Radna PiS znokautowała budżet

  • 16.01.2020, 15:03 (aktualizacja 20.01.2020, 22:17)
  • Bartosz Lipiński
Radna PiS znokautowała budżet Na zdjęciu: Radna Aleksandra Sigillewska dokonuje druzgocącej recenzji budżetu Augustowa na rok 2020.
Radni Naszego Miasta i grupa radnych PiS z optymizmem spoglądają na kolejne dwanaście miesięcy roku. Opozycja jest przeciwnego zdania i wylicza inwestycje, jakie pominięto. Suchej nitki na budżecie nie zostawiła radna, która jeszcze pół roku temu wspierała obóz rządzący.

Bartosz Lipiński

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 16 stycznia. Zapraszamy do lektury.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dziękujemy
Dziękujemy 20.01.2020, 20:38
Wspaniała kobieta.
Jakmogłasiępostawić
Jakmogłasiępostawić 20.01.2020, 19:13
Typowe dla tego ugrupowania- kto nie z Mieciem tego zmieciem. Teraz na Panią radną wiadro pomyj się wyleje, albo aferkę obyczajową przypisze i po kłopocie. Pani jest ugotowana.
hańba
hańba 20.01.2020, 09:27
Oceny pod wpisami przez weekend zmieniły się i jak myślicie kto to robi i na czyje zlecenie ? ..wystarczy popatrzeć na "łapki w górę". Czy inne przyjazne wyniki były podobnie zmanipulowane ?
Ciekawska
Ciekawska 20.01.2020, 22:13
Nie zauważyłam żadnych zmian. Nie wiem co sugerujesz ?
Jup
Jup 20.01.2020, 20:39
O co chodzi z tymi ocenami?
Hiacynta
Hiacynta 19.01.2020, 08:42
Czas ratować róże!
Tyfus
Tyfus 19.01.2020, 15:27
Nie czas żałować róż, kiedy nadciaga tirowy Armagedon.
Sparzona Różyczka
Sparzona Różyczka 19.01.2020, 14:35
Radna zaparzaczka na posterunku! Melduję się gotowa do zniszczenia tego za co się wezmę!
Rejs
Rejs 17.01.2020, 19:51
Pamiętacie stary film Rejs? Jeden z cytatów dobrze tu pasuje - „Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy.”
Niektórym widać się marzy, żeby tak było.

PsujkiAugustowskie
PsujkiAugustowskie 17.01.2020, 09:39
Są w radzie miejskiej takie dwie radne...
Niezwykle myślące, elokwentne, właściwie bez skazy, miód dla tego organu, aż do czasu....
... gdy trzeba zrobić coś konkretnego: podać propozycję, znaleźć realne rozwiązanie jakiegoś problemu, współpracować a nie ślepo krytykować, przedyskutować a nie krzyczeć w niebogłosy jaki to flip i flap źli, zrobić coś dla miasta a nie dla karierki... i tu pojawia się problem, ale mówię Wam BASTA!
Od dawna przyglądam się sytuacji politycznej w tym mieście i dalej tak być nie będzie.
Czas powiedzieć temu kołu wzajemnej adoracji żeby jak chcą zapunktować to wzięli się do roboty a przestali niszczyć to co inni budują.
Pozdrawiam
Pozdrawiam 17.01.2020, 15:36
Ujawnij się człeczyno kimże jesteś, żeby mówić basta i decydować jak będzie w mieście a jak nie będzie. Chętnie się wszyscy dowiemy. Ja tam mam swój typ. Gorzej będzie jak maszynka do głosowania się popsuje i trzeba będzie naprawdę zacząć dyskutować i szukać kompromisów a nie wszystko z buta przepychać. Bolszewicko cwaniacka mentalność tkwi w ludziach takich jak ty głęboko i wychodzi jak słoma z butów.
Nieprzyjemna Marnota
Nieprzyjemna Marnota 17.01.2020, 17:22
Styl znany każdemu. Buta i arogancja również. Wszyscy wiemy kto pisze w tak chamskim stylu. PS. Kolego dopnij koszule bo na brzuchu już miejsca brak.
Cccc
Cccc 18.01.2020, 13:53
Brawo, ha,ha....Masz rację Wszyscy znamy Tego gościa ..
Myśliciele
Myśliciele 17.01.2020, 09:28
Co Znokautowała? CHyba samą siebie hahah
Znokautować to ona by chciała np. miejskie kwiatki i uparzyć je przed czasem zabezpieczając przed zimnem, którego nie ma. W zamian ją znokautował człowiek za te kwiaty odpowiedzialny.
I własnie taka to "samodzielnie myśląca i mająca większe ambicje" radna.
Jesli wiekszymi ambicjami ten ktos niżej nazywa czepianie się czegokolwiek może, ale z efektem odwrotnym do spodziewanego to ja dziękuję za takich myślących radnych :||||
Ala
Ala 17.01.2020, 23:02
Radna o roślinach nie ma zielonego pojęcia a wystarczy poszukać i internecie, gdyby róże zostały odkryte to było by po nich tak kiedyś zrobiłam i zmarnowałam 2 róże
Dziękuję pani radna
Dziękuję pani radna 18.01.2020, 14:33
Pani Radna ma więcej pojęcia niż ty. Przede wszystkim słucha ludzi i jest dla ludzi. Ona rozumie swoje miejsce i za to ma szacunek i mieszkańców. Róże są zmizerniałe wręcz wstrętne, zaniedbane Jakie będą latem? znów będą straszyć wyglądem.
Ala
Ala 18.01.2020, 18:47
To radna chce okrywać cyt." wstrętne róże" a więc nie była to troska o kwiaty tylko powód aby zaistnieć. Powodzenia
Radna "sparzona róża" hehe
Radna "sparzona róża" hehe 19.01.2020, 14:42
Dokładnie tak Ala! Byle podnieść krzyk i się do czegoś przyczepić. Zaraz w Augustowie nagle liście na drzewach będą rosły w złą stronę i to z winy burmistrza...
Śmieszne te dwie baby, myślą, że politykę robią a nawet nie potrafią sprawdzić o czym mówią haha
Radna "sparzona róża" to mi się bardzo podoba to określenie hehe pasuje :D
Farsa
Farsa 17.01.2020, 13:42
Nie, no w grudniu to rzeczywiście istniało ryzyko przegrzania kwiatów. Gratuluję osobom odpowiedzialnym za zieleń w tym mieście. W swoim ogródku również zabezpieczają rośliny przed zimnem w styczniu?????????
Rolnik
Rolnik 17.01.2020, 17:22
Jaki gospodarz takie gospodarstwo. Myślą tylko aby się prześliznąc z roku na rok.
John Smith
John Smith 16.01.2020, 15:11
No i pięknie!! Jakże potrzeba nam ludzi myślących samodzielnie i mających ambicje choć odbrobinę większe niż ciągłe i nieustające wyciąganie z bagnistego błota. Pseudorządzącemu Burmistrzowi, jego Komisarzowi Politycznemu, radnym NM stanowiącym jedność z władzą i ich bezmyślnie głosujacej wszystko co im podsuną przystawce w formie resztówki PiSu potrzeba ciągłego nokautowania, bo najwyraźniej popadli w samozachwyt i tkwią w nim w poczuciu, że tylko oni mają rację.
Radni opozycji - nokautujcie ich dalej, bo na to zasługują, nie dajcie się olewać i marginalizować, wasz głos i propozycje muszą być wysłuchane i realizowane.
11 szabelek to niedużo, a nuż, widelec ktoś z koalicji zacznie myśleć i głosować samodzielnie i z przegłosowywaniem wszystkiego jak leci będzie kłopocik.

Oslizgły wąż
Oslizgły wąż 16.01.2020, 17:06
Czy komisarz polityczny to ten o którym ja myślę, a wy wiecie.??
Wyborca
Wyborca 17.01.2020, 19:22
Tak to ten co siebie mianował na stanowisko .....bo nikogo nie bylo w całym augustowie co miał odpowiednie kwalifikacje!
Pis wygrało wybory a NM rządzi !
Gratuluję wyborcom PiSu ktorzy glosowali na takich radnych co jak choragiewka na wierze mają poglądy polityczne.
Ede
Ede 17.01.2020, 23:07
Dobrze napisałeś wyborco.
czerwona do szpiku kości
czerwona do szpiku kości 17.01.2020, 09:28
Czy to pisze ta radna co ja myślę i co wszyscy wiedzą?
pilif
pilif 16.01.2020, 17:48
Tak. To właśnie ten. We własnej osobie.
Yza_69_xD
Yza_69_xD 17.01.2020, 09:29
tak to ona, czerwona i szalona
Psychopata
Psychopata 17.01.2020, 17:23
A ty co, sam ze sobą dyskutujesz????

Pozostałe