Filip Chodkiewicz o wydarzeniach z ostatniej sesji (video)

  • 13.02.2020, 14:57 (aktualizacja 13.02.2020, 15:47)
  • Bartosz Lipiński
Filip Chodkiewicz o wydarzeniach z ostatniej sesji (video) Na zdjęciu: Filip Chodkiewicz.
Filip Chodkiewicz, zastępca burmistrza Augustowa, udzielił naszemu portalowi obszernego komentarza dzień po sesji Rady Miejskiej z 6 lutego. Odpowiedział m.in. na pytania dotyczące uchwały ws. przyjęcia stanowiska na temat budowy południowo-wschodniej obwodnicy Augustowa, a także niecodziennego zakończenia ostatnich obrad. Przypomnijmy, że posiedzenie zostało przerwane z powodu braku kworum po tym, kiedy grupa kilku radnych opuściła salę. Poruszyliśmy również kilka innych tematów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Śwederek
Śwederek 09.02.2020, 14:54
A gdzie garnitur? Trochę szacunku do zajmowanego stanowiska i mieszkańców.
Wyborca
Wyborca 08.02.2020, 20:06
Wstyd mi, że głosowałem na tego pana!
Anna
Anna 08.02.2020, 20:27
Powiem Wam ze mi tez wstyd. Naprawdę pierwszy raz w życiu wstydzę się ze na kogoś głosowałam i jeszcze rodzine namówiłam.
Rodzina
Rodzina 08.02.2020, 20:20
Nie tylko tobie. Ja i moi znajomi i rodzina, wszyscy bijemy się w pierś. Po co myśmy na niego głosowali?????
MJ2374
MJ2374 12.02.2020, 10:30
hehehe... nikt z Was nie głosował i taka prawda.. a ci co głosowali to są zadowoleni z tego co się w Augustowie dzieje, pracy radnych i Urzędu i dodatkowo wpływa jeszcze dużo głosów poparcia, od ludzi głosujących inaczej, za pracę miasta... za 4 lata opozycji nie będzie... i jeszcze zmiany nastąpią w starostwie.... bo powiat też trzeba z tego marazmu ruszyć....
B. K
B. K 16.02.2020, 15:46
Chrapka na starostwo? Wstydu nie macie. Zero pokory, zero czlowieczenstwa. A to że swojego pchacie to już społeczeństwo zauważyło. Obyście nie upadli przez wasza pychę
😁😁
😁😁 12.02.2020, 11:55
Hahahaha🤣🤣
piasek
piasek 10.02.2020, 14:20
a ja namówiłem w dzielnicy chyba z 500 osób!!!!
woda
woda 10.02.2020, 17:45
Jeżeli za darmo to masz siłę przekonywania ... uczcie się
Konstanty
Konstanty 08.02.2020, 19:11
Litości, dlaczego znowu on?? Temu panu już dziękujemy. Jedyne co potrafi to jątrzyć i obrażać.
Gdzie jest burmistrz Mirosław Karolczuk? Czy jest burmistrzem czy tylko figurantem? Czas najwyższy aby wyszedł z cienia i zaproponował w jaki sposób zamierza tę niekomfortową sytuację rozwiązać. Mirosławie, więcej odwagi, bo zrobią z ciebie Walulika version 2.0.
Gdy wieje wiatr historii, ludziom jak pięknym ptakom rosną skrzydła, natomiast trzęsą się portki pętakom.
obserwator
obserwator 10.02.2020, 13:17
Twarz człowieka prawdomównego, ojca miasta, któremu dobro mieszkańców stanowi wartość nadrzędną, brzydzi się manipulacją i wszelaką polityką co wielokrotnie podkreślał. Szczególnie upodobał sobie oświatę a zwłaszcza kadrę kierowniczą szkół dokładając wszelkich starań aby wyeliminować strach a panie dobrze sobie zapamiętały kto jest ich przełożonym.
Ogr
Ogr 10.02.2020, 17:35
Hahahaha. Trafione. Dodam tyło, że pracuje ponad podziałami i fantastycznie rozumie mieszkańców. Transparentność to jego drugie imię.
Tedy
Tedy 09.02.2020, 00:28
od samego początku tylko postacią którą steruje kilku panów z NM
klasa
klasa 08.02.2020, 16:01
Więcej kultury wypowiedzi , opanowania , mniej manipulacji i uszczypliwości i rezygnacji z zajmowanego stanowiska.
Pap
Pap 08.02.2020, 00:20
Projekt Nasze Miasto właśnie dobiegł końca. Nikt was już nie chce, rozumiecie!
wyborca
wyborca 08.02.2020, 13:02
co to znaczy nikt???? mania wielkość odbiła czy co? mów za siebie ... bo nikt to nie chce w Augustowie już starych dziadów, którzy tylko robili dla siebie i znajomych i nic poza tym....
Mauka
Mauka 15.02.2020, 12:27
Ludzie po czterdziestce to dla was stare dziady? Własnych interesów najbardziej pilnuje NM...
Fhuinvv
Fhuinvv 08.02.2020, 17:22
Chcę tylko skromnie przypomnieć że najwięcej głosów do rady miasta uzyskał pan Sieńko ok 540 ! Podobnie pan Cieslik.
Więc zanim coś napiszesz to pomyśl!
PO-PIS
PO-PIS 10.02.2020, 14:23
i co z tego? niejaka Szydło miała najwięcej głosów w całej Polsce... jaki z tego wniosek??? pomyśl zanim coś napiszesz....
wy PAD
wy PAD 10.02.2020, 17:47
Nie ważne ilu głosuje ..ważne kto liczy głosy
Alt
Alt 08.02.2020, 16:29
Nie obrażaj ludzi tzw."młodziaku". Sto razy lepszy doświadczony człowiek niż butny i zarozumiały "młody"
Blaszany bębenek
Blaszany bębenek 08.02.2020, 15:59
Przepraszam a teraz to Ci niby młodzi to dla kogo robią ? Sam sobie piszesz komentarze ? ,, Starych Dziadów " Więcej szacunku dla starszych osób bo dajesz właśnie obraz jak patrzą na świat i oceniają nas starszych mieszkańców wyborcy NM I ich przedstawiciele . Brawo za wypowiedź już od dawna wiemy co z was za ludzie.
Starzec
Starzec 08.02.2020, 15:49
A mirosław to młody?????? Bhuaha
Pap
Pap 08.02.2020, 16:25
55 "młodziak" he he...
BAU
BAU 07.02.2020, 22:16
" na tym polega demokracja " " takie są wyroki demokracji " " wykonywać odpowiedzialnie mandaty " Gdzie ta transparentna współpraca na rzecz miasta ponad podziałami???
Żabi król
Żabi król 07.02.2020, 19:34
Dramat
Tfu
Tfu 07.02.2020, 18:48
Nie komentujcie tego. Szkoda naszych słów
Nm
Nm 08.02.2020, 10:12
Ty cały czas myślisz że jesteś mædrzejszy niż cała reszta ?

Pozostałe