagań jest Powiatowy Ośrodek Informacji Naukowej i Zawodowej w Augustowskim Centrum Edukacyjnym. Celem konkursu oprócz zachęcenia młodzieży do czytania książek jest pobudzenie i rozwój inwencji twórczej uczestników zmagań, wdrażanie i rozwijanie samodzielnej pracy twórczej, inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki oraz konfrontacja osiągnięć rówieśniczych. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych, w pierwszej będą mogli wziąć udział uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych, natomiast w drugiej klas pierwszych, drugich i trzecich szkół średnich.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać projekt ilustracji do książki w dowolnej technice plastycznej na formacie A4 lub A3. Pracę należy zabezpieczyć koszulką lub teczką oraz czytelnie opisać według następującego wzoru: imię i nazwisko, wiek, nazwa szkoły, numer telefonu i nazwisko nauczyciela lub opiekuna prowadzącego i dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie 16.03.2020 r. do biblioteki w Augustowskim Centrum Edukacyjnym. Al. Kard. Wyszyńskiego 3, 16-300 Augustów. Na laureatów konkursu czekają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wszelkie pytania należy kierować do pana Jerzego Osowskiego, tel. 876432861 w.32 lub na adres mailowy: [email protected]

Jolanta Wojczulis

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe