Marian Dyczewski komentuje sprawę tzw. kolejnej obwodnicy Augustowa (video)

  • 29.02.2020, 14:57 (aktualizacja 29.02.2020, 15:08)
  • Bartosz Lipiński
Marian Dyczewski komentuje sprawę tzw. kolejnej obwodnicy Augustowa (video) Na zdjęciu: Marian Dyczewski, prezes TMZA.
Marian Dyczewski, prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Augustowskiej dokonał subiektywnej oceny planów powstania tzw. kolejnej obwodnicy miasta Augustowa. Poniżej publikujemy nagranie video z wypowiedzią niezwykle aktywnego społecznika.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Justa
Justa 26.02.2020, 15:10
Wspierali kobietę na prezydenta-sam aktyw PO KO.
Josh
Josh 17.02.2020, 00:22
Prawdopodobnie wymuszają ją na polskich władzach Jankesi w związku z tzw przesmykiem suwalskim, czyli Natowską zagadką, jak bronić wąskiego gardła NATO do krajów bałtyckich. W tej chwili jest jedną droga którą łatwo zablokować, więc może chcą drugą o dużej przepustowości żeby móc przerzucać ciężki sprzęt w razie czego. Tak czy inaczej nie można się na nią zgodzić bo mieszkańcy znów będą cierpieć przez głupich polityków
Saper
Saper 26.02.2020, 20:53
7 metrową droga - to droga o dużej przepustowości ? Chyba kogoś porąbało ,stratedzy wojskowi z Bożej łaski .....
Otwórzmy oczy ...
Otwórzmy oczy ... 14.02.2020, 10:29
Panie Marianie ...wszelkie apele do rządzących z PiS o rozsądne podejście do sprawy to jest jak /nomen omen/ wołanie na puszczy. Wczoraj w Sejmie mieliśmy przykład buty i arogancji obecnej władzy... pisowskiej władzy , która dla partykularnych interesów przegłosowała przyznanie miliardów złotych na partyjną tubę propagandową jaką jest TVP.. zamiast przeznaczyć te ogromne pieniądze na leczenie chorych na raka. Oni za nic mają głos takich jak my ... a haniebny gest Lichockiej jasno pokazuje jak oni nas , szarych obywateli traktują . Mówi się że pycha kroczy przed upadkiem a władza nigdy nie jest dana raz na zawsze i to dotyczy także władz lokalnych . Pamiętajcie o tym włodarze bo my obywatele jeszcze mamy głos.... chyba że PiS zaserwuje nam , po wygranych majowych wyborach wzorzec wschodni to wtedy cofniemy się nie do PRL-u tylko do lat 50tych ubiegłego stulecia.
BAU
BAU 08.02.2020, 14:07
Panie Marianie! Mam wyjasnienie po co ta droga-prosto od ministra : (poniżej ) .

Moje zdanie-projekt polityczny realizowany za wszelka ceną-po trupach ludzi i środowiska - dosłownie.

z konferencjii :

Program stu obwodnic na drogach krajowych jest gotów do realizacji i przechodzimy do jego wykonania.

— ogłosił w sobotę minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Resort zapewnił przy tym, że obwodnice będą budowane głównie w miejscach o największym natężeniu ruchu.

Szef resortu infrastruktury podczas konferencji prasowej w sobotę ogłosił rozpoczęcie realizacji rządowego programu budowy 100 obwodnic.

Polacy mają prawo korzystać z bezpiecznych dróg, Polacy mają prawo do miejscowości, w których nie występują korki i nie dominuje smród spalin i w końcu hałas, który temu towarzyszy. Polacy mają prawo korzystać z bezpiecznych wygodnych dróg...
spokojna
spokojna 08.02.2020, 19:24
Brawo, tak stop spalinom
CPN
CPN 08.02.2020, 10:25
A czyja to stacja paliw marnuje się w Gibach?
Czyżby to nie stacja radnego Naszego Miasta - INESS?
Radny Tomasz o biznes dba???
tankier
tankier 14.02.2020, 10:31
Nie marnuje się , cena paliwa rekompensuje straty ...
Apoloniusz
Apoloniusz 08.02.2020, 00:21
Lubie Mariana, ponieważ potrafi się wypowiedzieć kulturalnie i z klasą, to chyba znak czasów, że jego pokolenia tak ma. Młodzież powinna uczyć się od Mariana na czym polegają dobre maniery, gdy można skrytykować oponenta, jednocześnie go nie obrażać.
BAU
BAU 07.02.2020, 22:18
Panie Marianie! wielki błąd PR-trzeba było stanąć do wywiadu przed lokalem,bo pan reklamujesz market !Promuj pan lokalny biznes! " znowu wcale niepotrzebna obwodnica " Jak zwykle - p.Marian - nic nie jest potrzebne u nas.Mam wrażenie ,że te obwodnice na Augustowszczyźnie to niezła forma zbicia kapitału politycznego,tych co władzę utracili,i tych co ją obecnie sprawują,poszkodowani zostaną wszyscy mieszkańcy gdy wy walczycie o swoje racje.I znowu zrobią bubel obwodnicy-jak za rządów po.Znowu będą protesty przez sześć lat " zielonych " sami się o to prosimy,jak sami nie obronimy tematu.
Brawo
Brawo 07.02.2020, 19:55
Marian dobrze gada, polać mu!
Muniek
Muniek 07.02.2020, 18:53
Panie Dyczewski taka droga byłaby pasem przeciwpożarowym. Co do petów rzucanych z samochodów mówisz Pan, że będzie sie puszcza palić. Dalczego do tej pory przy wąskich drogach nie palą się lasy?

Pozostałe