Odważna deklaracja burmistrza 

  • 29.01.2020, 15:03 (aktualizacja 29.01.2020, 15:21)
  • Bartosz Lipiński
Odważna deklaracja burmistrza
Podczas omawiania budżetu miasta na 2020 rok oraz planowanych inwestycji najwięcej emocji budziło nieuwzględnienie remontu bloku sportowego w Szkole Podstawowej nr 3. Krytykę opozycji potęgował fakt, że modernizacja była publicznie zadeklarowana kilka miesięcy wcześniej. Dyrektor placówki określiła warunki na bloku mianem haniebnych. Burmistrz złożył odważną zapowiedź, a prace w trójce mają zacząć się za kilka miesięcy.

Bartosz Lipiński

Niezbędny remont szkoły

Historia miała swój początek pod koniec maja ur. Padły wtedy deklaracje o zrealizowaniu w kolejnym roku inwestycji, której część miano wykonać już podczas wakacji 2019. Chodziło o remont zaplecza sportowego w Szkole Podstawowej nr 3. Były wówczas środki w budżecie miasta w wysokości 200 tys. zł, na remont sali gimnastycznej w popularnej trójce. Niedoszła modernizacja zakładała tam m.in. wymianę parkietu. Na przełomie maja i czerwca pojawiła się jednak propozycja, aby podejść do sprawy bardziej kompleksowo, czyli zamiast naprawy wyłącznie sali gimnastycznej, przeprowadzić generalny remont całego bloku sportowego.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborca
Wyborca 24.01.2020, 17:17
Postanowilem i ja puszcze podzielic na dwa GENIUSZ otom tym olowkiem

Pozostałe