Zgłoś imprezę do miejskiego kalendarza wydarzeń 2020 r.

  • 13.02.2020, 13:09
  • Beata Perzanowska
Zgłoś imprezę do miejskiego kalendarza wydarzeń 2020 r.
Wieści z miasta. W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem kalendarza wydarzeń letnich w Augustowie zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe, instytucje, przedsiębiorców i mieszkańców do zgłaszania organizowanych wydarzeń w miesiącach maj-wrzesień 2020 r.

Imprezy organizowane w Augustowie m.in. zawody, turnieje, festyny, pikniki, uroczystości, wystawy, koncerty, wieczorki taneczne, itd. można zgłaszać do 30 marca poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.urzad.augustow.pl i www.augustow.pl. W wypełnionym formularzu należy podać nazwę imprezy, datę, godzinę, miejsce, dane organizatora wydarzenia, krótki opis imprezy oraz określić czy wstęp jest płatny lub bezpłatny.

Zgłoszone wydarzenia zostaną umieszczone w kalendarzu wydarzeń na stronie internetowej www.augustow.pl oraz opublikowane w formie ulotki dystrybuowanej wśród mieszkańców i turystów odwiedzających Augustów. Zgłoszenie imprezy do kalendarza jest bezpłatne. Organizator wydarzenia jest zobowiązany do poinformowania o zaistniałych zmianach w programie lub rezygnacji z realizacji przedsięwzięcia.

Organizowane wydarzenia należy zgłaszać do 30 marca na adres e-mail: [email protected] lub w Biurze Obsługi Klienta UM (ul. 3 Maja 60).

Urząd Miasta Augustów

 

 

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zainteresowany
Zainteresowany 13.02.2020, 13:50
Spotkajmy się razem na wycince drzew w Puszczy Augustowskiej pod budowę nowej obwodnicy w wariancie Burmistrza. Po zakończonej pracy duże ognisko z kiełbaskami przy pięknym widoku na jezioro Sajno lub Studzieniczne do wyboru. Pamiętajmy jednak to do organizatorów aby impreza odbyła się przed okresem lęgowym ptaków. A zresztą nie zawracajmy sobie tym głowy wszak to my ustalamy termin.

Pozostałe