Obwodnica powinna być poza miastem

  • 30.01.2020, 10:30 (aktualizacja 30.01.2020, 10:57)
  • Beata Perzanowska
Wieści z powiatu. Planowane korytarze obwodnicy Augustowa w ciągu drogi krajowej DK16 były omawiane na posiedzeniu Zarządu Powiatu w Augustowie w dniu 22 stycznia 2020 roku, w obecności Burmistrza Miasta Augustowa, Wójta Gminy Augustów, Wójta Gminy Sztabin i Sekretarza Gminy Płaska oraz przedstawicieli GDDKiA Oddział w Białymstoku i delegacji firmy Value ENGINEERING Sp. z o. o. w Warszawie.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (8)

Ekolog
Ekolog 04.02.2020, 07:24
Ktoś bardzo się stara by Greenpic przykuwał się do drzew w Puszczy Augustowskiej.
Raczej nie o taką reklamę miastu powinno chodzić.
Hendryk
Hendryk 03.02.2020, 18:47
A po jaką cholerę jest nam potrzebna ta obwodnica. Naradzie jakoś te samochody jeżdżą i nikomu nie przeszkadzają. Pytam się po co? Po jakiego grzyba już jedną obwodnica jest. I pytam się dla kogo? Bo 90 % tirów to tiry z Litwy lub krajów zza wschodniej granicy. Po co budować obwodnicę dla obcokrajowców?
Ppoiu
Ppoiu 02.02.2020, 10:25
Polskie lasy maja prawo żadne inne
Miszkaniec
Miszkaniec 30.01.2020, 21:18
Poza miastem??A co dalej niech rozjeżdzają ludzi i puszczę?Wyciąc 100 hektarów lasu,bo to państwowe czyli niczyje? Obszar natura 2000,ostoje ptaków,rośliny chronione,siedliska,nie mówiąc już o turystach nikogo to nie obchodzi?
Mieszkaniec  puszczy
Mieszkaniec puszczy 30.01.2020, 20:42
Władze Augustowa to EGOIŚCI-wybudować obwodnicę ,wyrżnąć 60 hektaròw lasu a dalej niech się dzieje co chce,nie obchodzą ich mieszkańcy puszczy ,nie wspòłpracują nawet z nimi, jedynie Pan Leszek Cieślik myśli o wszystkim-brawo!!
logos
logos 14.02.2020, 18:47
A jaki pomysł ma pan Cieślik i cohortes??? Po za protestowaniem ... moze go przedstawi?
23r
23r 31.01.2020, 13:18
Lasy państwowe więcej wycinają. Ile ostatnio "autostrad" leśnych powstało jak się jedzie z przewięzi do suchej?
Augustowiak
Augustowiak 31.01.2020, 05:34
Za to jacy mądrzy fachowcy . Pokazali swoje prawdziwe oblicze i jak dbają o interes społeczny i naturę malując kreskę przez Puszczę Augustowską . Przecież w tym wariancie nie interesują ich ludzie , zwierzęta , las , jeziora, rzeki . Ale co się dziwić ,, Mieszkańcu Puszczy " Jaki jest koń każdy widzi już nie tylko w samym mieście. Na ich miejscu spalił bym się ze wstydu ale czy oni wiedzą co to wstyd ?

Pozostałe