Radna PiS znokautowała budżet

  • 16.01.2020, 15:03 (aktualizacja 20.01.2020, 22:17)
  • Bartosz Lipiński
Radni Naszego Miasta i grupa radnych PiS z optymizmem spoglądają na kolejne dwanaście miesięcy roku. Opozycja jest przeciwnego zdania i wylicza inwestycje, jakie pominięto. Suchej nitki na budżecie nie zostawiła radna, która jeszcze pół roku temu wspierała obóz rządzący.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 160,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (28)

Dziękujemy
Dziękujemy 20.01.2020, 20:38
Wspaniała kobieta.
Jakmogłasiępostawić
Jakmogłasiępostawić 20.01.2020, 19:13
Typowe dla tego ugrupowania- kto nie z Mieciem tego zmieciem. Teraz na Panią radną wiadro pomyj się wyleje, albo aferkę obyczajową przypisze i po kłopocie. Pani jest ugotowana.
hańba
hańba 20.01.2020, 09:27
Oceny pod wpisami przez weekend zmieniły się i jak myślicie kto to robi i na czyje zlecenie ? ..wystarczy popatrzeć na "łapki w górę". Czy inne przyjazne wyniki były podobnie zmanipulowane ?
Ciekawska
Ciekawska 20.01.2020, 22:13
Nie zauważyłam żadnych zmian. Nie wiem co sugerujesz ?
Jup
Jup 20.01.2020, 20:39
O co chodzi z tymi ocenami?
Hiacynta
Hiacynta 19.01.2020, 08:42
Czas ratować róże!
Tyfus
Tyfus 19.01.2020, 15:27
Nie czas żałować róż, kiedy nadciaga tirowy Armagedon.
Sparzona Różyczka
Sparzona Różyczka 19.01.2020, 14:35
Radna zaparzaczka na posterunku! Melduję się gotowa do zniszczenia tego za co się wezmę!
Rejs
Rejs 17.01.2020, 19:51
Pamiętacie stary film Rejs? Jeden z cytatów dobrze tu pasuje - „Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy.”
Niektórym widać się marzy, żeby tak było.

PsujkiAugustowskie
PsujkiAugustowskie 17.01.2020, 09:39
Są w radzie miejskiej takie dwie radne...
Niezwykle myślące, elokwentne, właściwie bez skazy, miód dla tego organu, aż do czasu....
... gdy trzeba zrobić coś konkretnego: podać propozycję, znaleźć realne rozwiązanie jakiegoś problemu, współpracować a nie ślepo krytykować, przedyskutować a nie krzyczeć w niebogłosy jaki to flip i flap źli, zrobić coś dla miasta a nie dla karierki... i tu pojawia się problem, ale mówię Wam BASTA!
Od dawna przyglądam się sytuacji politycznej w tym mieście i dalej tak być nie będzie.
Czas powiedzieć temu kołu wzajemnej adoracji żeby jak chcą zapunktować to wzięli się do roboty a przestali niszczyć to co inni budują.
Pozdrawiam
Pozdrawiam 17.01.2020, 15:36
Ujawnij się człeczyno kimże jesteś, żeby mówić basta i decydować jak będzie w mieście a jak nie będzie. Chętnie się wszyscy dowiemy. Ja tam mam swój typ. Gorzej będzie jak maszynka do głosowania się popsuje i trzeba będzie naprawdę zacząć dyskutować i szukać kompromisów a nie wszystko z buta przepychać. Bolszewicko cwaniacka mentalność tkwi w ludziach takich jak ty głęboko i wychodzi jak słoma z butów.
Nieprzyjemna Marnota
Nieprzyjemna Marnota 17.01.2020, 17:22
Styl znany każdemu. Buta i arogancja również. Wszyscy wiemy kto pisze w tak chamskim stylu. PS. Kolego dopnij koszule bo na brzuchu już miejsca brak.
Cccc
Cccc 18.01.2020, 13:53
Brawo, ha,ha....Masz rację Wszyscy znamy Tego gościa ..
Myśliciele
Myśliciele 17.01.2020, 09:28
Co Znokautowała? CHyba samą siebie hahah
Znokautować to ona by chciała np. miejskie kwiatki i uparzyć je przed czasem zabezpieczając przed zimnem, którego nie ma. W zamian ją znokautował człowiek za te kwiaty odpowiedzialny.
I własnie taka to "samodzielnie myśląca i mająca większe ambicje" radna.
Jesli wiekszymi ambicjami ten ktos niżej nazywa czepianie się czegokolwiek może, ale z efektem odwrotnym do spodziewanego to ja dziękuję za takich myślących radnych :||||
Ala
Ala 17.01.2020, 23:02
Radna o roślinach nie ma zielonego pojęcia a wystarczy poszukać i internecie, gdyby róże zostały odkryte to było by po nich tak kiedyś zrobiłam i zmarnowałam 2 róże
Dziękuję pani radna
Dziękuję pani radna 18.01.2020, 14:33
Pani Radna ma więcej pojęcia niż ty. Przede wszystkim słucha ludzi i jest dla ludzi. Ona rozumie swoje miejsce i za to ma szacunek i mieszkańców. Róże są zmizerniałe wręcz wstrętne, zaniedbane Jakie będą latem? znów będą straszyć wyglądem.
Ala
Ala 18.01.2020, 18:47
To radna chce okrywać cyt." wstrętne róże" a więc nie była to troska o kwiaty tylko powód aby zaistnieć. Powodzenia
Radna "sparzona róża" hehe
Radna "sparzona róża" hehe 19.01.2020, 14:42
Dokładnie tak Ala! Byle podnieść krzyk i się do czegoś przyczepić. Zaraz w Augustowie nagle liście na drzewach będą rosły w złą stronę i to z winy burmistrza...
Śmieszne te dwie baby, myślą, że politykę robią a nawet nie potrafią sprawdzić o czym mówią haha
Radna "sparzona róża" to mi się bardzo podoba to określenie hehe pasuje :D
Farsa
Farsa 17.01.2020, 13:42
Nie, no w grudniu to rzeczywiście istniało ryzyko przegrzania kwiatów. Gratuluję osobom odpowiedzialnym za zieleń w tym mieście. W swoim ogródku również zabezpieczają rośliny przed zimnem w styczniu?????????
Rolnik
Rolnik 17.01.2020, 17:22
Jaki gospodarz takie gospodarstwo. Myślą tylko aby się prześliznąc z roku na rok.
John Smith
John Smith 16.01.2020, 15:11
No i pięknie!! Jakże potrzeba nam ludzi myślących samodzielnie i mających ambicje choć odbrobinę większe niż ciągłe i nieustające wyciąganie z bagnistego błota. Pseudorządzącemu Burmistrzowi, jego Komisarzowi Politycznemu, radnym NM stanowiącym jedność z władzą i ich bezmyślnie głosujacej wszystko co im podsuną przystawce w formie resztówki PiSu potrzeba ciągłego nokautowania, bo najwyraźniej popadli w samozachwyt i tkwią w nim w poczuciu, że tylko oni mają rację.
Radni opozycji - nokautujcie ich dalej, bo na to zasługują, nie dajcie się olewać i marginalizować, wasz głos i propozycje muszą być wysłuchane i realizowane.
11 szabelek to niedużo, a nuż, widelec ktoś z koalicji zacznie myśleć i głosować samodzielnie i z przegłosowywaniem wszystkiego jak leci będzie kłopocik.

Oslizgły wąż
Oslizgły wąż 16.01.2020, 17:06
Czy komisarz polityczny to ten o którym ja myślę, a wy wiecie.??
Wyborca
Wyborca 17.01.2020, 19:22
Tak to ten co siebie mianował na stanowisko .....bo nikogo nie bylo w całym augustowie co miał odpowiednie kwalifikacje!
Pis wygrało wybory a NM rządzi !
Gratuluję wyborcom PiSu ktorzy glosowali na takich radnych co jak choragiewka na wierze mają poglądy polityczne.
Ede
Ede 17.01.2020, 23:07
Dobrze napisałeś wyborco.
czerwona do szpiku kości
czerwona do szpiku kości 17.01.2020, 09:28
Czy to pisze ta radna co ja myślę i co wszyscy wiedzą?
pilif
pilif 16.01.2020, 17:48
Tak. To właśnie ten. We własnej osobie.
Yza_69_xD
Yza_69_xD 17.01.2020, 09:29
tak to ona, czerwona i szalona
Psychopata
Psychopata 17.01.2020, 17:23
A ty co, sam ze sobą dyskutujesz????

Pozostałe