Dobre występy naszych tenisistów

  • 02.02.2020, 08:25
  • Jolanta Wojczulis
Dobre występy naszych tenisistów
Bardzo dobrze poradzili sobie zawodnicy tenisa stołowego z Białobrzeg i Augustowa podczas XII Mistrzostw Radziłowa w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w sobotę, 18 stycznia.

Jolanta Wojczulis 

W tenisowych zmaganiach wzięli udział przede wszystkim mieszkańcy Podlasia, ale w stawce uczestników znaleźli się także zawodnicy z Gołdapi i Pisanicy. W zawodach rywalizowała ósemka dziewcząt i czternastu chłopaków w kategorii szkół podstawowych, dwudziestu siedmiu uczestników w kategorii 16 – 49 lat, siedemnastu zawodników w wieku 50 lat i starszych oraz czterdziestotrzyosobowa grupa open. Wśród zawodników nie zabrakło sportowców z Augustowa oraz Białobrzeg, którzy bardzo dobrze sobie poradzili. W kategorii szkół podstawowych na drugim stopniu podium stanął Karol Szeszko z Białobrzeg, drugie miejsce wywalczył również Michał Bronakowski z Białobrzeg w kategorii 16-49 lat, w tej samej kategorii Roman Skrzekut z Białobrzeg uplasował się na pozycji 5-6. W starszych kategoriach czwarte miejsce zajął Tadeusz Omeljaniuk z Augustowa, na pozycji 7-8 znalazł się Henryk Szeszko z Białobrzeg oraz Jan Bagiński z Płaskiej. W kategorii open świetnie zagrał Roman Skrzekut z Białobrzeg, który wywalczył trzecie miejsce, tuż za nim znalazł się inny zawodnik z Białobrzeg Maciej Bronakowski.

Gratulujemy naszym tenisistom i życzymy kolejnych sukcesów.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
halo Miasto? jesteś tam?
halo Miasto? jesteś tam? 03.02.2020, 15:46
A gdzie w Augustowie w centrum są korty tenisowe? młodzież powinna grać po południami po szkole......coś miasto robi w tym temacie?

Pozostałe