Golfiści podsumowali sezon  

  • 13.02.2020, 06:44
  • Jolanta Wojczulis
Golfiści podsumowali sezon
Augustowscy golfiści uroczyście podsumowali sezon 2019. W piątek 7 lutego wręczono nagrody i uhonorowano laureatów turnieju ubiegłego sezonu.

Jolanta Wojczulis 

 

W punktowanych rozgrywkach wzięło udział 45 golfistów z Augustowa, Białegostoku, Ełku, Olecka i Suwałk. Nagrody wręczali Robert Hanisz, prezes klubu oraz Tomasz Kisiel, kapitan sekcji juniorskiej Augustowskiego Klubu Golfa.

Okolicznościową statuetką członkowie klubu uhonorowali Robert Hanisza, prezesa Augustowskiego Klubu Golfa za zaangażowanie w pracę na rzecz klubu i jego członków.

-To spotkanie towarzyskie miało również swój akcent sportowy. Na rozłożonym na parkiecie sztucznym torze rozegrano, w systemie pucharowym, turniej puttowania, w którym wzięli udział wszyscy uczestnicy uroczystości –dodaje Robert Hanisz. - Było przy tym mnóstwo zabawy i nie przeszkadzały panom krawaty a paniom eleganckie szpileczki na nogach. Zwycięzcą tego turnieju został Zdzisław Guzewicz.

Najważniejszym zadaniem nowego sezonu będzie przeformatowanie zawodów do nowego, dziewięcio-dołkowego pola w Grabowie. Największym wyzwaniem natomiast jest ukończenie na czas, czyli na początek sezonu, wszystkich prac agrotechnicznych tak, by móc turnieje w tym nowym formacie rozgrywać.

Jolanta Wojczulis

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe